saldumynai ant pagaliuko nepamainoma vaikų gimtadienių kompanija

Saldumynai ant pagaliuko – nepamainoma vaikų gimtadienių kompanija

Mažų žmogučių akimis žiūrint, saldumynai ant pagaliuko yra visai kito lygio – jie tarsi pakylėti, ypatingi ir dėl to – gerokai labiau geidžiami. Paprasčiausi sausainiai, besižvalgantys nuo medinių iešmelių, vaikų šventėje gali net ir gerbiamą tortą nukonkuruoti. Ruošdami vaišes ant pagaliuko, už vien pagaminsime ir šaunias valgomas vaikų šventės dekoracijas, o švenčiant lauke, skanumynai ant pagaliuko nepamainomi – juos mažieji gali ramiai valgyti net ir ne visai švariomis rankutėmis.

Vaikų vaišėms tinka plokšti mediniai pagaliukai – jų rasime prekybos centruose, vienkartinių indų skyriuose; jei pagaliukai smeigiami į skanėstus, kurių nereikia kepti – galima rinktis dailiai atrodančius spalvingus popierinius šiaudelius arba plastikinius pagaliukus saldainiams gaminti. Mažiau tinkami ploni mediniai iešmeliai – juos naudokime kai vaišinasi augesni vaikai, prieš smeigdami vaišes, aštrųjį galą nupjaukime. Ruošdami vaišes ant pagaliuko, pagalvokime kaip patieksime – jei norime tiekti susmeigę vertikaliai, į indus priberkime balasto: žirnių, pupų, sunkesnių dražė saldainių, kad skanumynai gerai laikytųsi ir nekrėstų pokštų griuvinėdami į šalis.

Tikri saldžių vaišių ant pagaliuko karalaičiai – žavieji cake pops. Vaikams jie neabejotinai paliks įspūdį, tačiau gamybai reikia turėti laiko ir kantrybės. Jei neturime, rinkimės paprastesnį cake pop variantą iš kukurūzų spragėsių arba pūstų ryžių.

Cake pop’sus šauniai pavaduoja ir šokoladuoti bananai – paruošime greičiau ir sveikiau, ypač jei naudosime natūralius pabarstukus. Iš šokoladuotų bananų galime sukurti įdomių personažų: kalėdinių elniukų, meškiukų ar kitų vaikiškų džiaugsmų. Bananus šokoladuokite tą pačią dieną, kai vaišinsitės.

Ant pagaliuko užkopti gali ir trapios tešlos obuolių pyragėliai ir net greitas vyniotinis. Pastarąjį patogu transportuoti gražiai suguldžius į dėžutę – jis ant pagaliukų laikosi stabiliai, netrupa ir nelūžinėja.

Itin stabiliai ant pagaliukų laikosi ir senoviniai vafliai – patikėkite, vaikai tiesiog virsta iš koto dėl simpatiškų vaflinių veidelių! O vaflių širdelės ant pagaliuko jau tapo tiek vaikų gimtadienių, tiek krikštynų klasika.

Ant pagaliuko galime pagaminti ir įvairių sausainių – šių skanumynų pranašumas toks, kad daugumą sausainių drąsiai galime iškepti kelias dienas ar net savaitę iki šventės. Žemės riešutų sviesto meškiai, vitražiniai namukai ar kiti mėgstamiausieji.

Naminiai šaldytų uogų ledinukai ar dar sveikesni arbūziniai ledinukai taip pat puikus saldumynų ant pagaliuko vaikų šventei variantas. Arbūzui į kompaniją pakvietę kitų vaisių, sukursime puikių vaisinių vėrinukų. Juos suverti galime ir iš saldainių – patikėkite, vaikai tokius tikrai įvertins.

Ir pabaigai – įprasčiausi, bet tikrai ne prasčiausi saldumynai ant pagaliuko – ledai! Jų galime pagaminti iš riešutų sviesto su bananais, iš įvairių trintų vaisių bei uogų ir kitų gerų dalykų.

 Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *