paprastos idėjos helovinui gimtadienio mugė

Paprastos idėjos Helovinui

Šiek tiek šiurpuliukų, daug siautėjimo ir dar daugiau saldainių – ar keista, kad Helovinas vaikams taip patinka? Pažiūrėkime, kaip galime pažaisti ir, kartu su vaikais, paprastomis priemonėmis susikurti linksmų skanumynų – patiems pasivaišinti, ar į duris besibeldžiantiems pradžiuginti.

 

Valgomos šluotos. Reikės sūrio lazdelių, sūrių šiaudelių, laiškinio česnako (nebūtinai). Kiekvieną sūrio lazdelę padaliname į 3 dalis. Į kiekvieną jų įsmeigiame po valgomą šiaudelį, išpašome sūrį tarsi šluotą. Perrišame laiškiniu česnaku. Valgomas šluotas galime pagaminti ne tik Helovinui, bet ir burtininkų arba Hario Poterio teminiams gimtadieniams. Labai paprasta, efektyvu ir gardu.

Vaisiai Helovinui. Į permatomas plastiko stiklines pribėrę vynuogių, jas galime išpiešti heloviniškais veideliais. Panašiai apipiešiame ir mandarinus – bus miniatiūriniai helovino moliūgai. Aš linkusi piešti ne tiesiai ant vaisiaus odos, o ant maistinės plėvelės. Tiek ant jos, tiek ant plastiko stiklinių puikiai piešia paprasti flomasteriai.

Ledinukai Helovinui – padaryti paprasta, o vaikų džiaugsmo termometrus užkaitina kaip reikiant! Išbandyta – saldainius prie durų renkantys pabaisiukai tiesiog nukaista iš laimės. Vaiduokliškus ledinukus aš apsukau baltu audiniu, tačiau sulaukiau puikių skaitytojų patarimų, tiek tinklapyje, tiek FB paskyroje, kaip galima mano būdą šauniai patobulinti panaudojant baltas servetėles arba kepimo popierių. Plačiau apie Helovino ledinukus – čia.

Duonos lazdelės – gyvatėlės. Paprastas, gardus mielinės tešlos užkandis, puikiai tiksiantis Helovino vakarėliui. Apie jį plačiau – čia.

Ir, žinoma, Helovino vaišėms puikiai tik skanėstai iš moliūgo: moliūginiai keksiukai, sausainiai, nuostabus sūrio pyragas ar spurgos.

Taip pat skaitykite:

„Helovino saldainiai – kaip supakuoti?“

„Kaip pasidaryti Hario Poterio lazdelę“

„Sijonas Helovinui per 5 minutes“

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *