idėjos paauglių gimtadieniui

Idėjos paauglių gimtadieniui

Paauglių gimtadieniai tėvams dažnai tampa tikru galvosūkiu – kaip juos atšvęsti, kad būtų smagu, įdomu, linksma ir šaunu? Nemažai įsitikinusių, kad mažiesiems siūlomas platesnis švenčių pasirinkimas, tačiau tai toli gražu ne taip – kuo vaikai labiau auga, tuo labiau ryškėja jų temperamentas, individualūs bruožai, pomėgiai – štai todėl ir yra susiformavusi tikrai labai įvairi šventinių pramogų vyresniems vaikams pasiūla. Pažiūrėkime iš arčiau bent į keletą įdomiausių pasiūlymų:

Žaidimai virtualioje realybėje – juos organizuojantys VROOM teigia, kad pagaliau, naujausios technologijos dėka, galime visa galva pasinerti į skaitmeninį pasaulį: pasivaikščioti po mėnulį ar garsiausių menininkų paveikslus, pilotuoti erdvėlaivį, čiuožti slidėmis nuo kalno be stabdžių ar atsidurti mėgstamame filme. Neišdildomi įspūdžiai – garantuojami, tereikia užsisakyti virtualią įrangą į jūsų pasirinktą šventės erdvę.

Gimtadienis studijoje. Vaikų ir jaunuolių studija :Draugus kauniečiams siūlo unikalią paauglišką erdvę – Slėptuvę. Slėptuvėje rasite ne tik jaukią erdvę pasisėdėjimui, bet ir daugybę aktyvių žaidimų: stalo futbolą, stalo tenisą, oro ritulį, X-box pramogas, žaidimus rankų miklumui, akies taiklumui, stalo žaidimus vakarėliams. Norintiems švęsti dar aktyviau – siūlomas šventės vedėjas, norintiems kūrybos – įvairios veiklos: puodelių dekoravimas; piešimas ant vandens; apyrankių vėrimas; segių, medalių gamyba iš modelino.

Galvosūkiai. Crazy Mind escape room komanda paaugliams paruošė originalią pramogą „Galvosūkiai Vilniaus gatvėse“ – į kelią po miesto gatves žaidėjai išbėga su iš anksto paruoštomis galvosūkių dėžutemis, kurias atidaryti gali tik tam tikrame žaidimo punkte. Vaikams čia prireikia ne tik greitų kojų ir ištvermės, bet ir logikos bei erudicijos. Programa lanksti – galima rinktis norimas gatves (populiariausia – Senamiestis ir Gedimino prospektas), finišuoti mėgstamoje picerijoje, žaidimui pritaikyti gimtadienio temą ir kitus dalykus.

crazy-mind-pabėgimo-kambarys-paaugliams

Lazerių mūšiai gryname ore – gero azarto kupinas aktyvus komandinis žaidimas gamtoje. Nesibaiminkite dėl oro: tiek saikingas šaltis (iki –15ºC ), tiek nedidelis lietus šiam žaidimui tik prideda, o ne atima. Paaugliams tai puiki galimybė pasitikrinti kompiuterinius žaidimo įgūdžius tikrovėje, o tėvams džiaugsmas – vaikai žaidžia, sportuoja ir švenčia gryname ore!
Miestopramogos.lt lazerių mūšius gali surengti jūsų pasirinktoje lauko erdvėje arba pakviesti žaisti į savo įrengtą aikštelę.

Batutų parkai – didžiausiame iš jų, „Skyparke“, paauglių laukia įspūdingos batutų platformos, kempinių baseinai ir daugybė kitų pramogų: stalo futbolas, slack line’as, stalo tenisas bei kiti žaidimai. Gimtadienio kambarį galima rinktis net iš 8 skirtingų temų. Taigi – šokinėk, švęsk, žaisk ir vėl lyg valios šokinėk!

Gimtadienis baseineVichy vandens parkas paaugliams paruošę net 5 skirtingas gimtadienio temas. Vaikų čia laukia nuotaikingi šventės vedėjai ir neįtikėtinos pramogos – vandens patrankos„Žaidimų saloje“, žemės trauką naikinantis „Maorių klyksmas“, įspūdingos bangos „Delfinų jūroje“, srauni ir vingiuota „Kanojų upė“. Egzotinė aplinka, linksmybės, puiki nuotaika ir dar puikesni įspūdžiai!

Šokolado gaminimo šou arba šokolado degustacija – riešutai, marcipanai, pabarstukai ir daug daug įvairaus šokolado, kuriam paaugliui tai nepatiks? AJ Šokoladinėse galite užsisakyti atraktyvią šokolado gaminimo pamoką, pagardintą šmaikščia istorija, išradingiausio saldainio rinkimais bei šviežiausių gaminių ragavimu. Kitas šokoladinio gimtadienio variantas – į savo pasirinktą šventės erdvę pasikviesti AJ Šokolado specialistus, kurie surengs įspūdingą šokolado degustaciją.

Žvakių arba muilo gaminimo pamokos – norintiems kūrybos. Gimtadienyje paaugliai ne tik maišys ir derins spalvas, bet ir kaip tikri gamybos ekspertai kurs žvakių bei muilų formas ir ornamentus, bus apsupti bičių vaško, medaus ir augalų aromatų. Žavioji vaško konditerija – labiau mergaitiškas paauglių gimtadienio variantas. Ekožvakės žada, kad mergaitės pasijus tikromis keksiukų gaminimo karalienėmis ir pasiners į kupiną kūrybos džiaugsmo, spalvų bei formų pasaulį.
Ekožvakių programas paauglių gimtadieniui galima užsisakyti į savo šventės vietą arba švęsti su jomis išskirtinėje karališkoje erdvėje – Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje.

Nuotraukos: vroom.lt (4), vaikų ir jaunuolių laisvalaikio studija :Draugus (4), crazymind.lt (2) miestopramogos.lt (4), batutų parkas „Skypark“ (5), Vichy vandens parkas (3), AJ Šokoladas (5), Ekožvakės (5).

4 Responses

 1. Kristina
  |

  Ar galetumete suorganizuoti “galvosukiai Vilniaus gatvese”, prie musu namu, kad svesti toliau taletume musu namuose? Kiek kainuotu?
  Data: sausio 20 d., amzius apie 13 m., vaiku kiekis – 20.

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Sveiki, Kristina, Jums reikėtų susisiekti tiesiai su organizatoriais Crazy Mind.

 3. Aiste
  |

  Manau kad šie pasiūlymai tikrai nuostabūs! Bet jie labiau tiktų jauniems paaugliams sakyčiau 12-13 metu, na o ką daryti 14-17 metu paaugliams neaišku…ištikro toks durnas amžiaus kai į vaikų kambarį nenuvesi bet į klubą irgi dar ne…norėčiau kad Kaune būtu daugiau veiklų šio amžiaus paaugliams, nes su dukra sukam galva visa mėnesį

 4. Alvilė Rimaitė
  |

  Miela Aiste, aš labiausiai žiūrėčiau pagal paties vaiko ir jo draugų pomėgius. Šiaip šokolado degustacijas, visokius keramikos lipdymus, žvakių liejimą, muilo gamybą, galvosūkių kambarius ir tą patį Laser Tag’ą gamtoje tikrai renkasi ne tik vyresni paaugliai, bet ir suaugusieji savo šventėms – tai labai smagios veiklos! Galite išmėginti ir laipiojimą uolomis, turite puikų klubą Kaune – Miegančius dramblius 🙂 O gal mergaitė norės tiesiog su draugėmis jaukiai pasėdėti kavinėje. Manau, kad šiai dienai tikrai galima išsirinkti, pasiūla didelė, svarbu apsispręsti, kokios veikos labiausiai norisi 🙂 Sėkmės renkantis smagiausią variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *