„Labyrinthus“ ir „Mysteria“ žaidimų suaugusiems kūrėjai pristato išskirtinį projektą paaugliams „Paskutinė ekskursija“.

Puiki galimybė vienai valandai persikelti į paauglių mėgstamų filmų su siaubo elementais, veiksmo žaidimą realybėje. Tai iššūkių žaidimas – performansas su profesionaliais aktoriais, sukeliantis adrenalino pojūtį ir puiki komandinių užduočių programa draugams.

Dalyviams, įveikusiems savo baimes ir visus išbandymus, dar ilgai bus ką prisiminti.

Žaidimo pradžioje, jūs tampate grupe ekskursantų, atvykusių apžiūrėti Spaudos rūmų pastatą. Nieko neliesti, nekalbėti, nefotografuoti – gido reikalavimai iš pradžių atrodo keistoki. Kokia paslaptis slepiama šiame pastate? Ir kas nutiks jūsų grupei? Turėsite lygiai 60 minučių išsiaiškinti paslaptis ir pabėgti iš šios ekskursijos, kol ji netapo paskutine ekskursija jūsų komandai.

„Paskutinė ekskursija“ — tai veiksmo žaidimas, kuriame reikės greitai orientuotis, gelbėti save ir draugus, lipti, šokti, kristi – ir visa tai daryti 900 m2 gamybinėse patalpose. Siekiant sukurti įtraukiančią žaidimo atmosferą, scenarijus apgalvotas iki smulkmenų, o profesionali aktorių vaidyba neleis atsipalaiduoti nei akimirkai.

Žaidime nėra sudėtingų loginių užduočių. Žaidimas dinamiškas ir emocingas. Realistiškas veiksmas jus perkels žaidėjus į tikrą trilerį, adaptuotą paauglių auditorijai.

Žaidimas nerekomenduojamas tik labai jautriems ir bailiems dalyviams, tačiau kiekvieno žaidimo metu aktoriai visada atsižvelgia į dalyvių amžių ir psichologinę būseną, todėl žaidimas įveikiamas kiekvienam 13-17 metų paaugliui.

„Paskutinė ekskursija“ – unikalus ir vienintelis veiksmo žaidimas paaugliams Lietuvoje.

Žaidime gali dalyvauti 4–8 žaidėjai.
Žaidimo kaina 130 eurų.

Jei švenčiate gimtadienį, po žaidimo galite rezervuoti salę 1 valandai.
Vaišėmis rūpinatės patys.
Salės nuomos kaina – 35 Eur.

  • Paskutinė ekskursija – veiksmo žaidimas paaugliams
  • Adresas: – Laisvės pr. 60, Vilniaus Spaudos rūmai
  • Telefonas: +370 67695995
  • Interneto svetainė: https://www.labyrinthus.lt/