Čia gyvena Kalėdos

Švenčių kūrimas gali būti labai džiaugsmingas, malonus ir nekeliantis rūpesčių – juk turime ne tik daugybę informacijos bei idėjų, bet ir plačią šventinių dekoracijų pasiūlą, skubančiame pasaulyje padedančią išspręsti aibę galvosūkių. Apie kalėdinę švenčių atributiką, dekoracijų naujienas ir ką gražaus iš jų galime sukurti, kalbamės su Renata – viena iš šventinių dekoracijų parduotuvės „Party Inbox“ įkūrėjų.

Renata, Jūsų parduotuvėje kalėdinis asortimentas šiemet labai platus, kokias įdomiausias naujienas išskirtumėte?

Taip, palyginus su mūsų veiklos pradžia, kalėdinį asortimentą stipriai išplėtėme – kiekvienais metais norime pasiūlyti savo klientams vis didesnį pasirinkimą, be to, matome, kad pirkėjų skonis labiau išlavėjęs, jie kasmet ieško ko nors naujo, įdomesnio. Pastebime, kad kasmet žmonės nori daugiau švęsti ir labiau šventėms puoštis. Todėl nebijome pasiūlyti kartais kiek brangesnių, tačiau originalesnių idėjų, kaip, tarkime, specialios LED lempučių girliandos stalui papuošti. Jas galima išvingiuoti per visą stalą ar įleisti į didesnes vazas – juk per žiemos šventes taip norisi šilumos ir šviesos.

Šiais metais, greta žaismingų vienkartinių indų bei dekoracijų vaikų Kalėdoms, savo klientams pasiūlysime išties daug naujų šventinės erdvės puošmenų – stilingų, puošnių ir itin praktiškų kabinamų dekoracijų, tinkančių namams, viešosioms erdvėms ir biurams.

Labai praplėtėme ir saldumynų maišelių bei įvairių akcentų dovanų pakavimui pasirinkimą. Kaip absoliučią asortimento naujieną pristatome tikrus švenčių ir namų dekoro akcentus – medinius padėkliukus bei tortines.

Kokiomis detalėmis siūlytumėte puošti namus laukiant Kalėdų? Kaip sukurti jaukią, šiltą nuotaiką?

Kaip ir dekoruojant kitas šventes, Kalėdoms rekomenduojame pasirinkti porą spalvų ir žaisti jomis puošiant namus. Tai nebūtinai turi būti įprastos raudona ar žalia. Puikus ir originalus yra mėlynos ir sidabro ar netgi aukso, violetinės bei sidabro derinys. Taip pat labai jaukiai nuteikia natūralūs rudos, arba kraft tipo dekorai – jie dabar tikrai madingi, tad tokių akcentų rasite ir mūsų parduotuvėje. Mūsų siūlymas – derinti modernumą su natūralumu.

Minėtos smulkių lempučių girliandos, taip pat žvakės tikrai suteiks namams jaukumo. Jeigu bendras namų erdves puošite šiek tiek solidžiau ar kukliau, vaikų džiaugsmo patartume neslopinti ir jiems leisti savąsias erdves puošti žaismingai.

Tikėtina, kad Kalėdų vakarienei nenaudosite vienkartinių indų, tačiau visiems mažesniems susibūrimams Kalėdų laukimo laikotarpiu drąsiai naudokite kalėdinius indelius ir stalo puošmenas – jie juk taip pradžiugina mažuosius, o spalvos šventiškai nuteikia ir suaugusius.

Pastaraisiais metais atgimsta tradicija šventes rengti darbovietėse – darbuotojų vaikams. Ką tokioms „vaikų Kalėdoms“ siūlote Jūs?

Išties ši sena tradicija atgimsta naujai, moderniai ir stilingai – šiandien šios šventės dažnai rengiamos vaikų žaidimų kambariuose ar kitose erdvėse, vaikai pramogauja su personažais, jiems parengiamos įdomios programos. Vaikų Kalėdoms siūlome tikrai platų asortimentą tiek nuotaikingų vienkartinių indų, tiek žaismingų kalėdinių dekoracijų. Švenčių organizatorių darbui palengvinti siūlome kalėdinių dovanų maišelių įvairovę, idėjas jų užpildymui.

Darželiai ir mokyklos, neabejoju, Jūsų parduotuvėje taip pat ras dekoracijų. Ir ne tik – siūlote įvairių žaidimų: aksesuarų fotosesijoms, užduotėlių ir net spalvojimui skirtą staltiesę. Papasakokite apie jų panaudojimo galimybes?

Taip, būtent tokios kalėdinės interaktyvios dekoracijos yra labai mėgstamos vaikų darželių ir gausių šeimų, kurios žino, kad per šventes svečiuose sulauks viso būrio atžalų. Ant mūsų žiemiškų staltiesių galima piešti, atlikti įvairias užduotėles, o indelius užkandžiams – spalvinti ar apklijuoti lipdukais.
Smagias akimirkas tiesiog būtina įamžinti nuotraukose – jos dar nuotaikingesnės su kalėdiniais, naujametiniais ar tiesiog linksmais foto aksesuarais – jų pas mus rasite įvairiems skoniams.

Dar vienas svarbus klausimas mamoms gruodžio mėnesį – kaukės. Jų reikia darželyje, mokykloje ir net būreliuose – kokių sprendimų galima rasti?

Nors esame labiau šventinio dekoro nei karnavalinių kostiumų ekspertai, tačiau žinodami klientų poreikius, siūlome smulkesnių aprangos detalių: kaukių, lankelių, kepuraičių – kad ruošiantis šventėms rūpesčių būtų kuo mažiau.

Kadangi pati, prieš gerus keletą metų, esu išnaršiusi visą miestą, ieškodama pakuočių valgomoms dovanoms, negalėjau nepastebėti Party Inbox įvairovės šiuo klausimu. Bet pasiūla turbūt atspindi paklausą – valgomų dovanų Kalėdoms populiarumas neblėsta?

Tikrai taip. Netgi auga. Nes vis labiau vertinamos rankų darbo dovanos, o iš jų ypač populiarūs įvairūs kepiniai. Be įprastų, nuotaikingai išmargintų celofano maišelių saldėsiams, siūlome ir stilingų popierinių maišelių įvairovę, kaip naujovę pristatome įvairias etiketes ir akcentus kalėdinių dovanėlių pakavimui. Rimtesnės kepėjos jau atrado ir įvertino didelius celofano maišus, skirtus pyragams ir stambesniems kepiniams supakuoti bei transportuoti.

Naujųjų metų šventei siūlote platų konfeti pasirinkimą, kokios kitos šventinės dekoracijos populiarios sutinkant Naujuosius?

Konfeti ir konfeti patrankos išties populiarios. Vėl sugrįžo noras erdves puošti mums pažįstamo folijos lietučio girliandomis bei užuolaidomis.

Šiemet siūlome ir specialiai Naujųjų Metų vakarėliui skirtus žaismingus šventinės atributikos rinkinius, patogiai supakuotus į kartoninius lagaminėlius 10-ies žmonių kompanijai.

Kreidinės dekoro detalės, ant kurių savus naujametinius šūkius galima tiesiog užrašyti kreidele,  įvairūs domino akiniai ir kaukės ar raudonas šventinis kilimas – mūsų asortimente tikrai galima rasti smagių naujametinio vakarėlio akcentų.

Gimtadieniams atributiką perkančios mamos džiaugiasi pas jus ne tik radusios viską, ko ieškojo, bet ir gavusios puikias specialistų konsultacijas, galėjusios pasitarti dėl vieno ar kito sprendimo. Ar ir kalėdinių dekoracijų pirkėjai gali tikėtis jūsų konsultančių patarimų?

Tikrai taip! Platus bei stilingas asortimentas ir asmeninės konsultacijos yra tai, už ką mūsų klientai mus ypatingai vertina. Kiekvienam apsilankiusiam Party Inbox specializuotoje parduotuvėje patarsime ir padėsime sukomplektuoti patį gražiausią kalėdinių dekoracijų rinkinį, nes ČIA GYVENA KALĖDOS!

Išskirtinių šventinių dekoracijų parduotuvę „Party Inbox“ rasite Vilniuje, Sėlių g. 39 ir internete PartyInbox.lt

Nuotraukos: Party Inbox

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *