ledinukai vaikams vietoje gėlių

Ledinukai vietoje gėlių!

Sutikite, kad gėlės vaikams dažnai buvę-nebuvę, todėl keliaudama į mažųjų gimtadienius aš labiau linkusi jas dovanoti sukaktuvininkų mamoms. O mažiems išdykėliams vietoje gėlių galima įteikti smagią smulkmeną: balioną, žaisliuką ant pagaliuko, ar iš popieriaus išlankstytą gėlės žiedą su ledinuku viduryje. Tokių žiedų galima prilankstyti ir vaikų šventei papuošti, o svečiams skirstantis namo – padalinti kaip lauktuves. Gėlytes su ledinukais lengvai padarys ir patys vaikai, tokį žiedą netgi galima paversti sveikinimo atviruku – šiltais žodžiais mirgantys žiedlapiai bus dar žavesni.

Išlankstomas gėlės žiedas vaikų darbeliai

Reikės: spalvoto popieriaus ar plonesnio kartono, žirklių, ledinuko ant pagaliuko, juostelės (nebūtinai).

Lankstome gėlės žiedą ledinukui:

1. A4 formato lapą perkerpame per pusę.

2. Gautą stačiakampį lenkiame vertikaliai per pusę.

3. Gautą mažesnį stačiakampį dar kartą lenkiame vertikaliai per pusę.

4. Atlenkiame kampus į šonus.

5. Apkerpame gėlės žiedlapio forma.

 

6. Nukerpame patį smaigaliuką.

7. Išlankstome ir jau turime gėlės žiedą.

8. Smeigiame į vidų ledinuką, jei vidurio skylutė gavosi per didelė ir ledinukas joje laikosi nestabiliai – užrišame ant kotelio juostelę ar kaspinėlį.

 

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

  1. Mama
    |

    Tikrai labai paprasta ir smagus uzsiemimas kartu su vaiku pasiruosti savo sventei ar nunesti kaip sveikinima prie dovaneles. Nors mano mazoji labai dziaugiasi ir tikromis gelemis, kasdien keicia joms vandenuka ir liudi kai tenka atsisveikinti. Tad valentino dienos proga padovanojau jai miegancia roze, kuria gali grozetis, taciau atsisveikinti dar ilgai nereikes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *