Smuflandas – erdvus pramogų kambarys pagrindinėje Kauno gatvėje. Tai puiki vieta vaikams aktyviai ir smagiai praleisti laiką tiesiog atėjus pažaisti ar surengus smagią šventę.

Pas mus netruks veiklos nei vienam atėjusiam vaikui. Čiuožyklos didelės ir smagios, nuo kurių leidžiasi vaikai su tėveliais ir seneliais. Didelis kamuoliukų baseinas, kuriame telpa daug vaikučių. NEMOKAMI profesionalūs žaidimų stalai (reakcijos ir oro ritulio) didesniems vaikams bei tėveliams. Daugybė veiklos ir įvairių žaislų mažesniems vaikučiams.

Kviečiame švęsti krikštynas, gimtadienius, darželio išleistuves, pradinių klasių apsilankymus (vienu metu priimame iki 50 vaikų) ar tiesiog užsukti pas mus pažaisti. Pasikvieskite seniai matytus draugus su vaikais ir ateikite išgerti kvapnios kavos, kol Jūsų vaikučiai šėlios. Tai puiki vieta draugų susitikimams,po kurių nereikia tvarkytis sujauktų namų!

TIK DĖL JŪSŲ PATOGUMO PADIDINOME ŠVENTINIUS KAMBARIUS, kad šventės metu Jūs ir Jūsų svečiai jaustųsi patogiai. Suteikime vaikams džiaugsmą kartu!

Jūsų laukia erdvus 300 kv. m. ploto pramogų kambarys vaikams nuo 1 iki 12 metų – čia įrengtos 2 atskiros erdvės gimtadieniams švęsti ir pašėlusiai smagi, net 140 kv. m dydžio, 3 aukštų vaikų žaidimų aikštelė!

  • Smuflandas – vaikų pramogų kambarys
  • Adresas: Savanorių pr. 271, Kaunas
  • Telefonas: +370 673 67303
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Vaik-pramog-kambarys-Smuflandas-997390510349600
  • Interneto svetainė: http://www.smuflandas.lt/