vaikams vietoe gėlių arba mažų dovanėlių idėjos

Ką vaikams dovanoti vietoje gėlių, arba mažų dovanėlių idėjos

Ar dovanojate vaikams gimtadienio proga gėlių? Aš saviškiams retai, o ir į mažųjų draugų gimtadienius spalvingus žiedus nešu nebent mamoms. Vaikams vietoje gėlių, kaip dovanos palydą, esu linkusi dovanoti smagų mažmožį – balioną, saldainių vėrinuką ar dailų sausainį ant pagaliuko. Mažiesiems jie paprastai suteikia gerokai daugiau džiaugsmo nei gimtadienio puokštė – pažiūrėkime kartu, kokias alternatyvas šiuo klausimu galime sugalvoti. Beje, mažų dovanėlių idėjos praverčia ir tuo atveju, kai eidami į šventę norime parodyti dėmesį ir sukaktuvininko sesėms ar broliams – jie laaabai apsidžiaugia ką nors gavę.

Mažiems smaguriams didelį įspūdį palieka saldainių vėrinukai. Tereikia sveriamų saldainių skyriuje išsirinkti lengvai suveriamus guminukus, kramtomus saldainius, zefyriukus.

Rankų darbo atvirukai – mielą smulkmeną puikiai sukurs ir vaikai. Jiems tai šauni galimybė įdėti dalelę širdies ir fantazijos sveikinant draugą, sesę, brolį ar močiutę.

Gėlės žiedą vykusiai pavaduos skanumynas ant pagaliuko – apsukime celofanu, perriškime kaspinėliu ir pirmyn į šventę. O jei įspūdžio norime didžiausio – dovanokime visą puokštę gardėsių: linksmi vafliai su veidukais, gražuoliai cake pops’ai, vitražiniai sausainiai – idėjos ir receptai laukia čia.

Siūtas žaisliukas pagal vaiko piešinį man atrodo be galo miela ir šilta idėja, ypač tinkanti krikšto vaikams, sūnėnams, dukterėčioms ir kitiems brangiems mažyliams pradžiuginti. Siūkime pagal jų piešinį, arba, paprašykime savo vaikų, kad nupieštų ką nors mielo – piešinys su žaisliuku atstos gražiausią gėlių puokštę.

Balionai – viena šauniausių gėlių alternatyvų ikimokyklinukams. Galime rinktis įdomesnį pirktinį balioną, o galime ir patys sukurti linksmą balioninį padarėlį

Įdomesnis ledinukas ant pagaliuko – galime paversti gėlės žiedu, arba linksmu žvėriuku.

Valgomų sagų karoliai – tokiais apsidžiaugs net ir berniukai.

Namų gamybos plastilinas – per 5 minutes pagaminamas žaislas. Jei siunčiame jį pavaduoti gimtadienio puokštės, galime net ir gėlių žiedus suformuoti – tereikės sausainių formelės.

Širdelės – sausaininėmis galime sušildyti linkėjimų medį, siūtomis papuošti saldainių sodą – ledinukais apsodintą gėlių vazonėlį.

Kas dar? Pagrindinei dovanai šaunią kompaniją sudarys ir užduočių ar lipdukų knygelės, karoliai bei kiti papuošalai mergaitėms, mažos mašinėlės berniukams, šokoladukai, įvairios mini figūrėlės, stambesni vaisiai – ananasai, arbūzai ar melionai.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *