Jūsų vaikas dievina animacinį filmuką „Ledo šalis“? Tad, kodėl gi, gimtadienio proga, nesurengus jam šventės mėgstamo filmuko stiliumi?

Frozen šou: ypatinga snieguota ir speiguota šventės atmosfera, ir neįprasta žaidybiškai-interaktyvi programa, leisianti kuriam laikui atsidurti mėgstamoje pasakoje. Šou programa sukurta, atsižvelgiant į skirtingo amžiaus vaikų ypatybes. Jūsų laukia specialiai šou programai apipavidalinta šventės erdvė.

Dekoracijos ir šventinė atributika leis mažiesiems pasinerti į mėgstamos pasakos atmosferą! Šou metu, iš įvairių skanėstų gaminsime animacinio filmuko „Ledo šalis“ herojus, daug juoksimės, pasigaminsime tikro (!) sniego, ir dalyvausime sniego gniūžčių mūšyje. Susipažinsime su skystojo azoto stebuklais! Pabaigoje jubiliatė pati pagamins svečiams nepakartojamai skanius ledus! Vaikai neturės laiko nuobodžiauti, nes jų laukia ne tik linksmybės, bet ir įvairios užduotys žaidimai ir, žinoma, – diskoteka!

Kaipgi kitaip, juk Princesė Elza, pagrindinė filmuko „Ledo šalis“ herojė, dievina šokius. Todėl ir mūsų šou metu jų netrūks! Tai tikra diskoteka, su visais jai būdingais elementais: ir, be abejo, puikia nuotaika! Šioms linksmybėms savo naujosiose patalpose paruošėme atskirą diskotekos zoną mažiesiems. Jūsų vaikus tikrai įtrauks linksma muzika ir šviesų šou, kuriamas besikeičiančio, šventinio apšvietimo. Visu tuo vaikai galės džiaugtis naujose, specialiai vaikiškoms šventėms pritaikytose, Mokslinio šou „Atradėjas“ patalpose.

Savo naujųjų namų interjerą kūrėme galvodami apie šeimynišką, jaukią erdvę, kurioje mūsų svečiai pasijustų kaip namuose. Todėl mūsų interjere vyrauja natūralios medžiagos, kuriančios šiltą Jūsų šventės atmosferą. Jums belieka atsipalaiduoti ir mėgautis švente. Mūsų namuose Jūsų laukia apgalvota erdvė šventėms; dizainerio kurtas interjeras; lounge zona tėveliams ir, jau minėta, atskira diskotekos zona. Tad nieko nelaukite ir užsukite pas mus!

Daugiau informacijos mūsų interneto svetainėje: https://ashow.lt/

  • Frozen šou – nauja mokslinio šou „Atradėjas“ programa
  • Adresas: Panerių g. 41A, Vilnius
  • Telefonas: +37066106348