Kalėdiniai ledinukai per 5 minutes

Kalėdiniai ledinukai vaikams per 5 minutes

Jei pažįstate vieną kitą nykštukėlį, kuriam dar neparūpinta kalėdinė staigmena, puiki išeitis – greit padaromi ir laaabai daug džiaugsmo vaikams suteikiantys kalėdiniai ledinukai – elniukai, meškiukai ar kiti personažai. Žinoma, ledinukų gamyba bus greita, jei turėsite reikiamas medžiagas. Jei kažko trūksta – ieškokite specializuotose rankdarbių parduotuvėse. Arba tiesiog improvizuokite trūkstamus dalykus pakeisdami kuo nors kitu – juk taip atsiranda labai kūrybiški sprendimai, neretai ir už originalą geresni!

Kalėdiniai ledinukai labai įvairiai panaudojami – jie gali būti šaunia lauktuve einant į svečius; gali virsti kalėdine dekoracija, vėliau tampančia loterijos vaikams prizais; tokie ledinukai gali įsikibti į parankę pagrindinei kalėdinei dovanai (jei dovana jau supakuota, priklijuokite ledinuką prie jos lipnios juostos gabalėliu).

1 ledinukui reikės:

  • Paprasto ledinuko ant pagaliuko
  • priklijuojamų akyčių
  • iš veltinio iškirptos nosies
  • 30 cm pūkuotos vielutės ar pūkuotų kamuoliukų
  • 10–15 cm siauro kaspinėlio
  • varpelio (nebūtinai)
  • dvipusės ir paprastos lipnių juostų
  • maistinės plėvelės

Kuriame greitus kalėdinius ledinukus

Kaip minėjau, kuriant aprangą kalėdiniams ledinukams, nebijokime ką nors pakeisti – priklijuojamas akytes iškirpti iš popieriaus; elniukų ragus suimprovizuoti iš šakelių ar paprastos vielutės, tampriai apsuktų šilko popieriaus ar servetėlės gabalėliu. Meškiuko ausis galima taip pat kirpti iš veltinio kaip ir nosį, o jei aplamai veltinio neturite – keiskite jį spalvotu popieriumi.

Šiai idėjai parinkdami ledinukus, atkreipkite dėmesį į spalvą – tinkamiausi vienspalviai saldainiai. Beje, drąsiai vietoje pirktinių saldainių galima naudoti pačių gamintus rutuliukus pagal sveiko skanėsto vaikams receptą.

Ledinuką išvyniojame iš pirktinio popierėlio ir įvyniojame į maistinės plėvelės atraižą. Iš pūkuotos vielutės išlankstome elniuko ragus. Priklijuojame juos paprasta lipnia juosta prie saldainio, įvynioto į maistinę plėvelę. Akis ir nosį klijuojame mažais dvipusės lipnios juostos gabalėliais. Užrišame kaspinėlį (jei norime į jį prieš tai įverkime varpelį) ir… ledinukai vaikus džiuginti pasiruošę!

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *