vaikų atvirukai 10 idėjų kaip pačiam pradžiuginti draugus

Vaikų atvirukai – 10 idėjų, kaip pačiam pradžiuginti draugus!

Vaikų kuriami atvirukai – seniai į puslapį besiprašanti tema. Juk tai – mažo žmogaus galimybė pačiam pasveikinti kitą: draugą, mamą, tėtę ar močiutę. Pajausti šventę, įdėti dalelę savo širdies ir sparnuotos vaizduotės.

Prisipažinsiu, mano vaikai atvirukus bei piešinius anksčiau ruošdavo tik šeimos narius sveikindami, o išskubėdami į draugų šventes, pasičiupdavo mūsų – tėvų nupirktas, supakuotas dovanėles. Tuo tarpu mano draugės mergaitės, kaskart sveikindamos maniškes atžalas, įteikia nuostabiausius piešinius bei atvirukus. Vakarės ir Ignės pavyzdžio įkvėpta, neseniai pradėjau ir aš skatinti vyresnėlį, kad draugų gimtadieniams ką nors pats sugalvotų. Ir ką? Ėmėsi su didžiausiu džiaugsmu! Galvoju sau patyliukais – kur aš buvau, kodėl anksčiau nepasiūliau?!

Dovaną palydinčią atvirukinę kompaniją galima sukurti įvairiausią – mano siūlomos mintys tik įkvėpimui pakurstyti. Vaikai – sparnuoti ir išradingi, aš kas kart nustembu pamačiusi, kiek jie visko sugalvoja, kai imasi kurti.

Atvirukai su neįprastomis aplikacijomis. Šiais laikais, kai patikimų klijų galima įsigyti dažnoje parduotuvėje, prie atvirukų galime priklijuoti ką norim – gimtadienio žvakutes, sagutes, medžiagos atraižas, kriaukles ar keksiukų popierėlius. Pastarieji savo tematika labai gimtadieniški ir nesunkiai paverčiami į skėtį, sijoną, grybo kepurę, kamuolį ar dar ką nors.

Smagių aplikacijų galime sukurti ir tiesiog su spalvotu popieriumi – labai tinka spalvingo, raštuoto, jau panaudoto dovanų popieriaus atraižos.

Mažiausiųjų kūryba – čia pravers antspaudavimas. Delniuko antspaudo atvirukas – bent močiutės, man regis, tikrai ištirps nuo tokio. Jei vaikiukas labai mažas, viską gražiai ant atviruko suklijuos mama ar tėtė, o stalą praaugę, jau patys gali imtis aplikacijų kūrimo. Kitas variantas, beje, teikiantis laaabai daug džiaugsmo mažyliams – antspaudavimas su daržovėmis.

Dar viena mažųjų atviruko variacija – piešimas per trafaretus, čia tobulai tinka nedidelės sausainių kepimo formelės.

Vyresnieji sveikinimo atviruką gali iškarpyti kaip gėlę ar snaigę, į vidų ledinuką įsmeigti – parodykite man vaiką, kuris nesidžiaugtų tokį dėmesio ženklą gavęs!

Sveikinimo atvirukas gali atsirasti ir ant pačios dovanos – ak, kokiais šauniais vaikų piešiniais išmargintų dovanų esu mačiusi, gaila, kad fotoaparatą ne visuomet su savimi turiu.

 

Šilti sveikinimo žodžiai gali išmarginti vaikų dekoruotą balioną (prireiks specialių, ant medžiagos rašyti skirtų flomasterių), arba, surašyti raštelyje, būti įdėti kaip lobis į vaikų kurtą dėžutę.

Ir žinoma, vietoje atviruko, vaikai gali sukurti įvairiausių dalykų – spalvotų lapų, popierinių apyrankių ar pakabukų su augalų antspaudais – daugiau idėjų mūsų naujoje skiltyje „Vaikų darbeliai“.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *