cake pop paprasčiau oreo ant pagaliuko

Cake pop paprasčiau – Oreo ant pagaliuko

Dar vienas sutrumpintas kelias iki žaviųjų cake pop – šokoladuoti, pabarstukais dekoruoti Oreo sausainiai. Skanumynas šventiškas ir ne kitaip – dailus, saldus iki nukritimo, vaikų džiaugsmingai sutinkamas.

Orkaitė poilsiauja, nes biskvito kepti nereikia, tačiau kantrybės kartu su orkaite atostogų nepaleiskime – jos prireiks atskiriant Oreo puseles, klijuojant pagaliukus, šokoladuojant bei dekoruojant. Šokoladą šiam skanumynui galime rinktis juodą – bus paprasčiau šokoladuoti, jis mažiau saldus, arba baltą – įnoringesnį tirpinimui, tačiau labai dekoratyvų.

 Reikės:

 • 10 Oreo sausainių
 • 100 g balto arba juodo šokolado
 • pabarstukų
 • plokščių medinių pagaliukų

Gaminame cake pop paprasčiau – Oreo ant pagaliuko:

1. Atskiriame sausainių puseles vieną nuo kitos – tai darome atsargiai tarp puselių įkišdami peilio galiuką ir jį vos kilstelėdami. Dirbame kaip juvelyrai, nes Oreo trapūs.

2. Ant nedidelės ugnies ištirpiname šokoladą. Jei norime, kad būtų skystesnis, įlašiname 1-2 lašus neutralaus skonio aliejaus (rapsų, saulėgrąžų), tačiau pernelyg neskystiname.

3. Sausainio pusėje, kuri su kremu, išimame tiek kremo, kad patogiai įsitaisytų pagaliukas. Pagaliuko galą pamirkome tirpintame šokolade, dedame tarp sausainių ir atsargiai suklijuojame. Jei sausainio puselė klijuojant įtrūko, nepergyvename – šokoladas paslėps įtrūkimą.

4. Paliekame Oreo su pagaliukais keliom minutėm sutvirtėti. Pasiruošiame pabarstukus lėkštutėse, šaldytuvo lentynoje patiesiame kepimo popierių – ant jo dėsime skanumynus sustingti.

5. Iš abiejų pusių šaukštu apliejame Oreo šokoladu, perteklių nubraukiame, merkiame į pabarstukus ir guldome sustingti į šaldytuvą 15-20 minučių. Jokiu būdu nestatome vertikaliai susmeigtų: nesustingęs šokoladas nutemps sausainio puseles žemyn – vertikaliai Oreo ant pagaliuko galėsim susmeigti jau sutvirtėjusius.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

4 Responses

 1. Violeta
  |

  Ačiū už puikias idėjas 🙂 Norėjau pasiteirauti kur perkate plokščius pagaliukus? Kol kas niekur neteko matyti…

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Ačiū, Violeta! Plokščius pagaliukus visada randu Senukuose, vienkartinių indų skyriuje, jie vadinami „pagaliukai, kavai maišyti“ 🙂

 3. Monika
  |

  Sveiki man nesigauna oreo cake pops’ai nes oreo labai trapus. Ir sausainiai lūžta

 4. Alvilė Rimaitė
  |

  Sveiki, Monika, taip, Oreo trapūs ir juos atskirti vieną nuo kito bene sudėtingiausia šio recepto dalis 🙂 Bet tikrai įmanoma, tik reikia, kaip rašau, atsargiai įterpti tarp jų ploną peiliuką ir kilstelėti, kad atsiskirtų. Man begaminant lūžo gal tik koks 1 sausainis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *