Linkėjimai saldainiuose - gimtadienio staigmena

Linkėjimai saldainiuose

Saldaininiai linkėjimai puikiai pakeis sveikinimo atvirutę – dauguma vaikų sutiks, kad skaityti gerus žodžius triauškiant saldainius smagiau nei skaityti jų netriauškiant. 

Imame tiek saldainių, kiek žmogučiui, kurį sveikinsime, sueina metų, pasitelkiame vaizduotę ir rašome linkėjimus! Patogiausia bus rašyti į saldainius, kurie be gražaus išorinio dar turi savo vidinį baltą popierėlį, tarsi kokius apatinius marškinėlius. Atsargiai išvyniojame kiekvieną saldainiuką, ant vidinio popierėlio parašome linkėjimą ir vėl viską suvyniojame tarsi nieko ir nebuvo. Žinoma, galima rinktis ir gardumynus, neturinčius to vidinio popierėlio – tiks ir vaikų taip mėgstami „čiupačiupsai“, ir šokoladukai – svarbu, kad jie patiktų tam, kam dovanojame. Tokiu atveju linkėjimus surašykime ant lygiomis skaiutelėmis sukarpyto plonesnio popieriaus ir šias skiauteles apsukime apie saldainius, pririškime juostele ar kaip kitaip pritvirtinkime, kad kiekvienas saldainis turėtų savo palinkėjimą. Saldainius sudedame į dailų indelį ar maišelį, perrišame kaspinėliu ir staigmena paruošta!

Ši idėja labiau tiks jau mokantiems skaityti ir švenčiantiems didesnio skaičiaus gimtadienį vaikams – sutikite, kad 10-ies, 12-os ar 15-os saldainių linkėjimai gerokai įdomesni nei 3-jų!

  1. Daniela
    |

    Puikus puslapis puikus darbelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *