elfų slėnis kvieia teminiai vaikų vakarėliai gimtadienio mugė

Elfų slėnis kviečia: teminiai vaikų vakarėliai mažiesiems!

Princesė, fėja, ar Elza? Indėnas ar robotukas? Smagių gimtadienio temų vaikams – nors vežimu vežk, todėl lengva suprasti mažuosius, neišsirenkančius vienos –  juk taip norisi ir tų kitų. Mažieji kauniečiai gali nebesukti galvos – nuo šio rudens vaikų laisvalaikio ir užimtumo studija Elfų slėnis kviečia į smagius teminius vaikų vakarėlius. Nereikia laukti savo ar draugo gimtadienio, kad galėtum pasipuošti išsvajota suknele, persirengti mėgstamu veikėju – šaunu, ar ne? Be to, vakarėliai organizuojami penktadienio vakarais, taigi, tai ir puiki proga, kol vaikai linksminasi, mamoms ir tėčiams pasidžiaugti laisvu vakaru. Apie viską plačiau kalbamės su studijos įkūrėja Ieva Petrokaite:

Ieva, kaip kilo mintis organizuoti vaikų vakarėlius?

Organizuojant vaikų gimtadienio šventes Elfų slėnyje, ypač teminius gimtadienio vakarėlius, pastebėjome, kad vaikams labai patinka persirengti mėgstamu herojumi. Jiems patinka bendrauti su animatoriais. Tačiau ne visi švenčia teminius gimtadienius. Tad sumanėme surengti vakarėlį, kuriame galėtų dalyvauti visi norintys. Kad vaikai jaustųsi kaip pasakoje – dekoruota teminė aplinka, mėgstamas personažas, ir daugybė laimingų, pasipuošusių draugų! Kas gali būti geriau?! Be to, Elfų slėnyje nėra siūloma valandinė vaikų priežiūros – žaidimų kambario paslauga, tad tai puiki proga apsilankyti Elfų slėnyje tiems, kas čia dar nebuvo.

Papasakokite plačiau apie šią Elfų slėnio naujieną, kokio amžiaus vaikams ji skirta?

Vaikų vakarėliai skirti vaikučiams nuo 3 metų. Vaikų vakarėlis – tai kelias valandas nenutrūkstantis nuotykis: vaikai persirengę savo mėgstamu personažu žaidžia, bendrauja, susiranda naujų draugų, dalyvauja animatorių rengiamuose žaidimuose, konkursuose. Vakarėlio metu veikia Xbox šokiai, stalo futbolo turnyras.

Kokios trukmės Jūsų teminės šventės?

Vaikų vakarėlis – 3 valandų penktadienio pramoga vaikams, ir laisvas penktadienio vakaras tėvams.

Pirmasis vakarėlis „Ledo šalies“ tema jau įvyko – kokie Jūsų, kokie vaikų įspūdžiai?

Įspūdžiai patys geriausi! Buvo labai smagu, mergaitės (suprantama, šįkart jų buvo dauguma) visą vakarą jautėsi kaip pasakoje, šoko, dainavo. Didelį įspūdį vaikams paliko žaidimai su tikro ledo kamuoliukais, besmegenių – Olafų gaminimas, ledinės Elzos širdies atšildymas. Ir žinoma, vakaro animatorė Elza – mažieji jos tiesiog nenorėjo paleisti, visą vakarą kuris nors vaikas laikė už rankos. Vakarėlio metu kunkuliavo teigiamos emocijos: vaikams buvo smalsu, kokį dar žaidimą žaisime, o pasibaigus – niekas nenorėjo keliauti namo.  Jau po kelių dienų vaikai klausė: kada gi vėl bus „Ledo šalies“ vakarėlis?!

Ar „Ledo šalį“ dar kartosite, ar kaskart rengsite vis kitą temą? Kokias artimiausias temas žadate pasiūlyti?

Planuojame organizuoti skirtingų temų vaikų vakarėlius, juk taip įdomiau! Įgyvendinti kuo daugiau vaikams svarbių ir įdomių pasakų, istorijų. Artimiausias vakarėlis spalio pabaigoje – Helovino šventė, vaikučiai galės persirengti kuo panorėję – bus tikras karnavalas. Daugybė išskaptuotų moliūgų, juokinga vaiduokliuko istorija.
Ateityje manau neapsieisime be Piratiškos šventės, Princesių šventės su pūstomis suknelėmis, Elfų ir Fėjų muzikinio vakaro su teatriuku, ir kitų, smagių vaikų žaidimų temų.

Ir pabaigai – kaip patekti į Elfų slėnio vaikų vakarėlius?

Į vakarėlius gali patekti visi norintys, svarbu sekti informaciją Elfų slėnio „Facebook“ paskyroje bei kasvykstakaune.lt  tinklapio renginių kalendoriuje.

Nuotraukos: Elfų slėnis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *