mažylių kalėdos

Mažylių Kalėdos

Pirmosios Kalėdos, kaip ir visi pirmieji mažo žmogaus metai – ypatingos. Šviesios šventės, suteikiančios progą pasidžiaugti savo artimaisiais, jų buvimu kartu, sušvinta dar šiltesnėmis spalvomis – norisi jas surengti švelnias, apgaubtas gerų jausmų, nuspalvintas mielomis detalėmis. Gražiais dalykais kuriame savo šeimos tradicijas, jie fiksuojami ne tik nuotraukose, bet ir mūsų visų – mažų ir didelių širdyse.

Pirmąsias kalėdines vaišes reikėtų rinktis atsargiau tiek mažyliui, tiek jį maitinančiai mamai, namų taip pat siūlyčiau neperkrauti pernelyg ryškiai šviečiančiomis lemputėmis ar kitomis, mažylį galinčiomis sudirginti detalėmis. Tačiau pasipuošti, žinoma, reikia. Tiek mažylius, tiek ir namus galime padabinti miela kalėdinių „Limpo Limpo“ lipdukų serija „Mano pirmos Kalėdos“. Lipdukai lengvai prisiklijuoja ir nusiklijuoja nuo įvairių paviršių, tad kurdami žaismingą ir šiltą šventės nuotaiką, jais galime varijuoti įvairiai:

Kalėdų proga temiškai mažylius puikiai papuoš ir džemperis arba suknutė „Mano mažytės Kalėdos“ iš „MURR“. Visi dizainerės Raimondos Grižienės Grižauskienės kuriami drabužiai vaikams žaismingi, mieli ir patogūs, siuvami iš aukštos kokybės audinių. Man jie ypač patinka savo universalumu: vaikai juos gali dėvėti, kur ir kada nori – namuose, darželyje ar svečiuose – jais pasipuošus galima žaisti, mokytis, tyrinėti pasaulį ir švęsti šventes:

Prie žavios aprangos, reikia tinkamai ir apsiauti – mažoms kojytėms labai smagūs minkšti, aukštos kokybės natūralios odos „Odinuko“ tapukai. Šie tapukai itin tinka pirmuosius žingsnius žengiantiems kūdikiams – jų padukai pasiūti iš verstos odos ir neslystantys, o patys tapukai – lengvi ir tvirtai laikosi ant kojyčių. Tapukus galime rinktis įvairių stilių ir spalvų, juos ir Kalėdų senelis gali į savo maišą įsimesti – vienus ar žaviame rinkinyje su megzta kepuryte arba medvilnės marškinėliais.

Mažyliai aprengti, trūksta stilingų detalių? Tokio amžiaus žmonėms puikus pasirinkimas yra silikono gaminiai – jie mažina nemalonius jausmus dygstant dantukams, spalvų ir formų įvairove traukia vaikiukų dėmesį. Į mažylio burną keliaujančių daiktų kokybė labai svarbi – silikono gaminiai turi būti pagaminti iš  maistinio silikono, neturinčio bisfenolio A (BPA), ftalatų ar kitų kenksmingų medžiagų. Būtent tokius rankų darbo papuošalus ir kramtukus gamina „Brikis“, šalia kokybės siūlantis ir išskirtinį gaminių dizainą:

Kaip ir kalbėjome, apranga bei jos detalės gali tapti ir puikia pirmųjų Kalėdų dovana. Ką dar su mažaisiais galime rasti po eglute? Itin jaukus ir šiltas dovanos variantas – natūralios vilnos gaminiai. „Raigra Wool“ pledukai, rūbai ir aksesuarai – aukštos kokybės, kruopščiai ir atsakingai sukurti gaminiai tik iš natūralaus pluošto. Minkšti, mieli ir žavūs, juos galite rinktis puoštus savo mėgstamais vaikiškais personažais:

Ir, žinoma, kokios pirmosios Kalėdos be žaislų? Ypatingai šventei, aš juos rinkčiausi taip pat ypatingus – pirmenybę teikdama kokybiškiems, įdomiems, ne serijinės gamybos žaislams. Būtent tokie gyvena Mazimazi.lt – meilių žaislų ir dovanų krautuvėlėje internete, prekiaujančioje tik originaliais Europos gamintojų gaminiais. Nuostabios medžiaginės lėlės ir žvėreliai, medinės kaladėlės, muzikinės dėžutės, švelnūs minkšti barškučiai, migdukai, o taip pat ir žaismingi kasdieniai vaiko daiktai: indai, gertuvės, kambario dekoracijos – dovanodami tokias dovanas savo vaikams, kartu dovanojame ir meilę grožiui bei jaukumui, tai daiktai, kuriuos mūsų mažieji iš vaikystės prisimins ilgai ilgai.

 

Nuotraukos: „Limpo Limpo“ (5); „MURR“ (6); „Odinukas“ (5); „Brikis“ (4); „Raigra Wool“ (5), Mazimazi.lt (7).

2 Responses

  1. Simona
    |

    Sveiki, norėjau paklausti kaip būtų galima užsisakyt berniukui kalėdinį megztuką su užrašu “mano mažytės Kalėdos” vaiko ūgis 90cm. Ir kokia kaina būtų?

  2. Alvilė Rimaitė
    |

    Sveiki, Simona, megztukai yra kurti dizainerės Raimondos Grižienės Grižauskienės, jos kontaktus rasite rggdizainas.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *