cosmos place kitokia švenčių ir laisvalaikio erdvė

COSMOS Place – kitokia laisvalaikio ir švenčių erdvė

Praeitų metų pavasarį vaikiškų pramogų pasaulį papildė išskirtinė erdvė – atsidarė pirmasis Baltijos šalyse vaikų laisvalaikio ir edukacijos centras su interaktyviomis erdvėmis COSMOS Place. Jis netrūko užkariauti ne tik Vilniaus vaikų, bet ir tėvų simpatijas – visiškai netradicinis, kupinas įdomiausių veiklų, kalbantis su mažaisiais jiems tokia patrauklia interaktyvia kalba. Tikras lobynas vaikų kūrybiškumui bei smalsumui – šios savybės čia ugdomos pasitelkus pažangiausias technologijas. Džiaugiuosi galėdama pakviesti iš arčiau susipažinti su gimtadieniais ypatingose COSMOS Place erdvėse. Apie juos kalbamės su viena iš centro kūrėjų – Monika Kupliauskiene.

Kokio amžiaus vaikams gimtadieniai COSMOS Place yra įdomiausi?

Mūsų centras skirtas vaikams nuo 3 iki 10 metų, tokio amžiaus vaikams gausu pramogų ir daug erdvės, kurioje jie gali žaisti bei atrasti žaidimų pasaulį, paremtą interaktyviomis technologijomis. Tačiau veiklos netrūksta ir patiems mažiausiems – jiems atnaujinome smulkiąją motoriką lavinančią erdvę.

Švenčiantys gimtadienius, gali džiaugtis ne tik pasirinktu šventiniu nameliu, bet ir kitomis COSMOS Place įdomybėmis – šviesos ir garso siena, grojančiomis virvėmis, projekcijų kambariu. Papasakokite plačiau apie šiuos dalykus.

Taip, atvykę švęsti, vaikai gali žaisti visame COSMOS Place pasaulyje: šviesos siena, atspindinti, arba kitaip tariant reflektuojanti spalvas, kuriomis pasipuošę vaikai – jiems labai patinka bėgioti ir akimis sekti, kaip nuo judesių keičiasi spalvų siena; grojančios virvės – čia ne tik smagu karstytis iki lubų, bet ir atrasti kiekvienos virvės unikalų garsą, didesnė vaikų grupė gali sukurti net ir visą kosminių garsų orkestrą; mūsų projekcinis kambarys šiuo metu yra virtęs kurmių gaudymo lauku – jame reikia čiuptį kamuolį ir taikytis į patį viduriuką – jeigu metimas sėkmingas, interaktyvus kurmis suskils į daugybę kvadratėlių – tai labai aktyvus ir konkurencingas būdas išsidūkti. Galėčiau pasakoti be pabaigos, nes COSMOS Place – nuolatos atsinaujinanti erdvė, čia tolydžio sugalvojame kaip pasiūlyti dar daugiau naujų žaidimų, papildančių jau vaikų pamėgtas veiklas.

Kuo ypatingi gimtadieniai COSMOS Place, kuo jie išsiskiria iš kitų?

COSMOS Place pasižymi unikaliais ir tik šiai erdvei kurtais žaidimais, kurie skirti vaikus supažindinti su pasauliu ir įvairiomis, įdomiomis jo pusėmis. Kurdami COSMOS Place, siekėme pasiūlyti vaikams kitokį laisvalaikį. Interaktyvi erdvė kviečia leistis kartu į pažinimo kelionę, kur kas kartą galima sutikti vis kitus personažus ar pamatyti dar neregėtą planetos kraštą. Skirtingo stiliaus projekcijos skatina vaikų vaizduotę, interaktyvios technologijos žadina jų smalsumą ir kūrybiškumą.

Taip pat, džiaugiuosi, kad galime didžiuotis išradingais COSMOS animatoriais, kurių programa visada sulaukia tik pačių aukščiausių įvertinimų bei aukšta stiliaus kartele, spalvų gama, dizaino bei interjero sprendimais, kurie garantuos pačias gražiausias nuotraukas, o prisiminimai liks neišdildomi.

stilingas vaiko gimtadienis vilnius

Paslaptingasis Fobas, Baltoji nykštukė Eridė, Cukrinė Venera – jūsų personažai negirdėti, originalūs, jų tarpe nesutiksi streotipinių. Kokias programas jie veda vaikams, ką veikia kartu?

Taip, kaip minėjau, labai džiaugiamės savo animatorių komanda. Kartu su jais, vaikams siūlome keletą programų, kuriose apstu įdomių, įtraukiančių veiklų – narpliojame keisčiausius kosmoso reiškinius, gaminame dinozauro fosilijos modelius, tyrinėjame kosmoso žemėlapius, daug šokame ir dainuojame bei žaidžiame nuotaikingus aktyvius žaidimus. Mūsų gimtadieniuose darniai dera pokštai ir stebuklai, nutrūktgalviškos istorijos ir įdomiausios žinios apie mus supantį pasaulį.

Sumanusis gimtadienis pagal STEAM, papasakokite apie jį plačiau.

Švęsti sumaniai! Švenčiantys gimtadienius mūsų centre gali ne tik smagiai praleisti laiką tačiau ir sužinoti daug puikių dalykų! Sumaniųjų gimtadienių programos sukurtos remiantis STEAM metodika, o tai reiškia, kad pasitelkiant kūrybinius metodus, šventės svečiai gali sukurti ir sukonstruoti įvairiausius erdvėje judančius, šviečiančius, piešiančius robotukus! Vaikams tai labai patinka, o smagiausia, jog kiekvienas pasigamintą konstruktorių gauna dovanų!

Norintys mažiau rūpesčių, gimtadienio vaišes gali užsakyti iš Jūsų partnerių?

Taip, mes bendradarbiaujame su keliais maisto tiekėjais, kurie gali pasiūlyti kokybišką ir labai skanų maistą, tuomet atvykę tėveliai ras jau paruoštą stalą. Taip pat galime pasiūlyti kelis konditerius, kurie iškeps tokį tortą, apie kurį dar ilgai visi kalbės! Mamoms, kurios pačios kepa naminius tortus, rankos atrištos, nes maistą ir desertus galima atsinešti ir savo.

Šventės dekoravimas, vienkartiniai indai, ar galite pasirūpinti ir šia gimtadienio puse?

Taip, kaip tik šiuo metu pradedame dirbti su švenčių dekoratorėmis, kurios pasirengusios kiekvieną šventės kampelį paversti pačia gražiausia vieta, o norintiems kažko išskirtinio – sukurti personalizuotą dekorą.

Ne už kalnų Kalėdos, ką siūlote norintiems šių švenčių atėjimą atšvęsti COSMOS Place?

Artėjant Kalėdoms, paruošėme išskirtinę programą šios šventės tema – animatoriai virs Kalėdų senelio kosminiais darbuotojais, visa COSMOS erdvė bus gausiai dekoruota, o kulminacija taps Kalėdų senelio programa su šokiais, gitaros akordais, eilėraščiais ir dovanėlėmis. Čia bus visko – šiltų pasakojimų apie Laplandiją, pašėlusių žaidimų, smagių kūrybinių dirbtuvių!

Dėkoju už pokalbį, sėkmės toliau kuriant nuostabųjį kosminį pasaulį vaikams.

Taip pat skaitykite:

„COSMOS Place – kas naujo vaikų mylimame kosminiame pasaulyje?“

Nuotraukos: Cosmos Place

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *