3 idėjos iš arbūzų gimtadienio mugė

3 arbūzinės idėjos

Karštų dienų atgaiva ir puikiausias desertas – jei kas surengtų vaikų mėgstamiausių vaisių konkursą, ponas arbūzas tikrai patektų ant nugalėtojų pakylos, viena pirmųjų vietų garantuota. Arbūzas ne tik gardus, sveikas, bet ir labai viliojančios išvaizdos, todėl vasaros vaikų gimtadieniuose tiesiog nepakeičiamas. Tik patiekti jį geriausia taip, kad būtų patogu valgyti – 3 mano išmėgintos idėjos iš arbūzo:

Arbūzinė pica – paprasta ir efektyvu. Arbūzas supjaustomas apvaliomis riekėmis – visas gudrumas yra tas riekes atpjauti kuo lygesnes, kad arbūzinė pica nebanguotų lyg ežeras prieš audrą. Apvalias riekes supjaustome atskirais gabalėliais, kiekvieno jų žievę atsargiai įpjauname peiliu, kad įkištume pagaliukus. Ant viršaus galime padėlioti vaisių bei uogų, bet nepersistenkime, nes bus sudėtinga valgyti. Bananas greitai tamsėja, tad juo vaisinę picą puoškite prieš pat valgant.

arbūzinė pica idėjos vaikų gimtadieniui

Arbūzo ir fetos užkandis – gaivus netradicinis skonis, atliekantis ir rimtesnio maisto, ir deserto funkciją. Arbūzas ir sūris supjaustomi vienodo dydžio kubeliais, fetos kubeliai perpjaunami dar išilgai per pusę. Puošiama mėtomis, bazilikais, galima pašlakstyti medaus, citrinos sulčių ir alyvuogių aliejaus padažu. Derinys patinka ne visiems vaikams, tad dalį arbūzo kubelių galima patiekti be fetos palydos.

arbūzo fetos užkandis

Arbūzinės gėlės – išpjaustomos sausainių formelėmis, viduriukai išpjaunami iš meliono. Viduriukams išpjauti aš naudojau konditerinio švirkšto kamštelį. Vynuogės – gėlės lapeliai. Būriui vaikų taip arbūzą paruošti sudėtinga, tačiau vaikų gimtadienio stalui papuošti kelias gėles tikrai įmanoma išpjaustyt. Jas įsmeigti galima į to paties arbūzo gabalėlį. Mano Nidutei arbūzinės gėlės baisiausiai patiko – ir aikčiojo, ir oikčiojo, ir caksėjo sukdama ratus aplink jas,  o kai leidau baigusi fotografuoti – vieną po kitos nuraškė visą darželį ir nedelsdama sušveitė.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *