cosmos place kas naujo vaikų mylimame kosminiame pasaulyje

COSMOS Place – kas naujo vaikų mylimame kosminiame pasaulyje?

Pavasarį švenčių ir laisvalaikio erdvei COSMOS Place sukanka du metai. Nuo pirmųjų dienų vaikų pramogų pasaulyje ryškiai sušvitęs edukacijos centras išsiskiria ne tik savo tematika, puikiomis interaktyviomis erdvėmis, įdomiausiomis veiklomis, netradiciniu stiliumi, bet ir nuolatiniu atsinaujinimu, judėjimu pirmyn. Štai ir šiam pavasariui COSMOS Place paruošė visą pluoštą naujienų. Susipažinkime su jomis.

Naujos šventinės programos, nauji personažai

COSMOS Place erdvėse nesutiksime nė vieno standartinio, įprastai vaikų šventėse besilankančio personažo. Visi veikėjai sukurti būtent šiam kosminiam pasauliui, visos šventinės programos skiriamos supažindinti vaikus su kosmosu bei įvairiausiomis jo įdomybėmis. Ne išimtis ir pavasarį startuosiančios 3 naujos programos su naujais personažais. Kiekviena jų turi aiškią kryptį, tad, atsižvelgiant į mažųjų pomėgius ir temperamentą, išsirinkti nėra sudėtinga.
Viena naujų programų, „Švytinčioji saulė“ skirta žingeidiems vaikams, mėgstantiems narplioti galvosūkius. Ji supažindina su saulės sistemos planetomis ir įdomiausiais faktais apie jas. Kartu tai ir labai atraktyvi, kupina smagių, energingų užduočių ir judrių žaidimų programa.
Kita, „Disco planeta“ – judriausia, kupina šokių ir muzikos, supažindinanti su ritmingu ir paslaptingu kosmoso garsų pasauliu programa.
Trečioji, „Vaivorykštės kometa“ – spalvingiausia, joje vaikai leidžiasi į spalvingą ir nuotaikingą nuotykį, sužino daug įdomių dalykų apie kosmosą, piešdami ir lankstydami pasineria į kosmines kūrybines dirbtuvėles, tviskančias visomis vaivorykštės spalvomis.

Papildytos edukacinės erdvės

Vaikų taip mėgiamas Cosmos Place edukacines veiklas – grojančias virves, šviesos sieną, projekcinį kambarį bei kitas įdomybes šiemet papildė išskirtinė naujovė – kosminiai būgnai. Išbandyti ypatingus, neapsakomus garsus skleidžiantį instrumentą maga ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Kosminiai būgnai domina bei traukia net ir tuos vaikus, kuriems įprastai sunku susikaupti, ilgiau išlaikyti dėmesį ties vienu objektu. Tai instrumentas, kurio sensorika bei teikiamos galimybes kurti savarankiškai, labai teigiamai veikia ir specialių poreikių vaikus, todėl centre organizuojamos ir grupinės tokio pobūdžio edukacijos.

Galimybė smagiai ir prasmingai atšvęsti darželio išleistuves

Kadangi centro erdvės bene įdomiausios 5–7 metų vaikams, pavasarį COSMOS Place komanda itin laukia švenčiančių darželio išleistuves. Tai puikus startas prieš žengiant į mokyklą, galimybė parodyti, koks žinių bei mokslo pasaulis gali būti įtraukiantis ir atraktyvus.

Galimybė edukuotis visiems norintiems

Dar viena ruošiama naujovė – rengiamas projektas, padėsiantis socialiai jautresnių grupių vaikams iš visos Lietuvos atvykti į COSMOS Place. Jo kūrėjai siekia, kad sunkiau besiverčiančioms šeimoms nereikėtų mokėti nei už kelionę iki centro, nei už apsilankymą jame.

Naujos šventės dekoravimo galimybės

Edukacijos centro komanda džiaugiasi pradėjusi dirbti su nauja švenčių dekoratore, kuriančia personalizutus dekorus. Tėveliai gali užsakyti tiek pilną šventės dekorą su vardinėmis kortelėmis, balionais, desertais ir kitomis suderintomis detalėmis, tiek ir ekonominį, paprastesnį dekoro variantą. Abiem atvejais šventė gali būti dekoruojama pagal vaiko pasirinktą gimtadienio temą.

stilingas gimtadienis mergaitei vilnius kur švęsti

Gimtadienis be rūpesčių

Kita rengiama naujovė – galimybė rinktis pilną gimtadienio paslaugų paketą: vaišes, dekorą ir namuką nuomai. Bendradarbiaudama su partneriais, COSMOS Place siekia sukurti kainos ir kitais atžvilgiais patrauklų pasiūlymą tėveliams, norintiems vaikų šventei pasirengti be rūpesčių – iš keleto galimų variantų, peržiūrint nuotraukas, bus galima išsirinkti sau patraukliausią pasiūlymą. Tačiau centro kūrėjai pabrėžia, kad norint, tiek vaišėmis, tiek šventės dekoru galima pasirūpinti patiems.

Naujas darbo laikas ir diferencijuotos kainos

Jau nuo vasario kiek pakito kosminių erdvių darbo laikas – pavieniams lankytojams centras atviras nuo penktadienio iki sekmadienio, taip pat darbo dienomis tuo metu, kai švenčiami gimtadieniai. COSMOS Place komanda sako įsitikinusi, jog vaikams visuomet reikia kitų vaikų – žaisti didesnėje kompanijoje gerokai įdomiau, o tokios centre paprastai susibūria savaitės pabaigoje.
Siekdami, kad COSMOS Place galėtų aplankyti kuo daugiau vaikų, kad jis būtų prieinamas visiems, kūrėjai įdiegė ir diferencijuotų kainų sistemą: lankantys kosmines erdves penktadienį, mokės mažesnę kainą nei pramogaujantys šeštadienį ar sekmadienį; gimtadienio švenčių kaina darbo dienomis ženkliai patrauklesnė nei savaitgalį.

Rekomendacijų ir nuolaidų sistema

Dar viena diegiama naujovė – rekomendacijų ir nuolaidų sistema. Nuo pavasario atšventusieji gimtadienį kosminėse erdvėse gaus vienkartinę 30 procentų nuolaidą kitos šventės animatoriaus programai. Šia nuolaida galima pasinaudoti patiems – švenčiant brolių, sesių ar tiesiog kitų metų gimtadienį, o galima ją padovanoti savo draugams. Pastarieji, kreipdamiesi dėl šventės į COSMOS Place, turėtų įvardinti, kurio, gimtadienį šventusio bičiulio rekomendacija naudojasi. Šiuo atveju draugai gaus savo šventės animatoriui 30 procentų nuolaidą, o parekomendavęs – kvietimą neribotos trukmės apsilankymui smagiajame kosminiame centre.

Nuotraukos: COSMOS Place.

Remiamas turinys

Taip pat skaitykite: „COSMOS Place – kitokia laisvalaikio ir švenčių erdvė“

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *