vaikų kūrybiniai darbeliai viščiukas

Vaikų Velykos – kuriame mielus viščiukus!

Dauguma mažų žmonių yra dideli visokio plauko gyvių draugai ir jiems baisiai patinka susitikti su žvėreliais ar paukšteliais. Nebūtinai tikrais – aibę džaugsmo teikia ir gyvūniukų formos dekoracijos, vaišės ar pačių kuriami darbeliai. Pernai prieš Velykas žaidėme su kiškiais, šiemet – cyp-cyp-cyp! – viščiukų eilė!

3D viščiukai – iš popieriaus iškerpame 4 ar 5 vienodus popierinius kiaušinius ir juos tarpusavyje susegame segikliu arba susiuvame keliais dygsniais – šiame Gimtadienio mugės įraše rasite visą 3 D kiaušinių gaminimo eigą ir galėsite atsipausdinti kiaušinio šabloną. Viščiukui papildomai reikės skiauterės ir snapelio iš popieriaus, akis nupieškime flomasteriu. Paprasta ir miela dekoracija, kurią patys gali susikurti ir ikimokyklinukai. Viščiuką galime gaminti nebūtinai kaip pakabinamą, bet ir kaip įsmeigiamą dekoraciją – šiuo atveju tvirtinkime jį prie medinio iešmelio.

vaikų kūrybiniai darbeliai viščiukas

Viščiukai ant keksiukų – kepintų kokoso drožlių lizdelis ir spalvotų saldainių dražė – visa gaminimo eiga aprašyta šiame įraše.

keksiukų dekoravimas pavasario šventei paukščiukai lizde pavasariški keksiukai keksiukai velykoms gimtadienio mugė

Panaši variacija – dar neišisiritę viščiukai, juos rasite čia.

šokoladiniai granolos batonėliai

Į kulinarinę viščiukų temą skuba ir bandelės-paukščiukai – receptas ir gaminimo eiga aprašyti čia.

Velykų stalo dekoracija

Mažiausių pirštukams – viščiukai-antspaudai. Panardiname pirštą į geltoną guašą ir antspauduojame pilną lapą kleckų. Leidžiame išdžiūti ir pripiešiame akis, kojytes bei snapus – ar girdite, jau cypsi visas būrys linksmų vištukų! Jas galime kviesti ant vaikų gaminamo velykinio atviruko, galime taip puošti dovanų popierių, stalo korteles ar ką tik sugalvosime.

vaikų ugdymas darbeliai

velyikiniai darbeliai darželinukams

Kartu su vaikais viščiukus galime susikurti iš popierinių lėkčių, pritvirtinus virvelę jos gali tapti kauke (plačiau apie tai – čia).

Velykų viščiuku gali apsimesti ir ančiuko kepurėlė iš šio įrašo.

ūkis gyvuliukų fermos gimtadienis

Geltonas balionas taip pat nesunkiai gali pradėti cypsėti, tereikia flomasterio ir kelių atraižų plono dekoratyvaus popieriaus. Plačiau apie tai – čia.

balionai žvėreliai

Smagios kūrybos kartu su vaikais besiruošiant taip laukiamai pavasario šventei!

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *