linksmos stiklinės vaikams, sveikas kokteilis

Linksmos stiklinės vaikams ir sveikas kokteilis

Jau esu rašiusi, kad mažųjų gimtadieniuose su stiklinėmis amžinas vargas – juk vaikai nesėdi prie stalo oriai besišnekučiuodami it dėdės ir tetos per iškilmingą pobūvį: jie, kaip tas Figaro – ir šen, ir ten, o kartu sėkmingai migruoja ir jų stiklinės. Ir po to atskirti kur kieno – nebeįmanoma. Taigi, kad šventei nereikėtų viso kalno stiklinių – jas viens du galime apipiešti ir turėsime linksmas stiklines vaikams. Tereikės flomasterių, skirtų piešti ant medžiagos. Jei norime dar įdomiau – paieškokime dvipusės lipnios juostos ir keleto medžiagos ar popieriaus atraižėlių. Ir žinoma – šiaudelių, nes vaikų akimis žiūrint, jie gėrimus kilsteli į gerokai aukštesnį lygį.

Stiklinės vaiko gimtadieniui
Piešti ant stiklinių galime ką tik sugalvoję – visokius gyvius, raštus, gėlytes ar net svečių vardus surašyti. Svarbu, kad stiklinės būtų skirtingos ir kiekvienas svečias galėtų saviškę be vargo atskirti. Kuo pripildyti stiklines – irgi fantazijos reikalas, bet ryškesni gėrimai atrodys geriau.

Maniškėse pozuoja klasikinės morkų sultys ir kefyro-mėlynių-bananų kokteilis. Apie morkų sultis pasakoti nereikia, o sveiką kefyro-mėlynių kokteilį pagaminsime taip: litrą kefyro suplakime su 5-6 šaukštais šaldytų mėlynių ir 2 šviežiais arba riekutėmis šaldytais bananais bei 2-3 šaukštais cukraus arba 0,5 šaukšto agavos sirupo. Kefyrą galime keisti pienu. Skanaus!

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *