7 idėjos princesių gimtadieniui

Kiekvienos mažos princesės gyvenime išaušta diena, kai ji suvokia esanti princesė. Ir nors šį atradimą dažnai dar supa dvejonių debesėliai: „O gal aš fėja, o gal... drugelis?“, karalaitiško gyvenimo privalumai paprastai juos netrunka išsklaidyti. Ir tegul, juk gerai pagalvojus, kiekvienai mažai širdelei būtinas tikėjimas, jog esi vienintelė ir nepakartojama – tikra princesė mylinčių žmonių akyse.
Jei jūsų karalaitė jau pasijautė karalaite, belieka suruošti jai princesišką puotą:

1. Karūna – na, kaip gi be jos? Karūnas visoms šventės princesėms galite pagaminti iš anksto arba jų gamybą paversti smagiu gimtadienio žaidimu. Spausdinkite tiesiai ant spalvoto popieriaus arba ant balto, kurį vėliau išpiešite ar papuošite iš įvairių medžiagų iškirptomis širdutėmis, brangakmeniukais, žvaigždelėmis, blizgučiais ar kitais princesiškais reikalais. Su siuvimo mašina draugaujančios gali šablonus pritaikyti net ir siūtoms karūnoms. Išsirinkite iš 8 Gimtadienio mugės karūnos šablonų! Paprastesni – lengviau iškerpami, įmantresni – daugiau kantrybės turintiems. Vaikišką karūną spausdinikite ant 2 A4 formato lapų - vėliau juos suklijuosite arba susegsite dokumentų susegėju.

Karūna Nr. 1
Karūna Nr. 2
Karūna Nr. 3
Karūna Nr. 4
Karūna Nr. 5
Karūna Nr. 6
Karūna Nr. 7
Karūna Nr. 8

2. Princesės puotos dekoracijos – puodeliai, smeigtukai skanumynams, žavios kabančios dekoracijos, tvirtinamos nuo šviestuvų, prie langų ar durų ir įspūdinga stalo puošmena, kuri gali būti statoma ant stalo, palangės, ar netgi torto! Ko vertos vien lėkštutės – specialių technologijų dėka jos padengtos folijos sluoksniu, todėl atrodo ypatingai puošniai. Visas šias princesiškas dekoracijas labai patogiai galite užsisakyti partyinbox.lt

Stalo dekoracija
Blizgios Princesės puotos lėkštutės
Princesės puota
Širdelės formos vaišės

3. Širdelės formos vaišės: į pagalbą pasitelkus sausainių kepimo formelę, širdelės formą galima suteikti pyrago gabaliukams, sumuštinukams, želė desertui – visoms lengvai pjaustomoms vaišėms.

4. Vaišės, apsmaigstytos širdelėmis – galite naudoti tiek saldainius guminukus, tiek sausainines širdeles. Tokiomis valgomomis dekoracijomis galima puošti įvairius saldaus stalo patiekalus. Plačiau apie šią idėją skaitykite čia.

Širdelėmis puoštos vaišės
Smagūs teminiai žaidimai

5. „Išsitrauk raidę“ arba „Atspėk, kas aš“. Abu žaidimai puikiai pritaikomi princesių gimtadieniui – tereikia jų temomis pasirinkti pasakas ir tuoj visa šventė apsigaubs stebuklinga skraiste, ištapyta pilimis, slibinais, karaliais, princais ant balto žirgo ir kitais pasakų raštais.

6. Siūtos širdelės – įsmeigiamos ar pakabinamos, dekoruokite jomis šventę, o jai pasibaigus – kiekvienai į namus išvykstančiai princesei įteikite po vieną – kaip mažutį prisiminimą iš gimtadienio. Kaip pasisiūti širdeles skaitykite čia.

Siūtos širdelės
Sausainiai karūnos

7. Sausainiai karūnos – tokių gražuolių galima prikepti tiek su brangakmenius vaidinančiais saldainukais, tiek ir be jų. Gamyba paprastesnė turint specialią formelę, tačiau, kaip įrodo sausainukai nuotraukoje, galima išsiversti ir be jos. Tokias karūnas galite pateikti visas vienoje krūvoje, o galite ir tiesiog išsklaidyti po stalą tai šen tai ten įsmeigdami. Sausainukų receptą ir kitas detales, rasite čia.

4 Responses

 1. Giedre
  |

  Karūnos sausainiai super 🙂 Mano mažoji nelabai sausainių mėgėja, tačiau šie ilgai neužsibuvo 🙂 Be to, apturėjom puikų vakarą kartu juos kepdamos ir dekoruodomos, ačiūūūūū!!!

 2. Alvilė Rimaitė
  |

  Labai ačiū, kad parašote kaip sekėsi gaminti, ir, aišku, laaabai džiaugiuosi kad gaminate!

 3. irina
  |

  o kaip padaryti karūnos formule

 4. Alvilė Rimaitė
  |

  Miela Irina, tikriausiai klausėte, kaip atsispausdinti karūnos šabloną? Tiesiog spūstelėkite su pele ant pasirinkto šablono, jis atsidarys per visą ekraną. Tada suraskite spausdinimo parinktį, įsitikinkite, kad nustatyti tinkami parametrai (turi būti „Landscape“, o ne „Portret“) ir atsispausdinkite. Vienai karūnai reikia 2 vienodų lapų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *