gimtadieniai pabėgimo kambaryje kokios pramogos laukia

Gimtadieniai pabėgimo kambaryje – kokios pramogos laukia?

Pašėlusiai įdomios užduotys, smagūs galvosūkiai, komandinis darbas ir šiek tiek šiurpo – nieko keisto, kad gimtadienis pabėgimo kambaryje patinka daugumai ūgtelėjusių vaikų ir paauglių. Šiandien galime pasidžiaugti plačia puikiai įrengtų pabėgimo kambarių įvairove ir įtraukiančiomis, skirtingomis jų programomis. Bandyti ištrūkti mąstymo ir veikimo komandoje galiomis, vaikai gali klajodami po paslaptingus labirintus, ieškodami piratų lobio, patekę į keistą cirką ir net susipažindami su sveikos gyvensenos principais! Pažvelkime į pabėgimo kambarius iš arčiau, sužinokime, kaip juose galima atšvęsti vaikų šventes.

Išskirtinis nuotykis vaikams paruoštas šį pavasarį Kaune duris atvėrusiame „Pabėgimo labirinte“, kurį įkūrė 4 metus galvosūkių kambarių pramogas organizuojantys „Infinity Room“. Užrakintos 300 kv. m. ploto tuneliuose, dalyvių komandos su žaidimo administratoriumi bendrauja racijomis. Jos turi susiorientuoti labirinte, surasti ir išspręsti paslėptas užduotis, įveikti fizinius išbandymus, aptikti kelią atgal ir visa tai suspėti atlikti greičiau nei tai padarys kita komanda. Priklausomai nuo dalyvių amžiaus, grupės ir norų, galima rinktis kelis žaidimo variantus. Gimtadieniai labirinte gali būti organizuojami tiek tamsoje – vaikams vaikštant su prožektoriais, tiek šviesoje. Esant poreikiui, jaunesnės grupės gali būti lydimos viso žaidimo metu. Adrenalinas rūksta per ausis, kartu su juo – netikėtumai, nuotykiai, gera nuotaika ir aibė smagių emocijų!

„Pabėgimo labirinto“ dalyvių amžius nuo 8 iki 15 metų, vienu metu žaisti gali nuo 4 iki 25 vaikų.

Dėmesio, piratai! Kaune įsikūrusi Lobių sala“ siūlo puikią klasikinę vaikų galvosūkių kambario temą – čia atsiduriama tikroje piratų buveinėje. Žibintų šviesos, paslaptingos mįslės, slapti kodai – rasti piratų paslėptą lobį lengva nebus. Komandoje spręsdami įvairias logines užduotis, vaikai iššifruoja kodus, atrakina skrynias, randa užuominas ir, galiausiai, aptinka slaptas brangenybes! Linksmybės tęsiasi šalia piratų slėptuvės jūrine tematika įrengtame žaidimų kambaryje, mažieji lobių ieškotojai puotauja vaišių erdvėje. O kad gimtadienis būtų kaip reikiant piratiškas, vaikai puošiasi įvairiausiais jūrų plėšikų aksesuarais ir net tatuiruotėmis – smagios nuotraukos garantuotos!

„Lobių salos“ dalyvių amžius nuo 6 iki 12 metų, vienu metu pabėgimo kambaryje gali žaisti iki 5 vaikų. Jei vaikų yra daugiau, žaidžiama komandomis.

Unikalus galvosūkių kambarys vaikų laukia šviesioje ir jaukioje kauniečių sveiko laisvalaikio studijoje „Sveiki sveiki“. Tai intelektuali programa, kurios užduotys sudarytos remiantis sveikos gyvensenos pagrindais. Norint įminti visas mįsles, vaikams reikės panaudoti jau turimas žinias apie sveikatą. Programą veda dvi renginio vedėjos, vaikai sugrupuojami į komandas ir paeiliui, lydimi vienos iš vedėjų, apsilanko pabėgimo kambaryje. Paslėptos užuominos, slapčiausi kodai, užduotys bei galvosūkiai – kad ištrūktų iš kambario, vaikai turi panaudoti visus savo kūno pojūčius bei loginį mąstymą. Mėlynasis pabėgimo kambarys yra viena sudedamųjų gimtadienio programos „Ridikėlis“ dalių. Toliau vaikų laukia kūrybiško sveikinimo gaminimas, judrios estafetės ir kiti smagūs žaidimai, papildomai galima užsakyti piešimo ant veidų paslaugą. Didelis dėmesys skiriamas vaikų bendravimui, skatinamos bendros veiklos, siekiama, kad visos šventės metu vyrautų bendrystė ir draugystė.

Studija „Sveiki sveiki“ galvosūkiais pripildytą gimtadienį, paremtą pabėgimo kambarių principais, gali surengti ir bet kuriame Lietuvos kampelyje, atvykdami į Jūsų pasirinktą šventės vietą.

„Sveiki sveiki“ dalyvių amžius – nuo 6 iki 12 metų, į pabėgimo kambarį vienu metu gali eiti 5–6 vaikai. Jei svečių daugiau, tuomet ir apsilankymų kambaryje skaičius didesnis.

Vilniuje pabėgimo kambario temą galime rinktis ir magiškuose iliuzijų kambariuose – „Illusion Rooms“. Gimtadienio programoje „Pasislėpusi misija“ vaikai turi ieškoti nuorodų tai veidrodžių labirinte, tai kituose iliuzijų kambariuose. Greičiausiai visas užuominas įminusi ir kelią įveikusi komanda, randa pagrindinį prizą – juo gali būti ir kažkuri gimtadienio dovana. Vaikams padeda „Pasislėpusios misijos“ vedėjai-animatoriai, kurie gali apsirengti pageidaujamu personažu. Tai aktyvus gimtadienis, kuriame dalyviai turi puikias galimybes atskleisti greitą reakciją, lyderio savybes ir puikius komandinio darbo įgūdžius. Įveikus misiją, vaikai likusį gimtadienio laiką leidžia vaišindamiesi ir žaisdami neįtikėtinų dalykų kupinuose magiškuose kambariuose – vaikšto ant lubų, transformuojasi į nykštukus bei milžinus, laužo gravitacijos dėsnius ir patiria kitus stulbinamus dalykus.

„Illusion Rooms“ gimtadienio „Pasislėpusi misija“ dalyvių amžius 6–12 metų, vienu metu gali žaisti iki 15 asmenų grupė.

Norisi šiurpo ir nuotykių? Prašom – juos, kartu su gero juoko doze garantuoja Vilniuje rengiama „Labyrinthus“ programa „Ne tas cirkas“. Gimtadienio siužetas vaikus paverčia komanda draugų, atvykusių į premjerinį cirko trupės pasirodymą. Žingsnis po žingsnio, lyg siūlų kamuolys, narpliojama itin dramatiška senojo cirko istorija. Kadaise, godaus direktoriaus noras įtikti publikai, atliekant per daug pavojingus triukus, sukėlė trupės sąmyšį ir baisias pasėkmes. Nuo tada cirke ėmė dėtis keisti dalykai… Gimtadienio dalyviai tampa cirko trupės dalimi, dalyvauja šou programoje, atskleidžia paslaptis bei gelbėja cirką. „Labyrinthus“ kviečia surizikuoti ir užtikrina, kad „Ne tas cirkas“ privers vaikus šypsotis, juoktis, kvatoti, šaukti ir bijoti, pagalvoti, išdrįsti, slėptis… ir visa tai vienu metu, ir viename žaidime.

Žaidimas „Ne tas cirkas“ turi kelias versijas pagal amžių:

  • 9–11 metų vaikams – linksma ir nuotaikinga žaidimo versija. Pageidaujant, įtraukiami lengvi baimės elementai.
  • 12–15 metų paaugliams, kai šiek tiek baisu ir tuo pačiu nuotaikinga.
  • 16+ – maksimali juoko ir baimės dozė.

Vienu metu gali žaisti iki 10 vaikų.

gimtadienis pabėgimo kambaryje paaugliams vilnius

Intelektualus kauniečių žaidimas „Dingti per 60 minučių“ savo pavadinimu nusako užduoties esmę – išsilaisvinti iš užrakintos patalpos per 1 valandą. Šiai misijai įvykdyti vaikai neturės jokių specialių priemonių ar įrangos, vieninteliai ginklai – jie patys ir jų komanda. Tik dirbant kartu pasiekiamas tikslas – laisvė.

Vaikų gimtadieniams siūlomi du kambariai, kurie pritaikomi pagal dalyvių amžių – kad jauniesiems pramogautojams nebūtų per sunku, o vyresnėliams netektų pernelyg atsipalaiduoti. „Bunkeris“ – tikrų tikriausias sovietinis bunkeris, pribloškiantis realistine aplinka ir autentiškais tam metui daiktais. „Klasė“ – pabėgimo kambarys tiems, kam žodis „mokykla“ asocijuojasi su gerais dalykais. Čia vaikai gaus mokyklos suolus, uždavinius ant lentos ir pilnas užduočių kuprines. O jei mokykla vaikams kelia siaubą – dar geriau, nes tik čia jie turės puikią progą pabėgti iš pamokų!

„Bunkerio“ ir „Klasės“ dalyvių amžius – nuo 10 metų, vienu metu gali žaisti 2–6 dalyviai. Jei svečių daugiau, galima žaisti komandomis.

Nuotraukos: „Infinity Room“, „Lobių sala“, „Sveiki sveiki“, „Illusion Rooms“, „Labyrinthus“, „Dingti per 60 minučių“.

Remiamas turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *