Veiksmo ir užduočių kambariai vaikams bei paaugliams Vilniuje – gimtadienis gali būti toks įdomus!

Vienintelis, analogų neturintis, veiksmo žaidimas „LABYRINTHUS“ kviečia švęsti gimtadienį kartu!

Žaidimas, paremtas  komandos formavimo užduotimis, pritaikytomis pagal dalyvaujančių vaikų amžių.

9–12 metų vaikams žaidimas labirinte vyksta kartu su profesionaliu animatoriumi pagal specialiai sukurtą programą ir reguliuojant apšvietimo intensyvumą pagal poreikį. Komanda kartu su slaptuoju agentu turi ištrūkti iš labirinto. Labirinte jų laukia išbandymai, spąstai ir mįslės. Labirintą saugo labirinto sergėtojai, kurie programos metu naudoja įvariausius garso, šviesos, pirotechnikos efektus. Tik drauge vaikams pavyks pasiekti tikslą – išeiti iš labirinto.

Vaikai nuo 12 metų žaidžia lengvesnę pagrindinio žaidimo versiją, pasišviesdami administratoriaus išduotais LED prožektoriais.

Komandinis žaidimas realiame 700 m2 labirinte, unikalioje erdvėje, tamsoje, su netikėtumo ir nežinomybės efektais, o kiekvienas išdrįsęs pereiti labirintą turės galimybę išlaisvinti savyje paslėptas galias ir refleksus.
,,Labyrinthus“ žaidimas vyksta prieblandoje.
Įspūdį sustiprina specialieji garso, šviesos, dūmų efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys.

Minimali žaidimo kaina yra 130 eur. Į žaidimo kainą yra įskaičiuota 8 ir mažiau asmenų komanda. Jeigu žaidime dalyvauja daugiau vaikų, kiekvieno papildomo asmens kaina yra 13 eur.

Salės nuomos kaina – 35 Eur.

  • Galvosūkių kambariai vaikams – Laisvės pr. 60, Vilniaus Spaudos rūmai
  • Telefonas: +370 67695995
  • El. paštas: info@labyrinthus.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/labyrinthusgame/
  • Interneto svetainė: https://www.labyrinthus.lt/