gimtadienis boulinge ką verta žinoti

Gimtadienis boulinge – ką verta žinoti

Gimtadienis boulinge – tikra vaikiškų švenčių klasika. Gimimo dienos proga spalvotuosius kamuolius vaikai ridena jau beveik du dešimtmečius – ir net šiandien, mažųjų pramogų įvairovei gerokai išaugus, smagusis žaidimas išlieka vienu populiariausių ūgtelėjusių vaikų tarpe. Šiemet jį savo šventei išsirinko ir mano Vilius – 11-tajam gimtadieniui atšvęsti. Ta proga dalinuosi mūsų įspūdžiais iš gimtadienio Apollo boulinge.

Kiek takelių ir kuriam laikui užsakyti?

Vienas pirmųjų klausimų – Apollo komanda rekomenduoja prie vieno takelio žaisti 5 asmenims, mes užsakėme 12 vaikų 2 takelius, tačiau žiemiškiems virusams daliai bičiulių sutrukdžius atvykti į šventę, įsijungėme ir suaugę bei žaidėme prie vieno takelio penkiese, prie kito – šešiese. Tikrai pats tas.
Žaidimo trukmę taip pat rinkomės rekomenduojamą – 2 valandas. Ir neprašovėme. Vienos garantuotai būtų buvę per mažai. Daugumai vaikų, kiek stebėjau, didžiausias žaidimo azartas išsilaikė apie pusantros valandos, tad praėjus porai, žaidimą užbaigėme smagiai, nepabodusiai, bet ir be didelio gailesčio, kad su pramoga jau reikia atsisveikinti.

Apie žaidėjų amžių

Kadangi Viliaus svečiais nusimatė žmonės nuo 2 iki 13 metų amžiaus, mane kiek neramino, ką veiks mažiausioji publika, ar jai bus įdomu, ar neims nuobodžiauti ir trukdyti rimtesniems žaidėjams? Ir čia maloniu atradimu mūsų kompanijai tapo specialūs takeliai mažiesiems, savotiškos kamuolių „čiuožyklos“, pastatomos ant įprasto takelio. Vaikui tereikia pastumti kamuolį nuo tokios čiuožyklos viršaus ir jis pats kuo taikliausiai rieda numušti jo laukiančių kėglių. Puikūs rezultatai ir dar puikesnės mažųjų emocijos – jiems sekasi ne prasčiau nei dičkiams! Tiesą sakant, net ir aš vienu metu gundžiausi sau pasistatyti panašų palengvinimą, tačiau didžiuojuosi, kad atsilaikiau.
Taigi, pliusas Apollo boulingui, čia tikrai gali švęsti ir mažiausieji – net jei jiems pabos mušti savo strike’us, čia laukia dar viena, visiems vaikams smagi pramoga – Mažylis Polis.

Mažylio Polio pramogos

Polis – linksmas ir mielas Apollo boulingo personažas, kuris savaitgaliais žaidimų aikštelėje draugauja su vaikais ir pasveikina kiekvieną, švenčiantį gimtadienį. Polis piešia ant rankų ir veidukų – tai labai patinka moteriškajai ir jaunesniajai gimtadienio publikai; klijuoja tatuiruotes, šėlioja ir žaidžia įvairius žaidimus, gali padėti žaisti boulingą ir poliškai pasveikinti su gimtadieniu – mūsų vaikams labai patiko, kai Polis atnešė tortą dainuodamas gimtadienio dainą.

Tortas

Apollo boulingas – maitinimo įstaiga, tad tiek kitas vaišes, tiek tortą reikia užsakyti pas juos vietoje. Tortai, kepami Thierry kepyklos, nepuošti spalvotais dažais, o tiesiog natūraliai tortiškai gražūs, padabinti skoningomis valgomomis detalėmis iš macaroons, riešutų, uogų. Rinktis galima iš 4 skonių, mes valgėme baltojo šokolado su apelsinų įdaru – tikrai nuostabiai skanus, patikęs net ir su tortais stipriai nedraugaujantiems. Tortą reikia užsakyti bent prieš 3 darbo dienas iki šventės, mūsų 11 žmonių kompanijai pilnai užteko standartinio 900 g tortuko. Smagu, kad užpūsti torto žvakutes ir pratęsti gimtadienio šventę galima šalia boulingo takelių įrengtoje pramogų erdvėje.

Kitas maistas

Apollo boulingo maistas orientuotas į pramogaujančius svečius – juo smagu dalintis. Vaikų gimtadieniui galima rinktis daržovių rinkinukus, lietinius su klevų sirupu ir žemės riešutų sviestu, šviežias sultis. Mes pasirinkome picas ir gruzdintų bulvyčių raideles, gėrimui – stalo vandenį ąsotėliuose, patiektą su citrinomis ir mėtomis. Picos – 30 cm skersmens ir tikrai gardžios – patvirtino mūsų picų ekspertai. Tačiau didžiausio populiarumo sulaukė bulvyčių raidelės – vaikai joms, oi, kokie neabejingi! 4 suaugusių ir 7 vaikų kompanijai žaidimo užkandžiams pilnai užteko 4 picų ir 2 bulvinių raidelių rinkinių.

Dekoracijos

Jei kitos mamos, atvedusios Viliaus draugus, džiaugėsi, kad gali gimtadienio metu patogiai apsipirkti Akropolyje, kur įsikūręs Apollo boulingas, man, kaip sukaktuvininko mamai, buvo tikra šventė, kad į gimtadienį galėjau keliauti neapsikrovus pačios ruošto maisto ryšuliais, o viso labo įsimetus įdomesnių žvakučių tortui – net jei jas būčiau pamiršusi, ne bėda – boulingas siūlo paprastas įvairiaspalves žvakutes.
Staliuko ar aplinkos papuošimais taip pat neteko rūpintis – gimtadienininkų stalelis prie žaidimų takelio papuošiamas linksma balionų puokšte. Vėliau jie keliauja namo su vaikais, kaip gimtadienio lauktuvės.
Staliukas torto suvalgymui taip pat papuošiamas Apollo boulingo gimtadienių spalvomis – geltona, juoda, balta. Dekoracija – tie patys balionai ir dekoratyviniai kėgliai su smagiais užrašais.

Apibendrinant – gimtadienis Apollo boulinge mums visiems tikrai labai patiko, nors anaiptol nesame patyrę kėglių mušinėtojai. Mano Vilius žaidė tik antrą kartą ir jam puikiai sekėsi laikytis pirmaujančiose vietose, o aš pati žaidžiau po 15 metų pertraukos ir, nors man puikiai sekėsi išlaikyti žemiausių balų rekordus, buvo tikrai labai smagu ir linksma. Mes žaisime dar!

Nuotraukos: Vytenio Bagušausko (17), Apollo boulingo (1).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *