virtualios realybės gimtadieniai jaukiose senamiesčio erdvėse

Virtualios realybės gimtadieniai jaukiose senamiesčio erdvėse

Pašėlęs lėkimas amerikietiškais kalneliais, kvapą gniaužiantis pasivaikščiojimas vandenyno dugnu, galimybė akimirksniu nusikelti į žinomiausias pasaulio vietas – virtualios realybės pramogos tarsi magnetas traukia daugumą mokyklinio amžiaus žmonių. Puiki proga įgyvendinti tokią svajonę – surengti vaikui virtualios realybės gimtadienį. Kaip jis vyksta, kiek gali dalyvauti svečių, ką veikia vaikai laukdami savo eilės pažaisti – kad atsakytume į šiuos ir kitus, tėvams paprastai kylančius klausimus, apsilankėme ketvirtus metus dirbančiame, jaukiose Vilniaus senamiesčio patalpose įsikūrusiame VRoom.

vroom vaikų gimtadieniai

Šv. Stepono gatvėje esantys virtualios realybės pramogų organizatoriai šventėms siūlo 2 erdves – pirmame aukšte veikiančią Laboratoriją ir rūsyje įsikūrusį Požemį. Abi erdvės turi ir po žaidimų salę ir po atskirą kambarį vaišėms, jos pilnai autonomiškos, tačiau reikalui esant gali būti ir apjungtos, tad čia vienu metu gali vykti tiek dvi atskiros, tiek viena bendra didelė šventė.

Įspūdingos senų plytų sienos, žaismingos interjero detalės bei smagūs spalviniai deriniai – VRoom švenčių erdvės patraukia jaukumu vos atvėrus duris. „Siekiame, kad vaikų gimtadieniai būtų ne tik virtualūs, bet ir jaukūs, kad ir tėvams būtų malonu čia praleisti laiką, ir vaikų žaidimai vyktų smagioje aplinkoje“, – sako VRoom įkūrėjai. Iš tiesų, tiek Laboratorija, tiek Požemis kupini šventinės nuotaikos, tačiau kaip vyksta pats virtualios realybės gimtadienis?

Žaisdami virtualioje realybėje, žaidėjai keičiasi dažnai – vienam vaikui pažaidus 6–8 minutes, jo vietą užima kitas. Tiek Laboratorijoje, tiek Požemyje yra po kelis įrenginius, tad veiksmo tikrai daug. Nors tėvai kartais rūpinasi, kuo užsiims vaikai, tuo metu kai nežais, vienas smagiausių dalykų yra būtent žaidimo laukimas ir planavimas, per televizorius sekant žaidžiančių draugų nuotykius virtualioje realybėje. Visas vaizdas yra matomas žaidžiančiųjų akimis ir jį stebėti ne mažiau įdomu nei žaisti. Virtualios realybės žaidimai paprastai būna labai emocingi, kupini netikėtumų, iš šono stebint atrodo, kad žaidimų iššūkius įveikti gerokai lengviau. Kaip galima drebėti kopiant virš netikros bedugnės? Kaip įmanoma virsti nuo virtualių slidžių?! Vaikai įninka planuoti kokių veiksmų imsis patys žaisdami, kaip įveiks vieną ar kitą kliūtį, geros emocijos liejasi per kraštus.

Virtualios realybės žaidimai rekomenduojami nuo 6–7 metų, jie vienodai įdomūs tiek berniukams, tiek mergaitėms. VRoom erdvėse optimalu, kai gimtadienį švenčia iki 12 vaikų, tačiau reikalui esant vienoje švenčių erdvėje jų gali būti iki 15. Be virtualios realybės žaidimų, vaikai taip pat gali žaisti su Xbox (ir nors daugelis jį turi namie, visada smagu pademonstruoti įgūdžius draugams, su jais pasivaržyti) ar su Laboratorijos patalpas puošiančiu retro stiliaus žaidimų aparatu, kurio esmė – mechaninis valdymas. Šis įrenginys, beje, sulaukia nemažo susirinkusių tėvų dėmesio – žavi ir nostalgiška užuomina į kadaise taip mėgtus žaidimus.

Kiekvieną VRoom renginį veda pramogos vedėjas, kuris vaikus apmoko, pataria, jei reikia ir pasaugo. Virtuali realybė taip įtraukia, kad prižiūrintis asmuo būtinas, ypač aktyvaus veiksmo žaidimuose. Nors vaikai paprastai renkasi iš 10–15 populiariausių žaidimų, visoje VRoom bibliotekoje yra virš 200 žaidimų. Taigi sau įdomių tikrai randa ir patyrę žaidėjai, ir tie, kuriuos domina specifinės sritys – virtualių žaidimų galimybės labai plačios, juolab, kad naudojama daugiausiai galimybių teikianti technika, kuri jungiama prie kompiuterio ir žaidėjas žaidimo metu gali ne tik žvalgytis, bet ir pats aktyviai veikti. Požemyje esantis vairavimo simuliatorius suteikia galimybę atsidurti simuliacinėse lenktynėse ir pasijusti tarsi tikroje sportinių automobilių trasoje.

virtualios realybės gimtadienis kur geriausia švęsti

Į virtualybę pasinerti galima ir savo namuose ar kitoje pasirinktoje šventės vietoje – VRoom pramogos vedėjas atvyks pas jus su visa reikiama įranga, tereikia turėti paprastą elektros įvadą, o erdvė gali būti visai nedidelė. Virtualių pramogų organizatoriai sako, kad namuose švenčiami renginiai taip pat būna labai sėkmingi – apgaubti šiltos šeimyniškos atmosferos ir kupini geriausių emocijų.

Dėl VRoom organizuojamų vaikų ir paauglių gimtadienių teiraukitės telefonu +370 614 36696 arba el. paštu info@vroom.lt., daugiau informacijos https://vroom.lt/.

Nuotraukos ir video: VROOM.

Remiamas turinys

2 Responses

  1. Kristupas
    |

    Birželio 28 diena

  2. Kristupas
    |

    Birželio 28 diena koks adresas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *