Girlianda iš nuotraukų

Nuotraukų girlianda – viena geresnių idėjų mažo žmogeliuko šventei, ypač tinkama pirmajam gimtadieniui, į kurį sugūža visas būrys didelių suaugėlių. Jiems paprastai nuoširdžiai įdomu ką brangus mažylis veikė per metus. Taigi, nuotraukų girlianda ne tik smagiai papuošia namus, bet ir atlieka šviečiamąją funkciją: „štai čia pirmoji šypsena, pirmasis dantukas, pirmasis abstraktus peizažas ant sienos…“. Trumpai tariant, tokia dekoracija galite papasakoti visą pirmųjų metukų istoriją. Tik nepersūdykite ir neapraizgykite girliandomis tarsi voratinkliais visų namų, kad kokie svečiai bežiūrėdami neįsipainiotų it musės. Pasirinkite protingą skaičių nuotraukų iš skirtingų gyvenimo įvykių („čia pirmas dantukas, čia antras dantukas, čia devintas dantukas…“ labai stipriai įdomu tik patiems tėveliams).

Taigi, reikės: protingo ilgio siūlo, juostelės, virvelės ar kito panašaus daikto, „skalbinių“ segtukų – tiks tiek paprasti, tiek dekoratyviniai – jų dabar toookių gražių yra ir, žinoma, spalvingų smagių kadrų iš mažylio nuotykių bei žygių. Nuotraukų girliandą geriausia tvirtinti ant sienos, tinkamai apšviestoje vietoje. Jei tai vaikučio pačių pirmųjų metukų vėrinys, galite jį paįvairinti įterpdami vieną kitą mažylio daiktelį – miniatiūrinį batuką, ar ypač mėgtą pirmųjų dienų drabužėlį.

Na, o jei kuriant girliandą iš nuotraukų, įkvėpimas net pro ausis pradės rūkti – galite griebti ir įgyvendinti „kietesnį“ jos variantą – sukurti fotoknygą ar net filmuką. Ateityje būtinai apie juos plačiau pakalbėsim!

3 Responses

 1. Emilija
  |

  …su tuo batuku ar rūbeliu fainai sugalvota, panaudosim…

 2. giedre
  |

  labai gera idėja vaikų kambariui papuošti, galima sukabinti vėliau net piešinius ar kitus darbelius

 3. Alvilė Rimaitė
  |

  Tikrai taip, galima nuotraukas kartas nuo karto vis pakeisti ir taip turėti ilgalaikę, širdžiai mielą dekoraciją. O vaikiški piešinukai, kai jau mažylis pats piešia, juo labiau pagyvintų visą šį reikalą 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *