pavasariniai vaikų darbeliai spalvingos linksmos musės

Pavasariniai vaikų darbeliai – spalvingos, linksmos musės

Pavasariniai vaikų darbeliai – atzvimbia spalvomis mirgančios musės! Jas kurti ne tik paprasta, bet ir linksma. Jokių griežtų taisyklių ar tikslumų – laisvė fantazijai!

kūrybiniai darbeliai vaikams pavasaris

Apie medžiagas. Tai puikus būdas antriniam daiktų panaudojimui. Antrą šansą čia gauna ritinėlis nuo popierinio rankšluosčio, siūlų likučiai, o gal ir spalvoto popieriaus atraižos. Kuriant darbelį lavinama vaikų smulkioji motorika, fantazija, spalvų pajautimas, o kur dar galimybė dirbtuviaujant pasikalbėti su mažaisiais apie įdomybių kupiną gamtos pasaulį, pavasarį atbundančias gyvūniją bei augaliją ir kitus dalykus. Keliaujame kurti!

kūrybiniai darbeliai vaikams gamtos tema

 

Reikės:

  • ritinėlio nuo popierinio rankšluosčio
  • spalvingų siūlų likučių
  • spalvoto popieriaus ar puskartonio
  • šenilo vielutės
  • balto popieriaus ar puskartonio
  • juodo flomasterio
  • paprasto pieštuko (nebūtinai)
  • PVA klijų
  • žirklių

Pavasariniai vaikų darbeliai – kuriame spalvingas, linksmas muses:

1.Ritinėlį nuo popierinio rankšluosčio sukarpome į 3 vienodas dalis. Kiekvieną jų lengvai patepame klijais ir apvyniojame 2–3 spalvų siūlais. Vyniojame kiek įtempę, kad siūlas gražiau priglustų. Paliekame klijus padžiūti kelias minutes.

2. Iš spalvoto popieriaus ar puskartonio iškerpame apskritimą. Galime iš akies, o galime apsibrėžti pieštuku apverstą puodelį. Apskritimą kerpame pusiau – turime musės sparnus.

3. Iš balto popieriaus išsikerpame 2 mažus apskritimus ir juose juodu flomasteriu nupiešiame vyzdžius – musė jau turi ir akis.

4. Ant siūlais apvynioto ritinėlio klijuojame sparnus, ant jų akis.

5. Šenilo vielutę sukarpome į 4 dalis. Tai musės kojos, kurias tvirtinti galime 2 būdais. Arba užkišame jas už siūlų. Arba atsargiai 4 vietose praduriame ritinėlį ir kojytes įveriame į gautas skylutes. Vielos galiukus užlenkiame iš abiejų pusių.

Musės pasiruošusios sveikint pavasarį! Norint galime jas padaryti ir skraidančias – prie siūlų ties ketera ir ties uodega pririškime plonesnį siūlelį ir pakabinkime.

© Tekstas ir nuotraukos Alvilės Rimaitės

Taip pat skaitykite: „Pavasarinės dekoracijos – drugeliai iš keksiukų popierėlių“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *