gimtadienis nuotykių parke gimtadienio mugė

Gimtadienis nuotykių parke!

Vasara – saulė, ledai, puikūs orai ir ilgiausios atostogos – ji jau visai čia pat, čia pat tos šilumos kupinos dienos, kai taip norisi gryname ore pabūti kuo daugiau. Todėl aš visada už tai, kad ir vaikų šventes šiltajam sezonui iškraustytume į lauką – nesibaiminkime užklūpsiančio lietaus ar kiek vėsesnio oro – juk tai išsprendžiama tinkama apranga.

Šiandien leiskimės pasižvalgyti po nuotykių parkus – susipažinkime su skirtinguose Lietuvos kampeliuose įsikūrusiais pramogų parkais po atviru dangumi – vaikų gimtadieniai čia švenčiami ypatingai smagiai ir aktyviai. Beje, šios pramogos gryname ore vienodai tinka bei patinka tiek pypliams ikimokyklinukams, tiek ūgtelėjusiems paaugliams, kuriems kartais taip sunku surasti tinkamą šventės idėją. Ir nebūtina rinktis parką savame mieste, juk vasarą viskas kitaip, daug paprasčiau ir mobiliau – vaiko gimtadienį galime švęsti atostogaudami prie jūros, ar susodindami šaunią kompaniją į automobilius ir šventę papildydami smagia kelione iki pasirinkto parko.

Jūra kvepiantys nuotykiai „Palangos vasaros parke“ – šis, didžiausias batutų parkas Lietuvoje, įspūdingas ne tik dydžiu, bet ir pramogų įvairove. Ko verti vien olimpiniai batutai, galintys žmogų pakelti net į 6 metrų aukštį, kliūčių ruožas linksmoms aktyvioms varžyboms „Ninja Warrior“; bene arčiausiai jūros Lietuvoje įrengtas lynų takas medžiuose, mini golfas, trijų aukštų vaikų žaidimų aikštelė! Švenčiantys gimtadienį gali rinktis iš keleto skirtingų pasiūlymų, taip pat gali šventę nuspalvinti norima tema – jūros, sporto, detektyvo ar spalvų, pagyvinti pasirinktu personažu, pavyzdžiui, įspūdingu 3 metrų aukščio drambliuku, dovanojančiu vaikams puikiausias emocijas. „Palangos vasaros parke“ gimtadienio šventei nemokamai skiriama atskira sėdmaišių zona su balionais, specialiomis kainomis galima užsisakyti vaišes iš vokiško maisto restorano „Van Wurst“, esant poreikiui, specialiomis sąlygomis siūlomas ir apgyvendinimas parke esančiuose svečių namuose „Melt“. Panašu, kad pagalvota apie viską, telieka mėgautis vasara ir švęsti!

 

Nuotykių lavina vasaros pramogų parke „Liepkalnis“! Aukščiausioje Vilniaus vietoje įsikūrusiame, viename didžiausių pramogų parkų, galima leistis vasaros rogutėmis mėgaujantis atsiveriančio Pavilnių regioninio parko žaluma; lėkti nuo kalniukų linksmais banguotais nusileidimais – tubingu; karstytis dvejose skirtingo sudėtingumo trasose; skrieti link debesų batutų tramplynuose, leistis vingiuotais takais valdant didžiaratį kalnų paspirtuką; šokinėti pripučiamose pilyse ir veikti daugybę kitų puikių dalykų. Švenčiančių gimtadienį laukia erdvi kavinė su lauko terasa ir nuostabia miesto panorama, vaikų šventėms čia siūlomi keletas skirtingų meniu. 3 valandos smagiausių atrakcijų – kvapą gniaužiantis vasaros gimtadienis!

Pramogų įvairovė Dzūkijoje – Alytaus rajone esančiame nuotykių parke „Tarzanija“ gimtadienai švenčiami jodinėjant žirgais ar poniais vaizdingomis Nemuno pakrantėmis, leidžiantis ratuose nuo pašėlusių kalnelių (viena šių trasų – smagus tramplynas-šuolis į milžiniško dydžio pripučiamą pagalvę!) , lekiant berniukų išsvajotais kartingais bei nuotykiaujant septyniose įvairiose laipynių trasose, tarp kurių ir mažiausiems, 3–7 metų vaikams skirta „Mažojo Tarzano“ trasa su apsauginiais tinklais. Edukacinėse programose vaikai gali pasisemti istorijos, geografijos, biologijos ir kitų žinių, kartu su animatoriais pasinerti į įdomiausias veiklas. Gamtos apsuptame parke paruoštos pavėsinės, šašlykinės bei malkos, norintiems šventę pagardinti ant ugnies gaminamais patiekalais. Tiems, kas patys rūpintis vaišėmis nepageidauja – galimybė užsisakyti picų iš sezoninės picerijos arba visą gimtadienio maitinimą iš restorano „Dzūkijos dvaras“. „Tarzanijos“ pievose – daugybė erdvės vaikams smagiai pasiausti – gaudynės, žaidimai su kamuoliu ir kitos viliojančios gimtadienio gamtoje pramogos!

Nuotykiai tarp dinozaurų! Tarp Klaipėdos ir Palangos, apsuptas žaliuojančių beržynų, stūkso 8 hektarų, dinozaurų pilnas pramogų parkas „DINO.LT Radailiai“. Švenčiant gimtadienius didingų milžinų draugijoje, galima rinktis net iš 5 programų, kurios pritaikomos pagal vaikų amžių ir pageidavimus. Be gigantiškų dinozaurų, parke vaikų laukia daugybė kitų šaunių pramogų: 5D kino teatras su net 15 skirtingų trumpametražių filmukų, tikri triušiukai ir alpakos; energingas elektromobilių mūšis, spalvingos karuselės, veidrodžių labirintas, tamsos kambarys, nykštukų miestelis, vandens dviračiai ir… galima dar ilgai vardinti visus smagius dalykus, paruoštus vaikams. Parko komanda ypač džiaugiasi šiųmetėmis naujienomis – laipynėmis medžiuose „T-Rekso kelias“, lazerių siena „Šaudykla“ ir puikiaisiais naujais batutais.

 

Pramogos Belmonto džiunglėse – iš Vilniaus centro vos per 7 minutes pasiekiamas, Pavilnių regioniniame parke įsikūręs „Belmonto nuotykių parkas“ žavi savo gamta, įspūdingais vaizdais, tyru oru ir, žinoma, atraktyviomis virvių trasomis. Čia išbandyti savo jėgas gali kiekvienas – ir kiek vyresnis nei 3 metų vaikas, ir superekstremalas. Nuotykiautojų laukia viliojančios įvairaus sudėtingumo trasos: kliūtys, tinklai, pakabinami tiltai, švytuoklės ir 333 m ilgio skrydis lynu per Vilnelės upę. Vaikų gimtadieniams galima išsinuomoti jaukią ir talpią pavėsinę, šventei pagyvinti užsakyti ne tik animatoriaus programą, bet ir šaunią vaikų viktoriną, per kurią nuobodžiauti neteks nei minutės. Vaikai žaisdami spręs užduotis, o išsprendę ras senojo pirato paslėptus lobius. Nuotykiai Belmonte – jaudinantys įspūdžiai ir nepakartojamos emocijos!

Nuotraukos: „Palangos vasaros parkas“ (3); Vasaros pramogų parkas „Liepkalnis“ (4); nuotykių parkas „Tarzanija“; pramogų parkas „DINO.LT Radailiai“ (4); „Belmonto nuotykių parkas“ (2).

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *