kaip personaliuoti suasmeninti vaiko gimtadienį

Kaip suasmeninti, personalizuoti vaiko gimtadienį?

Jei norime savo didžiausių turtelių šventei suteikti ypatingumo – nuspalvinkime ją bent viena ar keliomis suasmenintomis detalėmis. Mažylio nuotraukos; užrašai, pažymintys kieno šventė vyksta; skaičiai, skelbiantys suėjusius metus – vaikų švenčių personalizavimas ypač tinka mažiausiems ir ikimokyklinukams. Juk taip smagu atpažinti gimtadienio detalėse savo vardą ar svarbųjį gimtadienio skaičių. Tačiau ir vyresnių vaikų gimtadienius galime puošti suasmenintomis detalėmis – tą svarbiąją dieną dėmesio norime visi.

Mažųjų gimtadienius galime puošti lipdukais. Limpo Limpo Lipdukai siūlo dailias lipdukų serijas svarbiausioms vaikiškų švenčių progoms paminėti. Lipdukais galime puošti mažylių rūbus, vaišių stalą, gimtadienio vėliavėles ir kitas dekoracijas – juos lengva tiek priklijuoti, tiek vėliau ir nuklijuoti nuo įvairių paviršių. Jaukūs, šilti ir žavūs.

Smagią šventės nuotaiką galime kurti pasitelkdami gimtadienio ženkliukus. Panaudojimo galimybės plačios – ženkliukai gali skelbti kieno šventė vyksta, jais galima pažymėti gimtadienio dalyvių vardus (aktualu, kai susirenka mažai vieni kitus pažįstantys), jie gali tapti žaidimų ar loterijos prizais, šauniomis gimtadienio lauktuvėmis. Atributikasventei.lt gimtadienio ženkliukus pagal individualius užsakymus gamina tiek su įprastu užsegimu, tiek su magnetukais. Jie taip pat siūlo ir personalizuotus gimtadienio kvietimus, saldainių popieriukus, vėliavėles ir kitas dekoracijas.

Vaiko pasiekimų metraštis – tikras atradimas, norintiems suasmeninti mažylių šventę. Šioje išskirtinėje puošmenoje galime užfiksuoti svarbiausius mažųjų metų dalykus – geriausius draugus, mėgstamus užsiėmimus, pirmuosius žodžius. Metraščius galime puošti mažylio nuotraukomis ar smagiais piešinukais, jie spausdinami ant standaus popieriaus arba ant drobės. Metraščius kuriantys partypanda.lt taip pat siūlo plačią kitų personalizuotų gimtadienio dekoracijų gamą: girliandas, stalo korteles, keksiukų papuošimus, fotografavimosi plakatus, svečių medžius ir kita.

Asmeniškumo vaiko šventei suteiksime ir pačių kurtomis detalėmis. Turėdami spausdintuvą, galime pasigaminti lipdukų su gimtadienio užrašais ar paveikslėliais.

Iš lego kaladėlių galime sudėlioti sukaktuvininko vardą ir metukus – čia prie gimtadienio šventės kūrimo šauniai gali prisidėti broliai bei sesės.

Gimtadienio skaičius galime atspindėti sausainiais, keksiukais, užrašais ant šokolado arba užrašais ant torto – išrašytais glajumi, sausaininėmis raidėmis ar spalvotais saldainiais.

Personalizuodami vaikų gimtadienius, svečius galime pakviesti pažaisti pasižadėjimų žaidimą, sukurti linkėjimų medį, pasigrožėti nuotraukų girliandomis, fotoknygomis ar pačių sukurtais filmukais; galime surengti vaiko piešinių ar kitų kūrybos darbelių parodą, sukurti iš jų gimtadienio plakatą ar koliažą.

Nuotraukos: Limpo Limpo lipdukai (6); Atributikasventei.lt (4); Partypanda.lt (5), Alvilės Rimaitės (6)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *