Sveiko laisvalaikio studija SVEIKI SVEIKI – tai išskirtinė, jauki ir didelė erdvė įvairioms šventėms ir edukacijoms. Mūsų studija tinkama tiek vaikų, tiek ir suaugusiųjų šventėms (gimtadieniams, kūdikio sutiktuvių šventei – „baby shower“, seminarams, kalėdiniams darželio grupės ar klasės, įmonės kolektyvo renginiams, mokslo metų pabaigimo šventei ir kt.).

Studija įsikūrusi miesto centre, netoli Kauno valstybinės filharmonijos.

Didžiojoje studijos erdvėje vienu metu puikiai sutelpa nuo 15 iki 30 žmonių.

Vaikų gimtadienio šventėms siūlome tris aktyvias ir spalvingas programas pagal vaikų amžių:

1. RIDIKĖLIO PROGRAMA (6-12 m.) – gimtadienį veda 2 renginio vedėjos, vaikai sugrupuojami į komandas ir paeiliui apsilanko pabėgimo kambaryje, gamina kūrybišką sveikinimą jubiliatui/-ei, žaidžia judrias estafetes ir kitus smagius žaidimus. Šventės trukmė – 2 val.

2. ŽIRNIUKO PROGRAMA (4-6 m.) – gimtadienį veda 2 renginio vedėjos, šventės metu su mažaisiais ieškome lobio, atliekame kūrybines, muzikalias užduotis, žaidžiame judrius žaidimus ir estafetes. Šventės trukmė – 2 val.

3. PIPIRIUKO PROGRAMA (1-3 m.) – gimtadienį veda 2 renginio vedėjos, šventės metu kartu su vaikais kuriame stilizuotą asmeninį sveikinimą jubiliatui/-ei, vyksta tėvelių ir mažylių žaidynės su linksmomis užduotimis, sekame pasaką apie miško žvėrelius, darome mankštelę paremtą gamtos motyvais.

Kad gimtadienio šventė taptų dar spalvingesnė, siūlome papildomai užsisakyti piešimo vaikams ant veidų paslaugą. Šio užsiėmimo metu specialių dažų pagalba vaikams ant veido nupiešiame įvairiausius personažus ar gyvūnus.

Studijoje  indais ir įrankiais jau yra pasirūpinta, gimtadienio svečius vaišiname arbata, kava bei stalo vandeniu su citrina/apelsinu.

Norime, kad šventė būtų kuo jaukesnė, tad studiją rezervuojame tik JUMS!

Jeigu Jūsų šventei reikalinga tik erdvė ir norite šventę organizuoti patys pas mus galite atsinešti savo vaišes. Jums pageidaujant, už papildomą mokestį, siūlome užsisakyti:

  • Fotografo paslaugas
  • Paišymą vaikams ant veidų

Taip pat siūlome išbandyti pirmąjį Lietuvoje į sveikatą orientuotą edukacinį pabėgimo kambarį vaikams!

PABĖGIMO KAMBARYS:

– Edukacinė programa vaikams nuo 7 iki 12 metų amžiaus.
– Vaikams reikia spręsti su sveikata susijusius galvosūkius, ieškoti paslėptų užuominų, panaudoti loginį mąstymą ir visus savo kūno pojūčius.
– Tai puiki erdvė lavinti vaikų vaizduotę ir gilinti žinias apie sveikatą.
– Tai išskirtinė gimtadienio ar kitos šventės pramoga!

Į pabėgimo kambarį vienu metu gali eiti 5-6 vaikai. Jei svečių yra daugiau, tuomet ir apsilankymų kambaryje skaičius didesnis. Kol viena grupelė vaikų laiką leis užduočių kambaryje, kiti tuo metu galės dūkti pagrindinėje studijos erdvėje, kurioje turime įvairiausių stalo žaidimų, konstruktorių, dėlionių ir sveikos gyvensenos ugdymo priemonių. Siekiame, kad vaikų šventės būtų ne tik smagios, bet taip pat sveikos ir turiningos!

Erdvę apžiūrėti galima iš anksto pasiskambinus telefonu +370 699 99415.

  • SVEIKI SVEIKI – pabėgimo kambarys ir aktyvi gimtadienio programa vaikams
  • Adresas: K. Donelaičio g. 78-1, Kaunas
  • Telefonas: +370 699 99415
  • El. paštas: sveiki.sveiki@yahoo.com
  • Interneto svetainė: http://www.sveikisveiki.lt