pavasarinės dekoracijos drugeliai iš keksiukų popierėlių

Pavasarinės dekoracijos – drugeliai iš keksiukų popierėlių

Pavasariop taip norisi šiltų, šviesių, spalvingų detalių, pranašaujančių šylančius orus ir atbusiančią gamtą! Tokių dekoracijų nesunkiai galime pasigaminti kartu su vaikais – drugeliai iš keksiukų popierėlių ir medinių skalbinių smeigtukų jaukiai nuspalvins svogūninių gėlių vazonėlį, prasprogusių medžio šakelių puokštę – nutūpę bet kurioje namų kertelėje jie tikrai ją linksmai sušildys. Ir, žinoma, puikiai tiks vaikiškai šventei papuošti, ypač drugelių, fėjų ar gėlių temomis.

idėjos drugelių gimtadienis

Drugelius pagaminti gali ir vieni vaikai, tačiau jei kūryba užsiims ikimokyklinukai, padėkite jiems priklijuoti drugelių ūsus iš virvelių – mažoms rankelėms gali būti sudėtinga šioje vietoje. Visą kitą – popierėlių lankstymą, klijavimą, segtuko dailinimą drąsiai galime patikėti mažiesiems dailininkams.

Apie medžiagas – puikiai tinka ir balti keksiukų popierėliai, vaikai vėliau juos gali išpiešti guašu, flomasteriais ar pieštukais. O štai klijus, jei klijuosite ir sagutes, blizgučius, siūlus – turėkite tinkamus šioms medžiagoms. Jei gaminsite tik iš popierėlių ir segtukų, puikiai tiks ir patikimieji PVA klijai.

idėja kaziuko mugei mokykloje darželyje

 Reikės:

  • Kesiukų popierėlių
  • medinių skalbinių segtukų
  • klijų
  • flomasterių ar guašo segtukams išpiešti
  • virvelės
  • sagučių, blizgučių, medžiagos gabalėlių puošybai

Gaminame pavasarines dekoracijas – drugelius iš keksiukų popierėlių:

1. Drugeliui reikia 4 sparnų – 4 keksiukų popierėlius sulankstome į 4 dalis, paklijuojame kiekvienos jų sluoksnius tarpusavyje, kad sparnas būtų vientisesnis.

2. Suklijuojame popierėlius kartu, sudėję juos į drugelio formą, kaip parodyta nuotraukoje.

3. Skalbinių segtuką išpiešiame flomasteriais, priklijuojame perpus sulenktą virvelės gabalėlį – bus drugelio antenos. Priklijuojame sagutes ar medžiagos gabalėlius.

4. Paruoštą skalbinių segtuką klijuojame prie popierinių sparnų – drugelis pasiruošęs skristi ir papuošti jūsų namus! Kad jam būtų lengviau tai padaryti, galite į segtuko apačią įsmeigti arba priklijuoti medinį iešmelį – jų ieškokite prekybos centruose švenčių reikmenų arba vienkartinių indų skyriuose.

Nuotraukos: Alvilės Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *