cake pop iš pop corn

Greiti cake pop iš kukurūzų spragėsių

Taip, taip, ir iš vaikų mėgstamų kukurūzų spragėsių galime nulipdyti dailučius, lengvučius it vasaros debesėliai cake pops’us. Jiems pagaminti prireiks gerokai mažiau laiko ir kantrybės – tereikia paspraginti kukurūzus, išlydyti zefyriukų masę ir mikliai suformuoti skanumynus. Cake poppop corn – jų net pavadinimai it kokie pusbroliai panašūs.

 Reikės:

  • 100 g kukurūzų spraginimui
  • 2 šaukštų neutralaus skonio aliejaus (rapsų, saulėgrąžų)
  • 2 šaukštų sviesto
  • 200 g mažų zefyriukų
  • 2 šaukštų riešutų sviesto
  • pabarstukų
  • medinių pagaliukų

Gaminame cake pop iš pop corn:

1. Spraginame kukurūzus – įkaitiname puodą, ant jo dugno pilame 2 šaukštus aliejaus, beriame kukurūzus, pažiūrime, kad jie pasiskirstytų vienu sluoksniu, uždengiame dangčiu ir kaitiname. Išgirdę, kad kukurūzai pradėjo sproginėti, sumažiname ugnį ir gerai pakratome puodą. Kukurūzams kaip reikiant įsišokinėjus, ugnį išjungiame ir vis pakratome puodą, kad kukurūzai nepridegtų ir visi išsproginėtų. Dangtį atidarome tik kukurūzams nurimus, švariai perrenkame, kad neliktų neišsprogusių kukurūzų grūdelių.

2. Ruošiame zefyriukų masę – puode ištirpiname sviestą, į jį supilame zefyriukus (aš naudojau pirktinius, bet, manau, turi tikti ir namie ruošti zefyriukai) ir, nuolat maišydami, ant mažiausios ugnies ištirpiname, nukeliame nuo ugnies ir įmaišome žemės riešutų sviestą. Į šią masę dedame 2/3 išpūstų kukurūzų spragėsių, išmaišome ir suspaudžiame į vientisą masę, iš kurios būtų galima lipdyti cake pops’us. Jei masė per lipni, dedame papildomai kukurūzų spragėsių ir sumaišome.

3. Gautą masę nedelsiant plėšome gabalėliais, suspaudžiame į kamuoliukus, į kiekvieną jų įsmeigiame po medinį pagaliuką, ir, jei norime, papuošiame pabarstukais.

Cake pop iš kukurūzų spragėsių, skirtingai nuo daugumos skanumynų ant pagaliuko, yra lengvi ir jiems susmeigti nereikia jokio balasto. Tačiau jei liko nepanaudotų  spragėsių, jais galima pripildyti permatomus indus, į kuriuose merksime pagamintus popsiukus.

Greiti cake pop iš kukurūzų spragėsių

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *