dekoracijos iš servetėlių, gimtadienio mugė

Dekoracijos iš servetėlių: rožės ir elfų batai

Popierinės servetėlės – praktiškos tetulės, be kurių vaikų gimtadienyje išsiversti sunku. Tačiau būti praktiškam, nereiškia būti neįdomiam. Šiuolaikiškos servetėlės tai puikiai žino ir savo spalvų bei raštų įvairove galvą gali apsukti – užsukite į Party Inbox popierinių servetėlių karalystę ir patys įsitikinkite: vienspalvės, taškuotos, dryžuotos, su mylimais vaikų veikėjais ir visokios kitokios. Norisi įdomesnės formos? Prašom – 2 idėjos, kaip iš servetėlių išlankstyti nesudėtingas dekoracijas. Lankstymo eigos žingsnius rasite ir po nuotraukomis – spauskite ant nuotraukų ir lankstykite, tai paprasta: jau nuo antros rožės ar elfų bato, viską darysite atmintinai!

Kaip iš servetėlių susukti rožę:

1. Popierinę servetėlę pagal lenkimo linijas sukerpame į 4 vienodus kvadratus.

2. Kiekvieno kvadrato maždaug trečdalį tampriai užsukame ant pieštuko ar mezgimo virbalo. Sustumiame susuktą servetėlės dalį iš kraštų į vidurį ir ištraukiame pieštuką. Tą patį padarome likusioms 3 servetėlės dalims.

3. Iš taip paruoštų servetėlių suformuojame rožę. Jei tokios rožės bus naudojamos kaip servetėlės, sudedame jas į indą nesurištas, tik stipriai suspaustais „koteliais“. O jei rožės bus tik dekoracijos – kiekvieną jų galime surišti juostele ir pritvirtinti lapelius iš kitos spalvos.

Kaip iš servetėlių išlankstyti elfų batus:

1. Popierinę servetėlę išlankstome į didelį kvadratą. Lenkiame per pusę. Tada dar kartą lenkiame per pusę horizontaliai.

2. Užlenkiame kraštus į vidų kaip lankstydami popierinį lėktuvėlį. Dar kartą lenkiame kraštus į vidų.

3. Perlenkiame per pusę ir pasukame lenkimo linija į viršų. Vieną iš laisvų galų lenkiame į viršų, kitą kiek palenkiame į vidų ir sukišame į popierinę bato kišenę. Bato viršų atlenkiame suformuodami atvartą, o nosį kiek užriečiame į viršų.

Rožiniai bei žydri elfų batai papuoš fėjų gimtadienį, o žali ir raudoni tiks Kalėdų šventėms, kurios jau nebe už kalnų.

Nuotraukos: A. Rimaitės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *