Kviečiame į fėjų gimtadienį

Kviečiame į fėjų gimtadienį!

Fėjų gimtadienis – tema, kuria ruošiausi rašyti nuo pat idėjų princesėms aprašymo. Ruošiausi ir neprisiruošiau kaip dažnai būna. Ir štai – prieš keletą dienų sulaukiau kelių prastai nusiteikusių fėjų vizito – papurusius sijonėlius pasikaišiusios įsitaisė ant palangės ir ėmė priekaištingai galvas kraipyti: matai, apie karalaites parašei, o kuo mes prastesnės?
Taigi, kuo fėjos prastesnės už princeses? Ogi niekuo – tokios pat žavios, su gėlytėmis ir drugeliais skrajoja sau ir dar burti moka. Tuojau pat žiūrim, ką galima jų gimtadieniui sugalvoti:

Kvietimas – brangios fėjos, nesupykit, bet nukrypsiu nuo temos: kai prieš keletą savaičių Vilius konstatavo faktą, kad yra pakviestas rytojaus dienai į klasioko gimtadienį – tik, maža smulkmena, neturi menkiausio supratimo kur jis vyks, klasioko telefono taip pat neturi ir tik laaabai į šventę nori – supratau, kad vaikų šventėms kvietimas yra ne tik geras, bet daugeliu atveju ir būtinas dalykėlis. Jis vienu ypu išsprendžia kelis klausimus: ar vaikas tikrai kviečiamas, kur ir kada atvykti, kartais jame galima nurodyti šventės trukmę, arba pasakyti tokius dalykus, kuriuos pranešti tiesiai drovimės: kad vaikai į gimtadienį gali atvykti be tėvų ar pan. Bet grįžtam pas fėjas – štai jų gimtadienį ir galime pradėti nuo dailučio kvietimo – tereikia atsispausdinti (galima spalvotai, o galima ir ne) ir užpildyti:

Kvietimas į fėjų šventę

Kvietimus turime, fėjos į šventę atskrenda, kuo papuošti pagrindinę damutę? Suriškite tiulio sijonėlį – kaip tai padaryti rasite čia:
Tiulis aplamai gana fėjiškas daiktas, tad ir šventės vietą galima drąsiai tiulio pompomsais dekoruoti – pakabinti juos it debesėlius palubėje, girliandas jais papuošti ar dar ką susigalvoti. Kaip juos pasidaryti, skaitykite čia.

Tiulio sijonėlis
Tiulio pom poms

Galima ir specialių visokiausių fėjiškų grožybių parūpinti – Party Inbox siūlo mielą, švelnią ir labai mergaitišką seriją „Skrajojanti fėja“. Žavu, ar ne?

Gimtadienio kepuraitės „Skrajojanti fėja“
Kabančios dekoracijos „Skrajojanti fėja“
Lėkštutės „Skrajojanti fėja“

Puošmenomis pasirūpinta, o kuo vaišinti? Girdėjau gandus, kad fėjos tokiose šventėse maitinasi panašiai kaip paprasti vaikai, bet jei norite joms įsiteikti, galite pažaisti širdelių, gėlių, žvaigždučių, drugelių formomis – jas nesunku išpjaustyti sausainių formelėmis.
Gėlyčių, širdelių sumuštinukai – sutepti kalną tokių nemenkas įššūkis, tačiau mažos mergaitės juk Everestais nenaikina vaišių. Išpjaustant likusią duoną galima pakepti 190 laipsnių orkaitėje supjausčius kubeliais ir pašlaksčius alyvuogių aliejumi – tokius skrebučius galima vėliau cezario salotoms sunaudoti.
Iš arbūzų išpjaustytos žvaigždės, gėlytės, drugeliai – geriausia pjaustyti iš besėklio arbūzo ir tik stalo dekoravimui – visą arbūzą taip sudoroti sudėtinga: iš vienos riekės teišsipjauna 1-2 didesnės formelės. Likusį nuo tokio pjaustymo arbūzą patiekite vaikams nedideliais paprastai supjaustytais gabalėliais.
Mažomis formelėmis išspaudę, galte prikepti sausainukų fėjiškų ir jais keksiukus dekoruoti. Sausainių receptas ir visa kita: čia.

Fėjų sumuštinukai
Vaisių vėrinukai fėjų šventei
Keksiukai fėjų gimtadieniui

Na ir žinoma, fėjų lazdelės! Labai praktiška padaryti jas valgomas – pabodus burti, bus galima sukrimsti: krimst, krimst. Kaip iškepti? Iškočiokite tešlą į 1,5 cm storio lakštą (taip, kad įsismeigtų pagaliukas), atsargiai įsmeikite medinį iešmelį ir kepkite. Sausainių receptą rasite čia. Iškepusias galite dekoruoti spalvotais glaistų pieštukais ir kiekvieną perrišti kaspinėliu. Tokios lazdelės gali tapti ir fėjų gimtadienio lauktuve – tuomet kiekvieną dar apsukite celofanu ir tada perriškite. O jei turite daug kantrybės, galite visoms fėjoms lazdeles su siūtomis žvaigždelėmis ar širdelėmis padaryti, apie tai plačiau skaitykite čia.

Fėjų lazdelės gali būti labai gardžios!
Lazdeles, kad būtų linksmesnės, dekoruokite spalvoto glaisto pieštukais

Ką veikti,kad fėjos nenuobodžiautų?Sužaiskite kurį nors žaidimą su dėlionėmis, arba rinkitės „Išsitrauk raidę“ ar „Atspėk, kas aš“ pasakų temomis.
O jei labai norisi tikros fėjiškos veiklos, galima pasidabinti fėjų dulkėmis – mergaitėms skruostus švelniai blizgiais šešėliais patepti ar nagučius laku su blizgučiais palakuoti. Be to, galima ir iš princesių karūnas pasiskolinti, nemokamus šablonus rasite čia. Arba paprasčiausiai pašokti – juk fėjos mėgsta paskrajoti?

Idėjų fėjų gimtadieniui gali būti daug, gal ir jus savomis pasidalinsit? O aš sprunku nuo kompiuterio, nes jau matau iš žaislų krepšio link manęs besiropščiančius kelis piratus su indėnais. Niekur nedingsiu – artimiausiu metu teks parašyti ir apie juos!

Teksto, nuotraukų ir kvietimo autorinės teisės priklauso Gimtadienio mugei. Kvietimas skirtas asmeniniam naudojimui ir negali būti naudojamas komerciniams tikslams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *