linksmadieniai vaikų išsvajoti personažai ir kiti smagūs dalykai mažylio studijoje

Apie linksmadienius, vaikų išsvajotus personažus ir kitus smagius dalykus Mažylio studijoje

Pašėlusiai smagios vaikų pramogos verda ne tik didžiuosiuose miestuose! Štai mano mylimame vaikystės vasarų mieste Alytuje, rugsėjo pabaigoje duris atvėrė nauja išskirtinė švenčių ir laisvalaikio erdvė mažiesiems – Mažylio studija. Jaukus, skandinaviško stiliaus dizainas, išskirtiniai žaislai ir, oho, koks platus pasirinkimas pramogų: edukacinės programos, įvairūs užsiėmimai, foto studija, visa eilė personažų, o kiekvieną savaitgalį – smagūs linksmadieniai! Apie viską plačiau pasakoja studiją kartu su vyru Giedriumi įkūrusi Rita Griškevičienė:

Mažylio studijos įkūrėjai Rita ir Giedrius Griškevičiai su sūneliu Adomu
Mažylio studijos įkūrėjai Rita ir Giedrius Griškevičiai su sūneliu Adomu

Rita, mane labiausiai suintrigavo Jūsų organizuojami linksmadieniai, papasakokite plačiau apie juos: kada jie vyksta, kas gali dalyvauti? Ar tėveliai palieka vaikus vienus?

Linksmadienius organizuoti pradėjome prieš mėnesį laiko. Tai 2 valandų vaikučių linksmybės, kurių metu mažieji kartu su nuotaikingais personažais ar veikėjais pramogauja, šoka, dainuoja, žaidžia įvairiausius žaidimus. Linksmadienius organizuojame kiekvieną savaitgalį, dažniausiai programa skiriama vaikams nuo 3 metų, tačiau priimame ir mažesnius. Mažyliams iki 3 metukų privaloma tėvelių priežiūra, o vyresnius tėvai paprastai palieka pramogauti vienus.

Žinau, kad Jūsų linksmadieniai būna teminiai – kokias temas jau išbandėte, kokias planuojate ateityje, ar įgyvendintas temas žadate pakartoti?

Išbandėme pelyčių Mini, klounų, indėnų ir Ledo šalies temas. Artimiausias renginys skirtas Helovinui paminėti – Siautulio vakarėlis, kurio metu laukia raganaitės ir vaiduokliukų programa, daug linksmybių, staigmenų ir burtų. Ateityje suplanuota daugybė temų: piratų, pimpačkiukų, vėžliukų, nindzių, roko žvaigždžių, fėjų ir kitų personažų. Veikėjus įkūnija jauni ir ambicingi žmonės, niekada nepritrūkstantys originalių minčių bei idėjų, todėl manome, kad linksmadieniai gyvuos dar labai ilgai.

Po truputį artėja Kalėdinis laikotarpis, Kalėdų senelis su savo palyda – snieguolėmis ir elfais taip pat ruošia roges. Kai kurias įgyvendintas temas tikrai žadame pakartoti, ypač Ledo šalį, sulaukusią ypatingai didelio mažųjų princesių dėmesio.

Jūs su vaikų šventėmis susijusi senokai – kuriate teminę šventinę atributiką, o kaip kilo mintis įkurti vaikų studiją?

Idėja įkurti vaikų studiją atsirado artėjant mūsų sūnelio Adomo pirmajam gimtadieniui. Likus pusei metų pradėjome ieškoti jaukios ir saugios vietos, kur būtų galima atšvęsti. Tokios neradus, kilo mintis patiems sukurti skandinaviško stiliaus vaikų studiją. Kurdami siekėme, kad čia būtų smagu ir jauku ne tik vaikučiams, bet ir tėveliams. Vienas prioritetų, buvo platus papildomų paslaugų pasirinkimas, kad tėvams vaikų šventes paruošti būtų kuo paprasčiau, todėl Mažylio studija gali pasirūpinti šventine atributika, vaišėmis, personažo paslaugomis, teminiais indais.

Kokio amžiaus vaikams skirta Jūsų studija, kuo išsiskiriate, kokios pramogos laukia gimtadienius švenčiančių vaikų?

Mažylio studija skirta vaikams nuo mažiausiųjų iki 10 metų. Išsiskiriame originalia, stilinga skandinaviško stiliaus aplinka, žaidimų aikštelė pagaminta specialiai mums iš unikalios žėrinčios medžiagos. Išsidūkę aikštelėje, mūsų mažieji svečiukai ras daugybę edukacinių žaidimų, piešimo priemonių, lego kaladėlių, dėlionių, knygelių, traukinukų trasą, didelį lėlių namą, ryškią virtuvėlę, mini kino teatrą su Xbox pramogomis bei kitus žaislus, kurių dauguma pagaminti iš smulkinto kaučiukmedžio arba medžio masyvo. Taip pat siūlome personažo paslaugas, individualią šventinę atributiką; bendradarbiaudami su partneriais rūpinamės užkandžiais, saldumynais, kokybiškais vienkartiniais teminiais indais – viskuo, ko reikia vaikų šventei iki pat mažiausių smulkmenų.

Pristatykite plačiau personažus – kokius vaikai gali rinktis?

Labai džiaugiamės atradę jaunus ir kūrybingus žmones, su kuriais dirbti lengva ir smagu. Visi mūsų personažai nuotaikingi, žaismingi ir nuoširdūs. Vaikučiams galime pasiūlyti: Pelytę Minę, princesę, fėją, Elzą ir Aną iš Ledo šalies, Piratę, Piratą, Indėną ir Indėnę, Klouną, Pimpačkiukus (Pakalikus), Pepę Ilgakojinę, Raganaitę, Žmogų vorą, Vėžliuką Nindzę, Kareivį, Kakę Makę. Vienas berniukas, švenčiantis gimtadienį mūsų studijoje labai norėjo, kad į jo šventę atvyktų Barselonos komandos futbolininkas – išpildėme ir šį norą. Mūsų personažai visuomet gali pasipildyti naujais veikėjais, jei tik apie juos svajoja mažieji.

Jūsų kuriama šventinė atributika gali papuošti ir Mažylio studijoje švenčiamus gimtadienius. Ar kiekvieną sykį dekoracijas kuriate individualiai, ar yra pamėgtos, populiarios serijos, kurias renkasi dauguma?

Dažniausiai dekoracijas kaskart kuriame kitokias – nors temos kartojasi, stengiuosi keisti fonus ar paveikslėlius, taip ir pačiai įdomiau. Žinoma, šiuo metu mergaičių tarpe populiariausia tema Ledo šalis, taip pat niekada neišeinanti iš mados pelytė Mini, boružėlės. Berniukų temos įvairesnės: futbolas, Lego, Smurfai, piratai. Šventinei atributikai temos neišsenkamos, dekoracijas kuriame ne tik vaikučių, bet ir suaugusiųjų šventėms. Užsisakyti šventinę atributiką mūsų studijoje gali visi, net ir tie, kurie švenčia ne pas mus.

Kas dar įdomaus vyksta Mažylio studijoje, ar organizuojate pamokėles?

Mūsų studijoje vyksta muzikos pamokėlės, pagrįstos Conmusica metodika. Šiandien turime dvi grupes: iki 1,5 metų ir nuo 1,5 iki 2,5 metų – kiekvieną trečiadienį susirenka daug mažylių su tėveliais. Pamokėlės grindžiamos žaidimo principu: klausome muzikos, mokomės daug dainelių, lopšinių, žaidžiame pirštukų ir ritmo žaidimus, žaidimus su judesiu. Vaikai turi progą pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos, mokytojo grojamos klavišiniais, armonika.

Nors Jūsų studija dar visai šviežia, bet vaikų spėjo nemažai apsilankyti – kokie mažųjų įspūdžiai?

Širdis džiaugiasi, kai mažieji išeina su šypsenomis ir kaskart pas mus sugrįžta vėl. Labai džiaugiamės girdėdami vaikų frazes „tai pats geriausias mano gimtadienis“, „čia kaip namuose, norėčiau čia gyventi“, „čia taip smagu!“. Tokie mažųjų įvertinimai skatina mus tik tobulėti, todėl ateityje planuojame dar daugiau renginių, pramogų ir linksmybių vaikučiams.

Nuotraukos: Mažylio studija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *