vaiko gimtadienis pirkinių krepšelyje

Vaiko gimtadienis – pirkinių krepšelyje!

Per pusvalandį paruoštas vaiko gimtadienis. Ne bet koks, o teminis: papuoštas dailiomis dekoracijomis, nuspalvintas smagiais žaidimais, kuriuos veda vaiko mėgstamas personažas. Vienkartiniai indai, balionai, pasirūpinta viskuo – net ir spalvingu, gardžiu tortu. Skamba kaip iš fantastikos srities? Tai realu, – tikina SventesVaikams.lt įkūrėjai Natali ir Simonas, kurių idėja: visos vaikiškoms šventėms reikalingos prekės vienoje elektroninėje parduotuvėje, startavo praėjusį rudenį. Apie ją ir kaip iki jos užaugta, kalbamės su Natali:

Man regis, panašios elektroninės parduotuvės, kurioje į krepšelį galima įsimesti tiek vienkartinius indus, tiek žaidimų kambarį, tortą ar spektakliuką vaikams, Lietuvoje dar nebuvo?

Taip, kurdami šį projektą, nesiorientavome į nieką – viską kūrėme patys, remdamiesi ilgamete darbo vaikų švenčių srityje patirtimi. Matėme, kad užsiėmusioms mamoms labai trūksta laiko ruošiant vaikų gimtadienius ir, kad joms būtų be galo patogu gauti visus reikiamus dalykus vienoje vietoje ir už prieinamą kainą.
Su tiekėjais dirbame tiesiogiai, todėl savo pirkėjams galime pasiūlyti patrauklias kainas – pirkdami pas mus jie tikrai nemokės daugiau, net gi priešingai.

Natali, nuo ko prasidėjo SventesVaikams.lt, žinau, kad startavote nuo žaidimo kambarių „Saulutė vaikams“?

Pradėjome dar paprasčiau – nuo personažų. Aš pati nuo 16-os metų vaidinau vaikų šventėse, vėliau pamatėme, kad reikia švenčių vietos – taip atsirado žaidimų kambariai. Po to supratome, kad mamoms būtų patogu jei pasiūlytume ir balionus šventės vietai papuošti; dar vėliau atsirado teminių indų, tortų bei kito maisto poreikiai. Iš tiesų, kompleksines paslaugas vaiko gimtadieniui pradėjome siūlyti gerokai anksčiau iki atsirandant elektroninei parduotuvei.

Tačiau elektroninė parduotuvė suteikė galimybę  pasiekti kitus miestus?

Taip, nors ir anksčiau važiuodavome į kitus miestus su personažais, taip pat dekoruoti vaikų švenčių, tačiau dabar į bet kurį Lietuvos kampelį galime pristatyti tiek pilnai sukomplektuotas vaiko gimtadienio paslaugas ar atributiką, tiek nedidelį siuntinį su vienkartiniais indais.

Ar vaikų švenčių prekes drąsiai perka internetu, ar nenori prieš tai apžiūrėti?

Perka drąsiai – visas mūsų prekes, esant reikalui, galima grąžinti. Tačiau tokio atvejo dar nepasitaikė. Vilniečiai turi progą ir gyvai apžiūrėti prekes – šalia žaidimų kambario PC Madoje, esame įrengę ir tikrą šventinės atributikos parduotuvę. Jei tik yra galimybė – visada siūlome  išsirinkti gyvai, nes į interneto puslapį dedame tik populiariausias prekes, o gyvai galime pasiūlyti dar daugiau. Todėl, labai džiaugiamės, jei mamos, neradusios internetu norimos prekės, mums paskambina – visada galime užsakyti papildomai pas tiekėjus arba pagaminti.
Gyvai apžiūrėti verta ir vardinės atributikos pavyzdžius – galime sukurti bet kurios norimos temos dekoracijas. Mes visada pasirengę patarti mamoms: padėti išsirinkti, sudaryti gimtadienio programą. Būna, kad mamos turi iš ankstesnių gimtadienių likusios atributikos – kartu sugalvojame, kaip vykusiai ją pritaikyti naujai šventei.

Ar yra, ko pas Jus negalima įsigyti?

Vienintelis dalykas, kurio negalime pasiūlyti tokiomis pačiomis kainomis, kaip prekybos centre – gėrimai: sultys, mineralinis vanduo. Savo žaidimų kambariuose švenčiantiems siūlome tik minimalų sulčių pasirinkimą. Kita vertus, mamos dažniausiai vaikus linkusios vaišinti naminėmis – savo gamybos sultimis.

Kas pagrindiniai SventesVaikams.lt pirkėjai?

Dirbančios mamos ir mamos, auginančios kūdikėlius bei norinčios vyresnėliams surengti gražią šventę. Joms iš namų ištrūkti sudėtinga, o mūsų portale gali ilgai netrūkdamos susidėti viską į krepšelį. Vilniuje, jei reikia, prekes atvežame į vietą; į kitus miestus – siunčiame. Aš patarčiau, kad būtų ramu, užsakyti likus bent savaitei iki šventės, bet pasitaiko užsakančių ir dieną prieš.

Kaip formuojate asortimentą?

Stengiamės pirkėjams pasiūlyti tai, kas populiaru didžiosiose Europos šalyse. Kurdami elektroninę parduotuvę vykome į vieną didžiausių vaikų švenčių parodų Vokietijoje,  domėjomės naujausiomis tendencijomis, kas bus populiaru ateityje – kokie personažai, temos.
Atsivežėme daug dalykų, kurių nėra kitur – grojantys balionai, žmogaus dydžio balionai, teminiai gimtadienio žaidimai, kuriuos gali pravesti pati mama – net ir personažo samdyti tokiu atveju nereikia.
Aš pati esu labai už universalias, kelias funkcijas atliekančias prekes – taip mūsų asortimente atsirado pinjatos, kurios iš pradžių atlieka šventės puošmenos vaidmenį, vėliau tampa smagia pramoga.
Stengiamės įvesti naujoves, kurios populiarios svetur – pavyzdžiui, teminiai kostiumai, kuriais pasipuošia sukaktuvininkai. Kiek jie vaikams suteikia džiaugsmo! Vėliau teminius rūbus galima panaudoti Kalėdų vakarėliui, draugo gimtadieniui ar tiesiog smagiems žaidimams.
Visos mūsų prekės turi licenzijas, su užsienio tiekėjais susipažinome asmeniškai ir džiaugiamės, kad daugumai jų labai patiko mūsų elektroninės parduotuvės projektas.

Man irgi Jūsų idėja labai patiko. O kokios tos vaikiškų švenčių mados, anot užsienio tendencijų, kokios temos dominuos ateityje, taip pat – kas populiaru šiandien?

Tarp mergaičių neabejotina favoritė – „Ledo šalis“: Elzos, Anos ir Olafo Vokietijos parodoje buvo pilna visur ir panašu, kad situacija gali nesikeisti dar 10 metų. Tai jau tapo vaikų gimtadienių klasika, kaip ir iki šiandien populiarūs Peliukai Mikis ir Minė. Kitos mergaičių populiarios temos – princesės, Mažasis Ponis, pastelinių spalvų ir keksiukų tematikos gimtadieniai. Aktyvios, mylinčios gyvūnus mergaitės vis dažniau renkasi su jais susijusias temas, pavyzdžiui, džiunglių.
Berniukų numylėtinis – Žmogus Voras, nuo jo mažai atsilieka vėžliukai nindzės, piratai, pimpačkiukai, Betmenas. Originalesni renkasi džiunglių, cirko, spalvotų švenčių temas.
Tiek mergaičių, tiek berniukų tarpe sparčiai populiarėja diskotekos tema – vaikams patinka šokti ir diskoteką gimtadienyje nori surengti net ir šešiamečiai.

Siūlote ir spektakliukus vaikams – kas juose vyksta?

Spektakliukus vaikams rengiame su dekoracijomis, muzika, juose vaidina 5 žmonių komanda. Mes tradicines pasakas pateikiame šiuolaikiškai, siekdami sudominti vaikus, tarkime, mūsų Raudonkepuraitė susipažįsta su  Elza, Žmogumi Voru. Mūsų spektakliukai patinka tiek vaikams, tiek tėvams, o dažniausiai juos užsako kultūros namai, miesto šventės.

Kokiomis progomis dar tenka ruošti vaikiškas šventes?

Rengiame krikštynas, taip pat sparčiai populiarėja tendencija užsakyti vaikams personažą, surengti vaikišką kampelį tėvų jubiliejaus, vestuvių proga. Juk vaikams per suaugusiųjų šventes paprastai nėra labai įdomu, natūralu, kad jie ima išdykauti, o tada šventė gali kiek pakrikti. Tad sugalvoti kuo juos užimti, mano manymu, tikrai verta.
Taip pat padedame suorganizuoti darželio ir pradinės mokyklos išleistuvės, vis dažniau atsiranda norinčių, kad išskirtinėmis progomis – artėjant Kalėdoms ar Vaikų gynimo dieną, mokykloje neeilinę pamoką  pravestų linksmas personažas.

Smagu, kad progų surengti gražią šventę vaikams, daugėja.

Taip, o kai organizuojant nereikia eikvoti didžiulių laiko ir jėgų sąnaudų, tada ir suaugusieji pajunta tikrą šventę. Juk mums, tėvams, vaikų gimtadieniai, paprastai yra pačios didžiausios šventės. Visada patariu neužsibrėžti pernelyg daug – svarbiausia, kad šventė patiktų vaikams. Jie pirmenybę teikia ne gausiam stalui, o gražioms dekoracijoms, tortui. O labiausia vaikams reikia, kad būtų linksma ir smagu – tad pasidžiaukime kartu su jais!

Dėkoju už pokalbį, o skaitytojus kviečiu pasigrožėti filmuku iš Natali ir Simono dukrytės Saulytės pirmojo gimtadienio:

 Nuotraukos ir video: Sventesvaikams.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *