gimtadienis saldainių tema kaip papuošti vaikų šventę saldainiais

Gimtadienis saldainių tema, arba kaip šventę dekoruoti saldainiais

Dėmesio, pasiruoškime, dabar bus saldu – oi oi, kaip saldu! Ar gali būti kitaip, kai gimtadienis – saldainių tema??? Žinau, kad yra vaikų, nedraugaujančių su saldainiais, bet maniškiams į akis pažvelgus dažniausiai saldainius ir teišvysi, kartais atrodo, kad tose šviesiaplaukėse galvelėse mintys vien apie ledinukus-guminukus tesisuka. Rūpestingas mamas skubu nuraminti – kasdien saldainių tikrai nevalgome, pirktinius skanaujame retai, kiek dažniau – namines saldainių alternatyvas. Tačiau gimtadienio proga šiuo vaikų išsvajotu džiaugsmu, manau, galime drąsiai pasivaišinti ir kitas vaišes juo išradingai papuošti – juk saldainių tokia įvairovė, kad norint, net visą gimtadienį saldainių tema galima surengti!

Pradėkime nuo pono torto – „Kinder“ šokoladukais apkaišytas, spalvotais „M&M’sais“ pabarstytas, jis yra tikra smaližių svajonė, mano Viliukas jį net į savo tortų top trejetuką įtraukė. Tokiu saldaininiu rūbu galime aprengti ne tik recepte nurodytą, bet ir daugumą kitų pyragų.

Saldainiais galime dekoruoti šokoladinius granolos lizdelius, ar net susukti saldaininių paukščiukų gūžtas ant keksiukų. Net ir valgomus indelius iš šokolado galime nesunkiai pasigaminti.

Sausainiai taip pat gali būti saldainiuoti – vitražiniai su ledinukais ar  M&M’sų spalvomis viliojantys sviestiniai sausainiai.

Keksiukai su saldainiais? Prašom: išdykę – su ledinukais, paslaptingi – su viduje pasislėpusiais Rafaelo:

Saldainių vėrinukai taip pat vaikų nepaliks abejingais – rinkitės lengvai suveriamus guminukus, kramtomus saldainius, zefyriukus. Toks saldus iešmelis gali būti puiki gimtadienio lauktuvė, o mažesniais vėrinukais galime puošti ir kitas gimtadienio vaišes.

Jei prakalbome apie lauktuves, saldaininiame gimtadienyje jų vaidmenį gali atlikti ir išradingai papuošti ledinukai ant pagaliuko. Nuotraukose kalėdiniai ir Helovino saldainiai, tačiau lygiai taip galime sukurti ir kitoms progoms tinkančius saldainių aprėdus. Beje, tokių saldainių kurimas gali tapti ir gimtadienio pramoga – kurti ledinukams naują rūbą smagu!

Kita saldaininio gimtadienio veikla gali tapti greitai pagaminami šokoladiniai saldainiai – mano siūlomas receptas su žemės riešutų sviestu, tačiau galime rinktis bet kurį kitą, svarbu, kad gamyba nebūtų sudėtinga ir ilgai trūnkanti.

Kuo dar dekoruoti gimtadienį saldainių tema? Žavių puošmenų visada rasime PartyInbox.lt, o  iš serijos „Saldainiukas“ tikrai yra ką rinktis: lėkštutės, puodeliai, servetėlės; keksiukų, stalo ir kabančios dekoracijos, net ir dovanų maišeliai bei žvakių smeigtukai – spalvingam saldaininiam gimtadeniui!

Iš pačių paruošiamų dekoracijų tiks iš saldainių suvertos girliandos (rinkitės lengvesnio svorio), ar net mažas, saldaininis sodelis .

Na, o jei švenčia mažesni vaikai, ar tiesiog nenorime pirktinių saldainių antplūdžio, pasiruoškime naminių, sveikesnių saldainių: guminukai iš sulčių, braškių ar kitų vaisių juostelės, o gal ledinukai iš šaldytų uogų?

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *