linkėjimų medis vaikams

Linkėjimų medis vaikams ir ką su juo dar sugalvoti

Linkėjimų medis gali būti kūrybingai panaudojamas ne tik krikštynoms ar mažylių gimtadieniams, bet ir vyresnių vaikų šventėms, Mamos dienai ir kitoms progoms. Jis gali tapti puikia platforma sparnuotai jūsų fantazijai – tarp žaliuojančių šakų galima tiek visko sugalvoti!

Kortelės – svečiai ant jų gali ne tik palinkėjimus parašyti, bet ir piešinukus nupiešti. Net gražiausio atviruko konkursas gali būti surengtas. Tokios linkėjimų medžio kortelės bus puiki atminimo dovana.

Sausainiai – kam nepatiktų gauti gardžiais sausainiais puoštą medelį? Naminiai sausainiai suteikia jaukumo ir laaabai skaniai kvepia (maniškiai kepti pagal receptą, kurį rasite čia), bet jei jų neturite,  drąsiai puoškite pirktiniais saldainiais – nusiraškyti nuo medelio visi gardumynai tampa keleriopai skanesni!

Siūti žaisliukai ar smulkios dekoracijos: mano Nida labai džiaugiasi gavusi mažų siūtų širdelių – po to vaikšto dainuodama ir dabina jomis vaikų kambarį bei kitus namų kampelius. Ant linkėjimų medžio puikiai tiks ir smulkūs megzti arba pirktiniai žaisliukai.

Maža dovanėlė – nedideliame maišelyje, ant medelio galima pakabinti ir dovaną, jei ji didelė ir į maišelį netilps – įdėkite lapelį su mįsle, kur ji paslėpta.

Ant linkėjimų medelio gali patogiai įsitaisyti ir vaikų gimtadienio skaičiai – kabinkite kelis, arba visą būrį svarbiųjų skaičiukų.

Nedidelės nuotraukos, kaspinėliai, juostelės taip pat puikiai tiks linkėjimų medžio šakoms papuošti. Beje, apie šakas – nebūtinai jos turi būti žaliuojančios, galima naudoti sausas dažytas ar nedažytas dekoratyvines šakas, bugienio šakeles (ieškokite gėlių parduotuvėse), kambarinį augalą vazone, gyvą medį kieme. Jei rinksitės skintas šakeles – nelaužkite jų nuo gyvų medelių, paieškokite miške vėtros nulaužtų šakų, ar parsivežkite iš sodo nugenėtų. Įkvėpimo ir geriausių jausmų kuriant savo linkėjimų medelį!

 

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *