gimtadienio mugė el. parduotuvė

Gimtadienio mugei 10! Ir mes atidarome el. parduotuvę!

Prieš kiek daugiau nei 10 metų, man į galvą atėjo paprasta, bet kartu neįprasta mintis. Į vieną vietą suburti viską, kas susiję su vaikų šventėmis. Kad mamoms ir tėčiams būtų lengva išsirinkti tiek šventės vietą, personažą, pramogas, tiek šventinę atributiką ar vaišes. Ir ne tik užsakomas, bet ir pačių pagaminamas. Kad būtų šaunių, lengvai įgyvendinamų receptų. Ir žaidimų, kūrybinių darbelių, pačių kuriamų dekoracijų, rankų darbo dovanų idėjų. Viskas po vienos interneto svetainės stogu.

Atrodo aišku ir paprasta, tačiau panašaus puslapio – apjungiančio katalogą ir aktyvų idėjų tinklaraštį – nei vaikų švenčių, nei kitoje srityje nesimatė. Todėl nenutuokiau, ar tai veiks, ar pasiteisins ir sulauks susidomėjimo. Tegalėjau spėti. Ir labai stipriai norėti. Taip stipriai, kad įveikčiau ir savo vidinį, ir aplink pasigirstančius skeptiškus balsus, kad įveikčiau sudėtingiausius pirmuosius metus. Ir net vėliau, įsitvirtinus, nutikusius sunkumus – pandemijos metus, ypač atsiliepusius pramogų sektoriui.

Google Analytics, fiksuojantis apsilankymus, liudija – per 10 metų Gimtadienio mugė sulaukė 4 milijonų peržiūrų iš 2,5 milijono lankytojų. Viso parodyta virš 17 milijonų puslapių rodinių.

Esu iš visos širdies dėkinga visiems, einantiems šiuos 10 metų kartu. Gausiam būriui bendražygių, su kuriais kartu kuriame turtingą Gimtadienio mugės katalogą ir informacinius straipsnius – kiekvieną jūsų labai branginu ir vertinu. Kiekvienam skaitytojui – apsilankiusiam, skaičiusiam, komentavusiam. Savo šeimai, visada palaikančiai ir padedančiai. Jūsų visų dėka Gimtadienio mugė sukurta ir toliau kuriama.

O kada tas tikslus gimtadienis? Jis jau buvo… Gimtadienio mugė startavo 2014 metų vasario 14-ąją. Tad šis šventinis tekstas kiek vėluoja. Su priežastimi. Žengiu naują žingsnį – po tuo pačiu Gimtadienio mugės stogu atsidaro mano kuriama internetinė krautuvėlė. Jos mintis, kaip ir pradinė GM idėja – ir paprasta, ir neįprasta. Tai kūrybinių dirbtuvių, atkeliausiančių tiesiai į jūsų pasirinktą paštomatą, parduotuvė.

10 metų kurdama Gimtadienio mugę, išbandydama ir aprašydama daugybę kūrybinių idėjų, patyriau aibę teigiamų emocijų. Juk kūryba – tai laisvė. Kūryba – laimė. Svajoju, kad žmonės – dideli ir maži – dažniau patirtų tuos gerus jausmus kažką kuriant. Todėl ir GM krautuvėlė – apie kūrybą.

Pagrindinė prekė čia – kūrybinės dėžutės, kurias galima atsisiųsti, kaip pramogą vaiko gimtadieniui, ar progines Mamos dienos, Velykų, Kalėdų, Kovo 11-osios ar Vasario 16-osios, Kaziuko mugės dirbtuves. Dėžutėje rasite viską, ko reikia – kokybiškas medžiagas, puošybos detales, instrukciją ir dažnu atveju – jau pagamintą pavyzdį. Kad kurti būtų paprasta, aišku ir smagu.

Tik įprasčiausių priemonių – žirklių, klijų ar pieštukų į dėžutę neįdėta. Nes siekiu tvarumo ir tikiu, kad šios priemonės jau yra visų namuose.

Svarbiausias kūrybinės dėžutės privalumas – patogumas. Jokio laiko gaišimo ieškant tinkamų medžiagų ir joms derančių priedų  įvairiose parduotuvėse. Jokių didelių išlaidų, norint kurti iš įvairių medžiagų, spalvų bei raštų. Ir jokių medžiagų likučių, dažniausiai dūlančių be darbo. Viskas tokiais kiekiais, kokių reikia sukurti vienam ar kitam rankdarbiui. Tiesiai į jūsų paštomatą.

Kūrybinių dėžučių asortimentas tik pradedamas formuoti ir dalis jo priklausys nuo sezono – jau dabar parduotuvėje ima rikiuotis pavasariui, Velykoms tinkamos rankdarbių idėjos.

Jei kils klausimų, reikės pagalbos išsirenkant, norėsite pasitarti ar užsakyti kitokį skaičių kuriamų vienetų, nei numatyta parduotuvėje – labai lauksiu jūsų laiškų ar skambučių.

Keliaukime kartu į vienuoliktuosius Gimtadienio mugės metus – švęsdami šventes, laisvi ir laimingi kūryboje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *