kaukės helovinui greitas raganos sijonas kurio nereikia siuti

Kaukės Helovinui – greitas raganos sijonas, kurio nereikia siūti

Helovinas, Užgavėnės ar kalėdinis vaidinimas – progų persirengti ragana vaikams netrūksta. Šiandien pristatau redtedart.com tinklapyje aptiktą ir mano išbandytą greito ir super nebrangaus raganos sijono idėją. Tokia tikra paskutinės minutės kaukė, kai jaunimas zyzia, kad labai nori eiti saldainiauti, o persirengti nėra kuo. Štai tada griebiame žirkles, plastikinius šiukšlių maišus, dar vienas žirkles įbrukame būsimai raganai ir kartu imamės darbo.

Reikės:

  • plastikinių šiukšlių maišų, geriau didesnių
  • juodos gumos ar kaspino
  • žirklių

Apie maišus – geriau rinktis didesnius, sijonas bus ilgesnis ir įspūdingesnis. Aš sijonui sunaudojau beveik du 120 l talpos maišus. Galime naudoti ne tik juodus, bet paįvairinimui įterpti ir žalsvų, violetinių. Beje, mano šešiametė, mums berišant sijoną, sumetė, kad tai puiki idėja ir medūzos kostiumui – tereiktų tokias drapanas surišti vien iš žalsvų maišų. Nuo savęs pridursiu, kad šis sijonas šauniai tiks ir šiukšlių rūšiavimo savaitėms, kai mokykloje iš antrinių žaliavų reikia sukurpti kokį rūbą.

Gaminame greitą Helovino kostiumą –  nei euro nekainuojantį raganos sijoną:

1. Šiukšlių maišą sukarpome norimo pločio vertikaliomis jo ilgiui juostelėmis. Karpome neišlankstytą, taip greičiau.

darbeliai iš antrinių žaliavų

2. Išvyniojame kiekvieną atkirptą juostelę. Kadangi ji neturi galų, perkepame vienoje vietoje ir gauname ilgą juostą.

3. Rišame juostas ant pagal mergaitės liemenį susiūtos gumos. Man patogu rišant gumą užmauti ant kėdės atkaltės. Jei rišame ant kaspino, jo galų nesiuvame, juos surišime ranka, kai mergaitė rengsis. Apie sijonų rišimą daugiau rasite šiame įraše.

darbeliai idėjos rūšiavimo savaitei

4. Surišame norimą kiekį juostų ir kviečiame raganaitę matuotis.

sijonas suknelė iš antrinių žaliavų

Šioje vietoje plastikiniai šiukšlių maišai man atrodo tiesiai į dešimtuką – tikras raganos aprėdas, daug tikresnis nei tie puošnūs raganiški tiulio ar aksomo sijonai siūlomi parduotuvėse. Ūūū, bėga ragana per sniegą, smagiai šiugždėdama maišu!

ragabos-kostiumas-idejos-helovynui-uzgavenems-karnavalui

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *