Netikite, kad žmogus plikomis rankomis gali sugauti žaibą? Norėtumėte išvysti šokantį žaibą? O dainuojantį? O Jūsų vaikas visada svajojo apie super galias? O Jūs norite išpildyti šias savo mažojo super herojo svajones ir ieškote jam išskirtinės dovanos?

Mokslinis šou „Atradėjas“ turi ką Jums pasiūlyti! Elektrinis Teslos šou – tai fantastiškas pasirodymas, kuriame Jūs išvysite paties pavojingiausio ir įspūdingiausio gamtos reiškinio – žaibo – sutramdymą! Nikola Tesla – išskirtinis išradėjas, padovanojęs pasauliui ne tik kintamąją elektros srovę, bet ir unikalų savo pobūdžiu reginį.

Mes įrodysime, kad elektrą įmanoma valdyti. O ji gali būti pavaldi Jūsų mažojo elektros ir žaibų tramdytojo rankoms! Kaipgi tramdomi šie išskirtiniai reiškiniai, – paklausite Jūs? Ogi galingojo mokslo valia! Pasitelkę šį galingą gaivalą, mes priversime lemputes veikti be pajungimo į tinklą ir išmokysime žaibą šokti ir dainuoti! Tai amžiams išliks Jūsų vaikų atmintyje kaip ryškus prisiminimas. Žmogaus valiai pavaldus žaibas nepaliks abejingo netgi labiausiai patyrusio žiūrovo!

Visomis šiomis linksmybėmis Mokslinis šou „Atradėjas“ kviečia mėgautis naujose patalpose. Naujieji mūsų namai kurti specialiai atsižvelgiant į šeimoms skirto šou specifiką. Čia įkurta atskira lounge zona tėveliams ir šėlti į valias leidžianti diskotekos erdvė mažiesiems. Kol Jūsų vaikai linksminsis, Jūs ramiai stebėsite jų žaidimus iš lounge zonos.

O pasibaigus edukacinei Elektrinio Teslos šou daliai, mažieji žaibų tramdytojai galės šokti minėtoje diskotekos erdvėje. Čia jų laukia ne tik linksma muzika, bet ir įspūdingas šviesų šou, įtraukiantis į linksmybes ir kuriantis nepakartojamą šventės atmosferą! Visa tai sukurta Jums ir Jūsų vaikams, su meile, nuo Mokslinio šou „Atradėjas“ komandos! Tad, užsukite pas mus ir teprasideda linksmybės!

Daugiau informacijos mūsų interneto svetainėje: https://ashow.lt/

  • Elektrinis Teslos šou – nauja mokslinio šou „Atradėjas“ programa
  • Adresas: Panerių g. 41A, Vilnius
  • Telefonas: +37066106348

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *