Lobio paieškos - žaidimas vaiko gimtadieniui

Lobio paieškos

Mudu su Viliuku, kuris yra laaabai didelis dovanų mėgėjas, dar neatradome geresnio dovanų įteikimo būdo. Lobio paieškos – smagus žaidimas, o koks mažas žmogutis atsisakys pažaisti? Ypatingai šis žaidimas tinka kai vaikas nutuokia ką gaus dovanų – tokiu atveju staigmenos vaidmenį suvaidina lobio paieškos. Žinoma, savo vaiką reikia jausti ir, jei įtariate, kad toks dovanos gavimo atitolinimas jam tebus bjauriu nervų tampymu, jo nebandykite. Arba, pirmą kartą slėpdami „lobį“, apsiribokite trumpomis paieškomis.

Lobio – paslėptos gimtadienio dovanos galima ieškoti su pieštu žemėlapiu, tačiau mūsų namuose labiausiai prigijo paieškos su mįslių rašteliais. Kaip viskas vyksta? Sveikindami savo brangiausią turtą įteikiate raštelį – ooooo, patikėkit, reakcija bus gera, kai vietoje lauktos dovanos į rankas įbruksite neaiškų popiergalį (pasikartosiu, pramoga reikalauja stiprių nervų)! Raštelyje vaiko laukia mįslė, kurią įminęs jis ras dovaną arba kitą raštelį su sekančia mįsle. Pavyzdžiui, raštelis skelbia – „Vaikų lentynoje knyga yra, jos pavadinimas beveik kaip žodis mama. Joje ir sužinosi kur slepias dovana“. Vaikas traukia prie lentynos, išsiima Michael Ende „Momo“, kurioje laukia kitas raštelis: „Siuvamoji mašina tegul pasako, kur tavo dovana prašapo!“ Ir taip toliau ir panašiai – iki to momento, kai pagaliau trokštama dovana įpuola į glėbį!

Pasidairę po namus, patys pamatysite, kad vietų paslėpti rašteliams ir pačiai dovanai, daugiau nei gausu! Tik, šiukštu, neslėpkite ten, kur staigmena gali būti aptikta anksčiau laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *