mažylių gimtadieniai kur smagiai atšvęsti nuo vienerių iki trejų metų

Mažylių gimtadieniai – kur smagiai atšvęsti nuo vienerių iki trejų metų?

Jei prieš keletą metų, mažylių gimtadieniai buvo neatsiejami nuo standartinių žaidimų kambarių, plastikinių kamuoliukų baseinų ir čiuožyklų, šiandien mažyliai, švęsdami pirmą, antrą ar trečią gimtadienį, gali žaisti tikro smėlio kopose, turkštis šiltame baseine, nardyti spalvotų juostų jūrose ar mokytis sveikos gyvensenos. Pažvelkime iš arčiau, kokias įdomias programas galime rinktis mažų pipirų šventėms:

Gimtadienis edukaciniame pramogų centremiestas smalsiems vaikams „CurioCity“ kartu su sporto ir sveikatingumo centro „VS-Fitness“ profesionaliais treneriais parengė programą šeimai su mažiausiais jos nariais – čia švęsti gali net ir metų neturintys mažyliai. Suaugusių lydimi mažieji nardo ir plaukioja šiltame baseine kartu su kineziterapeutu, šventės akcentas – išskirtinė fotosesija po vandeniu. Po linksmų ir naudingų maudynių baseine, visa kompanija dar gali pramogauti edukaciniame pramogų centre „CurioCity“.

„CurioCity“ galima rinktis ir kitas programas mažiausių gimtadieniams. Nuo 2 metų gimtadienį galima švęsti gaminant magnetukus, nuo 3 – piešiant spalvotu smėliu, kuriant vėjo varpelius, papuošalus ar žaisliukus-šokliukus. Visi sukaktuvininkai gali tapti tikrais miesto smalsiems vaikams herojais – skristi erdvėlaiviu į kosmosą, čiuožti vaivorykšte, įveikti kliūtis virš ugnikalnio lavos ir kitaip išbandyti save. Visos programos sukurtos galvojant apie judrius, kūrybingus ir smalsius šiandienos mažylius, todėl jose gausu žaidybinių, edukacinių ir aktyvių veiklų, atraktyviai supažindinančių vaikus su supančiu pasauliu. „CurioCity“ koncepcija: „žaidžiu – žinau“. Vaikai čia imituoja realaus gyvenimo situacijas, per žaidimą susipažįsta su pasauliu, gamtos reiškiniais, įvairiomis profesinėmis veiklomis bei mokslo sritimis. O kada geriausias ir smagiausias metas žaisti, jeigu ne būnant mažyliu?

Gimtadienis tikrose kopose! Žaidimų kambaryje „Maža Kopa“, Vilniuje rasite net 6 tonas tikro smėlio – tai galimybė bet kuriuo metų laiku nusikelti į vasarą, pajausti pėdučių kutenimą smėliuku ir pasidžiaugti smagiais šiltojo sezono žaidimais. „Mažoje Kopoje“ rengiamos tik privačios šventės, čia mažyliams paruošta daug smėlio žaislų, automobilių, lėlių, paplūdimio parduotuvė, virtuvėlė su puodais ir įrankiais, smėlio-šviesos stalas pojūčių lavinimui, čiuožykla, mini kamuoliukų baseinas ir kiti vaikiški džiaugsmai. Šventę galima papuošti žaviomis vasariškomis dekoracijomis – havajietiškais sijonais, karoliais, palmių lapais; pagyvinti personažais – mergina iš Havajų, pašėlusia salos gyventoja Vajana ir kitais.
Smėlis „Mažoje Kopoje“ skirtas specialiai vaikams, plautas, jam atlikti laboratoriniai tyrimai ir periodiškai atliekama dezinfekcija, todėl jis visiškai saugus ir švarus. Maistą ir gėrimus į smėlio zoną neštis draudžiama – vaišėms skirta atskira erdvė, iš kurios tėveliai gali ramiai stebėti smėlio erdvėje žaidžiančius vaikus. Smėlio zonoje suaugusieji būna tik su antbačiais, o mažieji šventės dalyviai gali būti basi. Man regis, pats tas, ko reikia mažiems bambliukams!

Nevaržomo kūrybiškumo gimtadieniai! Į Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje veikiančios studijos „Kuria Vaikai“ rengiamas šventes vaikus aprenkime kuo paprasčiau – kūrybinis polėkis čia liejasi laisvai ir emocingai, nesibaiminant ištepti sienas, rūbus ar grindis. Kūrybiškumo ugdymo studija veiklas vaikų gimtadieniams adaptuoja pagal sukaktuvininko ir jo svečių amžių – vyresnieji turi savo mėgiamus užsiėmimus, o 1–3 metų mažylių gimtadieniams dažniausiai parenkamos saugios ragavimui priemonės – įvairios sensorinės kruopų, želė, krakmolo masės dėžės, nevaržomas piešimas ant stiklo ar drobės, milžiniško butaforinio torto gaminimas ir puošyba. Tai tik keletas iš gausybės siūlomų išties išskirtinių, originalių ir niekur kitur nerengiamų gimtadienio veiklų. Studijos kūrėjai labiausiai džiaugiasi tuo, kad dažnas jau kalbėti mokantis sukaktuvininkas iš gimtadienio išeina kartodamas, jog tai buvęs tikras jo svajonių gimtadienis!

linksmas gimtadienis mažiems vaikams

Mažylių gimtadieniai su pasaka – tokias programas mažyliams siūlo vaikų kūrybiškumo centras Vilniuje „Oi, pelėda!“. Iš daugelio siūlomų programų, galime paminėti kelias. Programa „Pojūčių valanda“ nukelia į pasakų pasaulį, vaikais patys tampa jo veikėjais, žaidžia ir kuria kartu. Pasakos metu naudojamos natūralios gamtos medžiagos, ugdančios sensorinius vaiko gebėjimus, skirtingi medžiagų paviršiai leidžia vaikams patirti skirtingas emocijas, visa programa skirta lavinti vaiko pojūčius bei motoriką.
„Fėjų šalies karalystėje“, profesionalios aktorės vedami, vaikai pasineria į nuotykių ir staigmenų kupiną vaizduotės kelionę. Čia liejasi dainos ir šokiai, vyksta fėjų ir burtininkų protmūšis ir… susipažįstama su robotikos gudrybėmis gaminant šviečiančias burtų lazdeles!
„Oi, pelėda!“ kūrėjai įsitikinę, kad mažiesiems dar labai reikalingas tėvelių buvimas šalia, todėl kviečia ir mamas bei tėčius aktyviai įsijungti į gimtadienio užsiėmimus, taip stiprinant ryšį su mažyliu ir sukuriant jam saugumo jausmą.

1, 2, 3 metų gimtadienis kur švęsti vilnius idėjos

Mažųjų sveikuolių gimtadieniai – juos organizuoja sveiko laisvalaikio studija visai šeimai „Sveiki sveiki“, įsikūrusi Kauno centre. 1–3 metų vaikams siūloma programa „Pipiriukas“ – šventę veda renginio vedėja, kuri gimtadienio metu žaidžia kartu su vaikais, organizuoja tėvėlių ir mažylių estafetes-žaidynes, skatinančias draugystę ir komandinį darbą. Vaikai išgirsta pasaką apie miško žvėrelius ir visi kartu daro smagią mankštelę, paremtą gamtos motyvais. Ypatingai jauki, šviesi ir erdvi „Sveiki sveiki“ studija skiriama tik jūsų šventei, tad švęsite tik tarp savo svečių, kuriuos visus studija vaišina stalo vandeniu, kava bei arbata. Kad gimtadienio šventė taptų dar spalvingesnė, galima papildomai užsisakyti piešimo ant veidukų paslaugą – specialių dažų pagalba, vaikams ant veidų nupiešiami įvairiausi personažai ar gyvūnai. Namo mažieji keliauja taip pat lydimi mielų gyvūnėlių, kuriuos šventės metu susikūria patys iš didelių balionų.

sveikas gimtadienis vaikams

Mažųjų mokslininkų gimtadieniai – penktus metus veikiančio mokslinio šou „Atradėjas“ gimtadienio programos kruopščiai adaptuojamos pagal sukaktuvininko ir jo svečių amžių. Organizatoriai sako, kad mažyliams ypač patinka programos su ledu, jos jiems atrodančios tarsi tikra pasaka. „Atradėjo“ programas galite išvysti šaunioje jo studijoje Vilniuje, Antakalnyje arba pasikviesti pas save į bet kurį Lietuvos kampelį. Tai tikra mokslinė laboratorija ant ratų, kuriai atvykus fantastika virsta realybe. Vaikai ne tik stebi efektyvius stebuklus, bet ir patys aktyviai dalyvauja moksliniuose eksperimentuose, kurių metu pasijunta tikrais mokslininkais! Man regis, tai puikus būdas nuo pat mažų dienų sudominti vaiką mokslo pasauliu, parodyti, koks jis gali būti atraktyvus, spalvingas ir be galo įdomus.

mokslo šou mažyliams

Spalvotų juostų šou! Dar viena mokslinio šou „Atradėjas“ programa mažiausiems – kilometrai spalvotų juostų, spalvoti žaidimai ir konkursai, ryškios nuotraukos! Juostų čia daugiau nei su kaupu – ryškios, daugiaspalvės, jos byra iš visur, dovanodamos šventei puikiausias emocijas. Mažyliai čia išsidūksta iš širdies – jie panardinami į įvairiaspalvių juostų jūrą, kuria vienas kitam šukuosenas iš spalvingų kaspinų, daro iš jų saliutus, žaidžia estafetes ir šauniai šoka. Pagrindinis atributas – Juostų labirintas – nepaliks abejingų nei vaikų, nei suaugusiųjų!

Gimtadienis kūdikių akademijoje „Mažųjų valdos“ žaidimų ir sporto kambaryje, esančiame Vilniuje, viskas subalansuota patiems mažiausiems – vaikams nuo gimimo iki 6 metų. Todėl mažylių gimtadieniai čia švenčiami labai patogiai, jaukiai ir smagiai. Puikiame lofte įsikūrusi spalvinga erdvė kupina judėjimo žaislų, sūpynių, transporto priemonių, čia rasite superšokliuką-sūpuokliuką ir smulkesnių žaislų, konstruktorių ir dėlionių – tikras mažųjų svajonių pasaulis. Suaugusiųsjų patogumui – visi šventei reikalingi, dailūs ir ne vienkartiniai indai bei nuostabiai skanios kavos aparatas.
Svečių pramogai galima papildomai susitarti dėl dailės, messy play pramogos, muzikos, einšteinų bandymų laboratorijos, lėlyčių gaminimo dirbtuvių ar net užsienio kalbos pamokėlių mažiausiems akademinėje erdvėje – šviesioje choreografijos salėje antrame lofto aukšte. Ten pat galima surengti ir mirgančią arba neoninę diskoteką linksmiems šokiams.

gimtadienis žaidimų kambaryje mažiausiems

Mažylių gimtadieniai – nuotraukos: „CurioCity“, „Maža Kopa“, „Kuria Vaikai“, „Oi, Pelėda!“, „Sveiki Sveiki“, „Atradėjas“, „Mažųjų valdos“.

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *