Veiksmo ir užduočių kambariai vaikams bei paaugliams Vilniuje – gimtadienis gali būti toks įdomus!

Vienintelis, analogų neturintis, veiksmo žaidimas „LABYRINTHUS“ kviečia švęsti gimtadienį kartu!

Žaidimas, paremtas  komandos formavimo užduotimis, pritaikytomis pagal dalyvaujančių vaikų amžių.

Vaikų iki 12 metų žaidimas labirinte vyksta kartu su profesionaliu animatoriumi pagal specialiai sukurtą programą ir reguliuojant apšvietimo intensyvumą pagal poreikį. Komanda kartu su slaptuoju agentu turi ištrūkti iš labirinto. Labirinte jų laukia išbandymai, spąstai ir mįslės. Labirintą saugo labirinto sergėtojai, kurie programos metu naudoja įvariausius garso, šviesos, pirotechnikos efektus. Tik drauge vaikams pavyks pasiekti tikslą – išeiti iš labirinto.

Vaikai nuo 12 metų žaidžia lengvesnę pagrindinio žaidimo versiją, pasišviesdami administratoriaus išduotais LED prožektoriais.

Komandinis žaidimas realiame 700 m2 labirinte, unikalioje erdvėje, tamsoje, su netikėtumo ir nežinomybės efektais, o kiekvienas išdrįsęs pereiti labirintą turės galimybę išlaisvinti savyje paslėptas galias ir refleksus.
,,Labyrinthus“ žaidimas vyksta prieblandoje.
Įspūdį sustiprina specialieji garso, šviesos, dūmų efektai, nepriekaištingas aktorių darbas ir nuolat keičiamos kliūtys.

Minimali žaidimo kaina yra 120 eur  – 10 vaikų komandai. Keičiantis dalyvių skaičius, kaina derinama.

Paslapčių kambarys

Spaudos rūmų teritorijoje atrastas paslaptingas senovinis ALCHEMIKŲ KAMBARYS — viena didžiausių Vilniaus paslapčių, kurią įminti galite ir Jūs. Reikia tik suburti neeilinėms pramogoms neabejingų bendraminčių komandą ir visiems kartu gerai pasukti galvą – galvosūkiai Jus suvienys!

Alchemija – tai labai sena ir ilgaamžė tradicija. Daug metų alchemikai ieškojo substancijos – filosofinio akmens, galinčio metalus paversti vertingais, o žmogų nemirtingu. Filosofinis akmuo – penktasis elementas šalia Ugnies, Vandens, Oro ir Žemės. Tai ne tik lakus, kintantis daiktas, kiečiausias akmuo, pats nuostabiausias brangakmenis, bet ir niekam nereikalingas pakelės akmuo…

Jei tavo sieloje gyvena nuotykių ieškotojas, norintis leistis į išminties akmens paieškas ir praverti paslaptingo kambario duris, registruokis į žaidimą nedelsiant!

Ši pramoga skirta 2–5 žaidėjų komandoms nuo 14 metų, mėgstančioms paslaptis ir neeilines patirtis drauge.
Nuotykio trukmė – 1 valanda.
Nuotykio kaina – 50 Eur

DĖMESIO! Labyrinthus žaidimo dalyviams taikome nuolaidas žaidimui Paslapčių kambaryje. Dėl konkrečių nuolaidų teirautis žemiau nurodytais kontaktais.

Norint rezervuoti laiką žaidimui, skambinkite: +370 687 82118 arba rašykite el.paštu: info@labyrinthus.lt su nuoroda Paslapčių kambarys

  • Galvosūkių kambariai vaikams – Laisvės pr. 60, Vilniaus Spaudos rūmai
  • Telefonas: +370 687 82118
  • El. paštas: info@labyrinthus.lt
  • FB paskyra: https://www.facebook.com/labyrinthusgame/
  • Interneto svetainė: http://labyrinthus.lt/