dėmesio, pūkuota plunksnuota švenčiame gimtadienį su gyvūnais

Dėmesio, pūkuota plunksnuota – švenčiame gimtadienį su gyvūnais!

Dauguma mažų žmonių yra dideli gyvūnų mylėtojai ir susitikimas su keturkojais jiems – tikra šventė. Paglostyti šunį – nesvarbu, net jei ir auga kartu su keliais amsiais; pakasyti purų paausį alpakai; stebėti mielus žmogučius primenančias surikatas ar į pasaulį pažvelgti nuo plačios ir draugiškos žirgo nugaros. Šias jaudinančias akimirkas vaikams galime padovanoti surengdami gimtadienio šventę gyvūnų draugijoje. Tokie edukaciniai renginiai įsimintini ne tik emociškai. Paprastai juose pasakojama apie tinkamą elgesį, pagarbą tiek gyvūnams, tiek visai gamtai, vaikai čia pasisemia įdomiausių faktų bei žinių apie gyvąjį pasaulį. Keliaukime į keturkojų bičiulių pasaulį pasižvalgyti, kas laukia gimtadieniuose su gyvūnais.

„Kartu su žirgu“ rengiami gimtadieniai – puiki proga, norintiems susipažinti su šiais įstabiais keturkojais, užmegzti su jais draugystę. Jaukioje Vilniaus erdvėje Kairėnuose – kaimiško tipo sodyboje, šimtamečių ąžuolų apsuptyje vaikai joja žirgu, poniu arba vienaragiu (taip, čia galima rasti ir jį!), sužino daugybę įdomių dalykų apie ristūnų gyvenimą, mokosi elgesio su arkliais pagrindų, norintys – pasipuošia blizgiais piešinukais-tatuiruotėmis su žirgais ar vienaragiais. Šventės patogumui sodyboje paruošta šildoma patalpa, patogūs sėdmaišiai, staliukai su staltiesėmis, šašlykinė, kava ir arbata. Čia švenčiančių laukia ir smagūs lauko žaidimai: JengaXXL, golfo kopetėlės, žiedų mėtymas, lauko badmintonas, milžiniškų burbulų leidimas ir daug erdvės išsidūkti.

„Vilko daina“ – Kauno rajone gyvenantys draugiški Sibiro haskiai ir simpatiškasis mažylis Ponas Juozas kviečia leistis į lobio paieškas arba gimtadienį švęsti žaidžiant indėnus, o taip pat visiems kartu keliaujant į smagų pažintinį žygį. Pagal pageidavimą į šventės programą galima įtraukti sveikų užkandžių gaminimą, laužo kūrimą, šaudymą iš lanko, estafetes. Visų švenčiančių laukia linksmi kontaktiniai žaidimai su šuneliais, o sukaktuvininkui dainuojantys vilkai užtraukia nepamirštamą „Su gimimo diena“ – turbūt nereikia nei sakyti, kad „Vilko daina“ sulaukia pačių šilčiausių atsiliepimų!

Haskiai švenčiančių vaikų laukia ir kitame Lietuvos kampelyje – vaizdingose Kernavės apylinkėse amsi ištvermingieji „Rogių šunys“ – Aliaskos haskiai, nekantraujantys pavėžinti rogių ar ratelių kinkiniu. Prieš leidžiantys lėkti su vėju, vaikai aktyviai dalyvauja ruošiant šunis važiavimui, supažindinami su kinkiniais, jų istorija ir jų įranga, ir, žinoma, su draugiškaisiais šunimis. Sukaktuvininkui paruošta atminimo dovanėlė, o visiems šventės dalyviams – nepamirštami nuotykiai.

vaiko gimtadienis su šuniukais

Kas ten šnara, kas ten čiauška, o kas gi vaikams ant kelių šokinėja? Gimtadienis „Zooparke“ kupinas puikių naujų potyrių! Kaune esančiame „Zooparke“ mažiesiems galima glostyti įviariausius gyvūnus ir juos maitinti – tikras didelės vaikiškos svajonės išsipildymas ir ne kitaip. O Vilniuje – laisvai lakstantys lemūrai, beždžionės, įdomiosios žuvytės! Triušiukai bei papūgos, surikatos, jūrų kiaulytės, švilpikai, ožiukai, ropliai ir šikšnosparniai kviečia vaikus gimtadienį atšvęsti savo nepakartojamoje draugijoje – Vilniuje arba Kaune. Šventės paįvairinimui galima rinktis šaunias edukacines ar kūrybines (žinoma, susijusias su gyvūnais!) programas.

Pasivaikščioję tarp egzotinių gyvūnų, grįžkime prie žirgų – keliaukime į Klaipėdos rajone įsikūrusį „Horsemarket“ jojimo paslaugų centrą. Vaikų šventės čia pradedamos visų dėmesį prikaustančia ekskursija, kurios metu susipažįstama su žirgų… grožio procedūromis! Vaikai išvysta žirgų SPA zoną bei dušą, soliariumą, specialius kanopų lakus, sužino ką iš tikro valgo žirgai ir kas tas stekas. Gimtadienis vainikuojamas ne tortu, o jojimo pamoka! Šventės metu galima naudotis specialia laužaviete, muzikos aparatūra, ypatinga šašlykinės-barbekiu zona, jaukia terasa virš vandens. Vaikai gali smagiai išsidūkti šokinėdami ant batuto arba savomis kojomis įveikdami ir „pasimatuodami žirgo kailį“ vaikams skirtame konkūrinių kliūčių ruože.

Pramogos bei žirgai gimtadienį švenčiančių mažų žmonių laukia ir kitoje Lietuvos pusėje – „Dubingių žirgyne“. Joti žirgais ar poniais bei pasivažinėti karieta vaikai čia gali apskritus metus, o šiltuoju sezonu jie supažindinami ir su mini arkliukais, stručiais, alpakomis, asiliukais bei kupranugariu. Šventes „Dubingių žirgyne“ veda profesionalūs animatoriai, greitai ir lengvai užmezgantys ryšį su vaikais. Jie gimtadienį gali nuspalvinti ir įvairiomis kūrybinėmis pramogomis, lobio paieškomis, pinjata bei kitais smagiais dalykais, kurie parenkami pagal vaikų pomėgius. O kur dar ištisas vaikų žaidimų miestelis, su karstynėmis, batutais, sūpynėmis – kad tik užtektų laiko viską aplėkti ir viskuo pasidžiaugti!

Sutikti tikrą gyvūną galima ir kino teatre! „Forum Cinemas Vingis“ Vilniuje rengiamose gimtadienio programose dalyvauja ir šauni dresiruota kalytė Eli. Edukacinėje „Renginiai kine“ programoje su tikru šunimi vaikai sužino kaip reikia saugiai bendrauti su gyvūnais, kartu mokosi šunų kalbą – juk šunys kalba visai kitaip nei žmonės. Borderkolio veislės kalytė vaikams rodo smagius triukus, o vėliau šventės dalyviai turi galimybę patys atlikti labiausiai patikusį triuką kartu su protingąja Eli. Nuotaikinga ir šilta gimtadienio programa užbaigiama pasivaikščiojimu po kino teatro užkulisius, o tada gimtadienio kompanija keliauja į kino salę žiūrėti pasirinkto filmo. O mes keliaukime į dar vieną šaunią gimtadienių erdvę su gyvūnais.

gimtadieniai vaikams su gyvūnais

Įrašo pabaigai nulėkime į Kauno kaimynystėje esantį Šakių rajoną. Čia gimtadieniai švenčiami asistuojant nuostabiai šunelių, katinų, žirgų, asiliuko bei ožkų draugijai. „Stebuklingi draugai“ gimtadienio siužetą gali parinkti pagal sukaktuvininko amžių bei poreikius – mažiausiems siūlomas nuotaikingos pasakos siužetas ir daug smagių žaidimų su gyvūnais. Žengiantiems į paauglystę ir paaugliams – gyvūnų užkalbėtojo dirbtuvės, kuriose ne tik išmokstama ir sužinoma daug naujo, bet ir iki soties prisijuokiama bei aktyviai pasportuojama. Bet kurio amžiaus svečiams adaptuojamos pojūčių dirbtuvės, suteikiančios naujų potyrių ir leidžiančios geriau pažinti save ir savo galimybes. Visos veiklos vyksta bendraujant su draugiškais, specialiai apmokytais gyvūnais, aktyviai judant gryname ore, miško ir pievų apsuptyje – akivazdu, kad „Stebuklingų draugų“ gimtadienis ne tik įdomus, prasmingas ir kupinas įspūdžių, bet ir naudingas sveikatai!

Nuotraukos: „Kartu su žirgu“ (4), „Vilko daina“ (4), „Rogių šunys“ (4), „Zoopark“ (4), „Horsemarket“ (4), „Dubingių žirgynas“ (4), „Renginiai kine“ (3), „Stebuklingi draugai“ (4).

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *