linksmi balionai vaiko gimtadieniui

Linksmi balionai vaiko gimtadieniui

Ir paprasti balionai turi teisę pavirsti į ką nors įdomesnio – visai nebūtina būti išpieštu ar plonyčiu lankstomu balionu, kad būtumei pakviestas į vaiko gimtadienį kaip ypatingas svečias, o ne eilinis masinės scenos dalyvis. Klasikinius įprastus balionus labai nesunku paversti į linksmus gyvūnėlius. O tokį gyvūnėlį, prisirišus už virvutės, kad nenuplauktų po debesis pasiganyti, jau galima vestis į gimtadienį vaikų džiuginti.

Pačiam sukaktuvininkui balionas-žvėrelis gali būti įteiktas vietoje gėlės, jo broliui ar sesei – kad netemptų lūpos, jog visos dovanos kažkur pro šoną keliauja. Gali tokie balionai ir kaip gimtadienio dekoracijos sudalyvauti, ypač jei šventė teminė ir kaip nors su žvėrelių pasauliu susijusi. Linksmybėms pasibaigus, išdalinkite tokias dekoracijas vaikams, kad saugiai palydėtų juos į namus.

Ką dar balionai-žvėreliai gali? Ogi pabūti smagiu žaidimu: jei švenčia penkiamečiai-šešiamečiai, su suaugusiųjų pagalba jie tikrai sugebės tokius balionus susikurti. Aš, štai, klijuodama, Nidutę į pagalbą pasikviečiau, džiaugsmo vaikui buvo begalės: paduoti, palaikyti, priklijuoti ir savo akimis išvysti kaip niekuo neišsiskiriantis balionas virsta linksmu padarėliu. Linksmo klegėjimo ir švytinčių akių buvo pilni namai. O ir man, turiu prisipažinti, labai smagu tuos balionus buvo kurti…

Apie medžiagas – balionams apklijuoti rinkitės lengvą popierių, kad nesvertų žemyn. Tinka šilko popierius, tačiau aš tokio negavau ir nusipirkau raštuoto popieriaus dekupažui – bet tai, man regis, balionų simpatiškumui tik į naudą išėjo. Šilko ar dekupažo popieriaus ieškokite rankdarbių parduotuvėse.

Reikės:

 • balionų
 • plono (šilko ar dekupažo) popieriaus
 • kepimo popieriaus
 • dvipusės lipnios juostos
 • juodo flomasterio
 • žirklių
 • lengvos juostelės balionams surišti

Kuriame balionus – žvėrelius vaiko gimtadieniui:

1. Jei nežinote, ar jūsų norimas žvėrelis pavyks, prieš tai nusipieškite baliono eskizą ant popieriaus. Tada matysite ir kokias dalis reikia išsikirpti. Mano patarimas: darykite paprastenius, detalėmis neperkrautus balionus. Iš mano trijulės – pats paprasčiausias, viens du padaromas buvo viščiukas, o štai su dramblio ausimis teko pavargti kol prilipinau.

2. Išsikirpkite detales iš plono popieriaus. Jei klijuosite stambesnes detales, kad būtų tvirtesnės, iš blogosios plono popieriaus pusės priklijuokite kepimo popieriaus arba dar vieną plono popieriaus sluoksnį ir tada kirpkite. Popierių klijuokite dvipuse juosta, nes dauguma klijų kepimo popierių suklijuoja nepatikimai. Akis galima išsikirpti iš kepimo popieriaus, o jų viduriuką nuspalvinti flomasteriu.

3. Priklijuokite detales prie baliono dvipuse lipnia juosta. Kepimo popieriaus detalėms jos reikės kiek daugiau, kad priliptų, o dekupažo popieriui užtenka labai nedidelių dvipusės lipnios juostos gabalėlių.

Ir žinoma, niekas nedraudžia susikurti gėlėmis, žvaigždėmis, ar kuo tik nori aplipintų balionų – tiesiog pasitelkite savo ir vaikų fantaziją!

 1. judre
  |

  o ka galima pasigaminti is spalvoto poperiaus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *