Smuflandas – itin erdvus pramogų kambarys, įsikūręs prekybos miestelyje Žalioji galerija. Tai puiki vieta vaikams aktyviai ir smagiai praleisti laiką tiesiog atėjus pažaisti, ar surengus smagią šventę.

Tėveliai gali ramiai apsipirkinėti prekybos miestelyje, o vaikučiai smagiai leisti laiką žaidimų kambaryje (palikti galima nuo 4 metų).

Pas mus netruks veiklos nei vienam atėjusiam vaikui. Čiuožyklos didelės ir smagios, nuo kurių leidžiasi vaikai su tėveliais ir seneliais. Didelis kamuoliukų baseinas, kuriame telpa daug vaikučių. Krepšinis, NEMOKAMI profesionalūs žaidimų stalai (reakcijos ir oro ritulio) didesniems vaikams bei tėveliams. Daugybė veiklos ir įvairių žaislų mažesniems vaikučiams.

Kviečiame švęsti krikštynas, gimtadienius, darželio išleistuves, pradinių klasių apsilankymus ar tiesiog užsukti pas mus pažaisti. Pasikvieskite seniai matytus draugus su vaikais ir ateikite išgerti kvapnios kavos, kol Jūsų vaikučiai šėlios. Tai puiki vieta draugų susitikimams, po kurių nereikia tvarkytis sujauktų namų!

Kad šventės metu Jūs ir Jūsų svečiai jaustųsi patogiai, turime 2 vaišių kambarius, šventės gali būti uždaros arba ne. Suteikime vaikams džiaugsmą kartu!

Jūsų laukia įskirtinai erdvus 500 kv. m. ploto pramogų kambarys vaikams nuo 1 iki 12 metų!!!

Laukiame Jūsų atvykstančių!!!

  • Smuflandas – vaikų pramogų kambarys
  • Adresas: Pramonės pr. 14, Žalioji galerija, 2 salė.
  • Telefonas: +370 673 67303
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/Vaik-pramog-kambarys-Smuflandas-997390510349600
  • Interneto svetainė: http://www.smuflandas.lt/