Trokštate savo vaikų akyse išvysti tikrą susižavėjimą ir nuostabą? Ieškote šaunios ir neįprastos dovanos vaikų švenčių proga? Rinkitės naują Mokslinio šou „Atradėjas“ programą – „Robotų Mūšis“!

Mūsų komanda pasirūpino, kad šis šou taptų ne tik pramoga Jūsų vaikams, bet ir lavintų jų gebėjimus, reakciją bei vaizduotę. Mes tikri tuo, kad šis šou pavers Jūsų vaikų šventę ne tik linksma, bet ir įsimenančia bei išskirtine!

„Robotų Mūšis“ – tai originali šou-programa, kurios metu vyksta tikros kovinių, radijo bangomis valdomų robotų kovos. Tai puiki galimybė švęsti vaikų šventes kitaip: originaliai ir turiningai. Kiekvienas vaikas – iš prigimties konstruktorius. Juk jiems vieni juokai sukonstruoti super herojų ar jo automobilį tiesiog iš LEGO kaladėlių. „Robotų Mūšis“ – tai galimybė ne tik sukonstruoti, bet ir valdyti savo susikurtą robotą bei dalyvauti su juo kovose su kitais vaikais. Visi mūsų robotai sukonstruoti iš LEGO konstruktorių ir magnetų. Jie lengvai išsiardo ir susideda. Padovanokite savo vaikui ryškius įspūdžius ir naują, įdomų pomėgį ilgiems metams!

Kviečiame mėgautis šia pramoga naujose Mokslinio šou „Atradėjas“ patalpose, Vilniuje, Antakalnio rajone, adresu L.Sapiegos g. 4. Mūsų naujieji namai atviri Jūsų vaikų šventėms! Čia Jūs puikiai praleisite laiką ir pasijausite tarsi namuose. Šiam aspektui mes skyrėme itin daug dėmesio, planuodami naująsias patalpas. Interjero dizainui naudojome natūralias medžiagas, kurios suteikia šilumos ir jaukumo. O Jums belieka atsipalaiduoti ir mėgautis švente.

Pagalvojome ir apie dūkti mėgstančius mažuosius ir apie pailsėti norinčius jų tėvelius. Pirmiesiems įrengėme išskirtinę diskotekos zoną, o antriesiems – lounge zoną, skirtą tėveliams. Taigi, visąlaik būsite šalia savo vaikų, o jie galės į valias atsišokti pašėlusioje diskotekoje! Mes pasirūpinome linksma muzika ir šviesų šou. Jūsų vaikai pasilinksmins ne tik dalyvaudami „Robotų Mūšyje“, bet ir smagiai šokdami diskotekoje, rengiamoje po jo. Švęskite drauge su mumis!

Daugiau informacijos mūsų interneto svetainėje: https://ashow.lt/

  • Robotų mūšis – nauja mokslinio šou „Atradėjas“ programa
  • Adresas: Panerių g. 41A, Vilnius
  • Telefonas: +37066106348