valentino diena vaikams šokoladuotos duonos lazdelės su įsimylėjusiais meškiukais guminukais

Valentino diena vaikams – šokoladuotos duonos lazdelės su įsimylėjusiais meškiukais guminukais

Sakysit, Valentino diena ne vaikams? Čia tik mums, suaugusiems, taip atrodo – paklauskite bet kurio pradinuko, kiek jis turi reikalų artėjant vasario 14-ajai: širdelių karpymas, lipdymas, klijavimas; Valentino paštas ir kiti svarbūs dalykai, o dažnas aplamai bus įsitikinęs, kad atvirkščiai – Valentino diena tik vaikams. Ar bent ne tokiems seniems dinozaurams, kaip jų tėvai.

Štai tokiems uoliems širdelių dienos gerbėjams galime paruošti smagių teminių vaišių. Dalyviais kviečiame tikrus vaikų favoritus: širdelės formos pabarstukus, šokoladą, guminius meškiukus ir duonos lazdeles. Pastarąsias rinkimės neutralaus skonio, be aštrių ar sūrių prieskonių. Guminukus geriau imti Haribo su sultimis, jie kiek didesni. Ir nusiteikime – gaminti bus paprasta, tačiau šiek tiek laiko ir kantrybės reikės.

valentino dienos idėjos vaikams

Gaminame Valentino dienos skanėstus vaikams – su meškiukais guminukais ir širdelėmis:

1. Priklijuojame širdeles prie meškiukų – geriausia su baltu šokoladu, bet iš bėdos tiks ir juodas. 1 šokolado kvadratėlį dedame į mažą, karščiui atsparų indą ir šį statome į didesnį su verdančiu vandeniu. Šokoladą pamaišome ir ištirpiname. Dantų krapštuku patepame meškiuką tirpintu šokoladu ir priklijuojame širdelę. Paliekame kelias minutes išdžiūti. Jei kitoms vaišėms gaminame baltą glaistą, širdeles klijuoti galime ir su juo.

2. Šaldytuve statome plokščią lėkštę ar lentelę, išklotą kepimo popieriumi – čia dėsim sustingti lazdeles.

3. Aukščiau aprašytoje karšto vandens vonelėje ištirpiname didesnį juodo šokolado kiekį. Pamerkiame duonos lazdelės galą į tirpintą šokoladą, perteklių nubraukiame šaukšteliu ir priklijuojame guminius meškiukus bei širdeles. Dedame į šaldytuve paruoštą lėkštę ir paliekame 10 minučių sustingti.

Duonos lazdeles su meškiukais guminukais sumerkiame į indą, pripildytą balasto: ryžių, žirnių ar riešutų. Meškiukais guminukais, laikančiais širdeles, galime papuošti ir kitus vaikiškų vaišių skanėstus – keksiukus, tortą, sausainius.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *