Mokslinis šou „Atradėjas“ pristato įvairias programas, naujose patalpose Antakalnyje, Vilniuje, adresu: L. Sapiegos g. 4. Viena šių šou programų – Juostų šou!

Tai kilometrai spalvotų juostų, spalvoti žaidimai ir konkursai, ryškios nuotraukos! Juostų šou – genialus sumanymas vaikų šventėms, leidžiantis mažiesiems išsidūkti iš širdies. Suteikite jiems progą panerti į nepakartojamą juostų ir spalvų vandenyną, kuriame laukia galybė atrakcijų!

Juostų čia bus daugiau, negu su kaupu! Mes ne tik džiaugsimės daugiaspalvėmis, iš visur ant mūsų byrančiomis juostelėmis, bet ir pasisemsime gerų emocijų! Pažadame, kad jų Jums ir Jūsų vaikams nepritrūks! Jie bus panardinti į įvairiaspalvių juostų jūrą, galės sukurti šukuosenas vienas kitam, daryti saliutus iš juostų ir šauniai šokti. Pagrindinis atributas – JUOSTŲ LABIRINTAS – nepaliks abejingų nei vaikų, nei suaugusiųjų!!!

Juk vaikų šventėms svarbiausia, būtent, – gera nuotaika! Mokslinis šou „Atradėjas“ tai puikiai supranta ir kviečia švęsti kartu naujose, stilingose patalpose. Tai mūsų jau minėti naujieji namai Vilniuje, Antakalnio rajone. Čia jus pasitiks unikalaus dizaino interjeras, kuriame vyrauja natūralios medžiagos: akmuo ir medis, padedantys sukurti jaukią, namų židinio atmosferą. O kadangi juostų šou reikia nemažai erdvės, mes įrengėme ir atskirą diskotekos zoną bei lounge zoną tėveliams.

Rinkdamiesi patalpas, siekėme, kad mūsų svečiai galėtų atsipalaiduoti ir mėgautis švente kartu su savo vaikais. Todėl ypatingą dėmesį skyrėme erdvės išplanavimui. Įrenginėdami naujas patalpas pasirūpinome, kad jose atsirastų ir, jau minėta, atskira diskotekos zona, kurioje Jūsų vaikus smagiai nuteiks ne tik linksma muzika, bet ir žaismingas šviesų šou. Mūsų naujosiose patalpose tikrai pakaks erdvės tiek pašėlusioms linksmybėms, tiek tėvelių poilsiui minėtoje lounge zonoje. Visa tai tam, kad Jūsų vaikų šventės taptų nepakartojamomis ir įsimintų ilgam! Šioje, dizainerių kurtoje erdvėje, Jūsų šventės taps dar linksmesnės ir įspūdingesnės!

Daugiau informacijos mūsų interneto svetainėje: https://ashow.lt/

  • Spalvotų juostų šou – nauja mokslinio šou „Atradėjas“ programa
  • Adresas: Panerių g. 41A, Vilnius
  • Telefonas: +37066106348

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *