vaikų ir paauglių gimtadieniai kariniame bunkeryje nerf ;asertag šautuvai ir kitos aktyvios pramogos

Gimtadieniai kariniame bunkeryje – Nerf, Lasertag šautuvai bei kitos aktyvios pramogos

Šių metų kovą, Kareivių gatvėje esanti 1000 kvadratinių metrų slėptuvė atvėrė duris aktyvių, karinio pobūdžio pramogų mėgėjams. Net pusantrų metų vykdę milžiniškus atnaujinimo darbus, požeminės erdvės BunkerZona įkūrėjai įsitikinę, kad pagal siūlomų pramogų įvairovę, Vilniuje jų bunkeriui sunku rasti atitikmenį. Šalia bernvakarių, mergvakarių, įmonės vakarėlių, bunkeryje siūloma švęsti ir aktyvius paauglių bei vaikų gimtadienius. Kokios pramogos paruoštos jauniausiems slėptuvės lankytojams?

Vaikams nuo 7 iki 15 metų BunkerZona siūlo žaidimus su Nerf šautuvais. Jų metu šaudoma minkštomis poroloninėmis kulkomis, pramoga vyksta net 500 kvadratinių metrų žaidimų erdvėje. Kad būtų smagiau, dalis žaidimų paremti estafečių principu – jie suteikia daugybę azarto ir gerų emocijų. Žaidimai su Nerf šautuvais aktyviai įtraukia tiek berniukus, tiek mergaites. Pramogos organizatoriai sako, kad smagiausia su šiais šautuvais žaisti kompanijai, kurios amžius yra tarp 7 ir 15 metų. Vienas kitas žaidėjas gali būti jaunesnis ar vyresnis – jiems taip pat bus įdomu. Žaidėjų skaičius iki 20 vaikų, tačiau dažniausiai žaidžiama 12–15 dalyvių sudėtimi. Nors šaudoma minkštomis kulkomis, vaikams privaloma dėvėti apsaugines kaukes, kuriomis dalyvius aprūpina žaidimo organizatorius.

Vaikams ir paaugliams BunkerZona siūlo žaidimus ir su Lasertag šautuvais. Jų metu šaudoma infraraudonaisiais spinduliais. Kiekvienas žaidėjas turi šautuvą, kuris reaguoja į šūvį. Pramoga vyksta toje pačioje 500 kvadratinių metrų žaidimų erdvėje. Šį žaidimą gali žaisti 20 vaikų vienu metu.

Paaugliams nuo 16 metų BunkerZona siūlo žaisti Watersofto šturmo žaidimus – žaidėjų laukia 500 kv. m. erdvė su įvairiais užkaboriais, labirintais, suteikiančiais pramogai gerokai daugiau įdomumo. Čia šaudoma geliniais kamuoliukais – žaidžiant vaikams uždedamos apsaugos priemonės: kaukės, šalmai, pošalmiai, kombinezonai, kuriais dalyviai aprūpinami žaidimo organizatoriaus. Watersoftą vienu metu gali žaisti 4–6 žmonės. Tokie skaičiai pasirinkti dėl to, kad šiame žaidime reikia turėti galimybę pajusti erdvę, patogiai manevruoti.

Kiek trunka pats žaidimas ir visas vaikų gimtadienis? Žaidimo metu itin aktyviai judama, todėl dažniausiai žaidžiama etapais po pusę valandos – tarpuose vaikai sveikina sukaktuvininką, vaišinasi, žaidžia kitus žaidimus: stalo futbolą, Klask, Twister ir t.t. Žaidimas paprastai trunka 3 etapus po pusvalandį, bendra gimtadienio trukmė – 3 valandos. Organizatoriai teigia, kad tai optimaliausias laikas – galima iki soties pažaisti, niekur neskubant pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis, nusifotografuoti su autentiška atributika, pabendrauti tarpusavyje.

Kokiose erdvėse galima švesti savo šventę? Didžioji salė, kurią dažniausiai ir renkasi švenčiantys vaiko gimtadienį, talpina iki 60 žmonių – patogu, nes dažnai vaikus atlydėję tėveliai nori pasilikti iki žaidimo pabaigos. Šioje erdvėje vaikai turi daugybę laisvės – gali rengti diskoteką su švytinčiomis sienomis ir dūmų efektais, žaisti daugybę žaidimų. Yra puiki muzikos klausymo aparatūra, todėl norint, galima atsivežti didžėjų ar užsisakyti gyvą muziką. Yra galimybė užsisakyti įvairių personažų animatorius.

berniuko gimtadienis nerf lasertag

Mažesnioji salė, talpinanti iki 12 šventėjų, paprastai skiriama kamerinėms šventėms, ją dažniau renkasi mergvakario ar bernvakario progoms.

Karinių žaidimų efektui sustiprinti BunkerZonos erdvėse gausu karo meto, sovietmečio atributų. Tikri, tačiau, be abejo, nukenksminti, kad būtų saugūs, raketsvaidžiai bei granatos, laukia norinčių nusifotografuoti, tam parengta ir fotosiena.

vaiko gimtadienis karinis bunkeris

Kartais tėvai nori pramogauti atskirai nuo vaikų, jiems siūlomas iškrovos kambarys – žaidimas, skirtas rimtų pojūčių mėgėjams ir susikaupusio pykčio šalinimui. Taip pat yra svaidymo baras – tiras, erdvė skirta taikliausiojo šaulio rinkimams ir geroms emocijoms. Šie kambariai skirti tik pilnamečiams lankytojams, vaikai čia žaisti negali.

Dar vienas BunkerZonos ypatumas – prižiūrintis personalas. Vienu metu čia žaidžiančias šventines kompanijas prižiūri 2–4 darbuotojai. Jie ne tik parengia ir instruktuoja vaikus bei seka žaidimą – prižiūri, kad nebūtų nusiimamos apsaugos priemonės, reikalui esant pakeičia užstrigusį ginklą nauju, kontroliuoja žaidimą ir pagelbėja esant poreikiui. Darbuotojai kartu stebi ir bendrą šventės nuotaiką, pagal ją pasiūlo vienus ar kitus žaidimus. „Norime, kad vaikai išeitų pajutę šaunią gimtadienio dvasią, kad nebūtų nusiminusių ar surūgusių“, – teigia BunkerZona. Šventės pabaigoje vaikams dažniausiai pasiūlomas itin įtraukiantis estafetinis išgyvenimo žaidimas. „Džiaugiamės, kad vaikams pas mus patinka“, – sako organizatoriai. „Dar 20 valandų!“ – šaukia pasibaigus žaidimui vaikai.

gimtadienis su nerf šautuvais

Kiekvienas gimtadienio sukaktuvininkas gauna unikalią dovaną nuo BunkerZonos kolektyvo.

Bunkerio saugumą be nuolat budinčio personalo, garantuoja ir atsakingas jo įrengimas – čia išvedžiota rekuperacinė vėdinimo sistema, įrengta priešgaisrinė sistema, slėptuvė turi net kelis išėjimus.

Įrengę įspūdingo dydžio pramogų erdvę, BunkerZonos įkūrėjai neplanuoja sustoti – artimiausiuose planuose netrukus slėptuvę papildisiantis pabėgimo kambarys, suteiksiantis galimybę žaidėjams nuo 14 metų pasprukti iš atominio bunkerio. Pramogų organizatoriai sako patys mėgstantys spręsti įvairius loginius galvosūkius, todėl ir kilusi idėja, sukurti įdomų, autentišką, išsiskiriantį iš kitų pabėgimo kambarį. Daugybė originalių užduočių, leisiančių ne tik pasukti galvą ir veikti tikroje komandoje, bet ir susipažinti su 1930–1960 metų laikotarpiu, to meto technika bei kitomis detalėmis. BunkerZona numačiusi ir lazerio spindulių tinklą, erdvės praplėtimą kitomis naujomis pramogomis – kad karinio pobūdžio pramogų fanai norėtų vėl ir vėl sugrįžti.

karinis gimtadienis vaikui paaugliui

Nuotraukos: BunkerZona.

Remiamas turinys

3 Responses

 1. Ada
  |

  Sveiki,

  ar darote gimtadienius Kaune su Nerf šautuvais? Vaikų amžius įvairus, bet daugiausiai 8-9 m.

  Ačiū!

 2. Alvilė
  |

  Sveiki, Ada, šiuo metu Bunker zona veiklos nevykdo, tačiau tikėkimės, kad greitu metu vėl atsidarys.

 3. Asta
  |

  Ar darote gimtadienius su šautuvais Klaipėdoje? Vaikai nuo 8 iki 10m., didžioji dalis 10m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *