kaip pasidaryti lipdukus

Kaip pasidaryti lipdukus?

Pačių pagaminami lipdukai – vienas paprasčiausių būdų personalizuoti, suasmeninti vaikų šventę. Čia jie gali pasirodyti labai įvairiai – personalizuotais lipdukais galime puošti balionus, vėliavėles, plakatus, maisto ir gėrimų indelius, lauktuvių maišelius ir daugybę kitų gimtadieniškų dalykų. Tokie lipdukai ypač džiugina mažuosius, ikimokyklinukus – dažnas jų jau geba perskaityti savo vardą ir užrašas, skelbiantis, kad vyksta jo šventė, mažą žmogų nuteikia labai maloniai.

kaip namuose pasigaminti lipdukus diy

Namuose pagamintus lipdukus sėkmingai pritaikysime ir teminiams gimtadieniams, ypač, jei vaikas sugalvoja retą gimtadienio temą, kurios net ir tokia turtinga šiandienė atributikos pasiūla nematė ir negirdėjo. Be to, su tokiais lipdukais smagu žaisti, mokytis raidžių, skaičių, gaminti staigmenas draugams.

lipdukai vaiko gimtadieniui

Lipdukus su užrašais ar grafiniais piešinėliais pasigaminti paprasta, tereikia piešinėlio dydį atitinkančios lipnios juostos, spausdintuvo, žirklių ir vandens. Didesniems piešinėliams naudokime lipnią pakavimo juostą, ją rasime sodo arba statybos prekių skyriuose.

Gaminame lipdukus:

1. Atsispausdiname norimą piešinėlį arba užrašą. Iškerpame.

2. Priklijuojame piešinėlį prie lipnios juostos taip, kad išorėje liktų balta pusė. Pabraukome stipriai nagu per piešinėlį iš baltosios pusės, kad kaip reikiant prisiklijuotų. Lipnios juostos kraštus apkerpame.

3. Pamerkiame piešinėlį į karštą vandenį, arba, palaikome jį po karšto tekančio vandens srove. Mirkome tol, kol popierius, patrynus pirštais, pradeda luptis. Pirštais nulupame popierių, nuvalome – ant lipnios juostos lieka tik piešinėlis.

4. Pačių pagamintam lipdukui leidžiame kelias minutes nudžiūti, tada klijuojame ant pasirinkto paviršiaus.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *